Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Dziewczynki!!!

 

Z króliczkiem, żadnych osobistych wycieczek!!! :rolleyes: A

Aricia, tez pomyślałam o Mari na Biberze:lol2: i juz sie przeraziłam, że od niedzieli ( bo wtedy zamilkła) stoi przed Andelsem. W końcu przenocować mogła u nas, nawet jakby ławą z Warszawy przybyli, to byśmy się gościnnością podzieliły :rolleyes:

 

Alicja, ubierz się ciepło, Kelly Osborne zmarzła dziś w Warszawie jak cholera ;-) także majty, skarpety, czapa, biusthalka z polaru... nie ma wyjścia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam w swojej skrzynce takie o to zaproszenie.

Chyba ktos ocipiał :jawdrop::jawdrop::jawdrop: i Boga w sercu nie ma ale....może komuś kto tu zaglada, sie przyda :)

 

http://static.pomocni.com/fstatic/files/org/f9f/f9ffdd20d85d1001f9b550421cfa01fd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to oglądałam Alu.....

 

Ośrodki są. Nazywają się tylko trochę inaczej.....Są to szkoły specjalne :( Dzieci uczą się w nich co to but, pomidor, jak posmarować masłem chleb i w zasadzie tyle. Uczą się jak żyć.

Zastanawia mnie tylko jedno.....za co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu i kochane dziewczyny,jutro ruszam w stronę domowych pieleszy,więc pozwólcie ,że już dziś złożę wam życzenia świąteczne.Boję się ,że śnieg mnie zasypie,demencja dopadnie lub nawał prac wszelakich i życzeń Wam nie złożę.

 

Zdrowych ,pogodnych Świąt Wielkanocnych,

pełnych wiary,nadziei i miłości.

Radosnego,wiosennego nastroju,

serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół

oraz wesołego,,ALLELUJA"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...