Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

mogę zamawiać projekt podłączenia wody,warunki techniczne już mam , jak lody puszczą zamawiam kopareczkę i rureczki i jedziemy z wodą na naszą działkę ,jeszcze hydrancik,:

Bionda, dawaj koszty (może być u mnie:cool:, bo u Ciebie (znaczy Twojego dziennika) nie widzę :lol2:). Interesują mnie media - woda i prąd - ceny, odległości i takie tam...

 

Ania, no to widzę, że wprowadzka do rodziców na całego... Co oni na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mejus, no jezdem przecież !

Psom to bym........bez komentarza ! :mad:

 

Olinku, nie pytałam czy ale kiedy mogę sie przeprowadzić ! Trwają pewne przygotowania do naszej przeprowadzki.

Mój małż z ojcem i facetem siostry, montują barierki na schodach bo przez 10 lat, nie można było sie zebrać :sick:

Przed świętami powrócił do dom o 1.30 w nocy. Dzis też zadzwonił, że będzie później bo beda montowac już wszystko do kupy.

 

Nie mam siły na pakowanie:( Nie chce mi się !!! Mam teraz fazę na leżenie. Nie moge sobie na to pozwolić, ale strasznie mnie łózko wzywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mejus, no jezdem przecież !

Psom to bym........bez komentarza ! :mad:

 

Olinku, nie pytałam czy ale kiedy mogę sie przeprowadzić ! Trwają pewne przygotowania do naszej przeprowadzki.

Mój małż z ojcem i facetem siostry, montują barierki na schodach bo przez 10 lat, nie można było sie zebrać :sick:

Przed świętami powrócił do dom o 1.30 w nocy. Dzis też zadzwonił, że będzie później bo beda montowac już wszystko do kupy.

 

Nie mam siły na pakowanie:( Nie chce mi się !!! Mam teraz fazę na leżenie. Nie moge sobie na to pozwolić, ale strasznie mnie łózko wzywa.

 

Mari, to leż!!! Leż ile dasz radę, do obrzydzenia, bo jak Ty się przeprowadzisz to ja nie wierze w najmniejsza mozliwość połozenia się bez powodu...:(

Będziesz tam zapierniczać na kolejnych etatach.. Doby Ci braknie, a ręce jak u gibona podepczesz... Mari martwie sie o Ciebie, choc wiem, że to krok ku lepszemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam się przywitać:) i zobaczyć co tam u was słychać:)

Aniu...ja też zmęczona jak nie wiem co....chyba ta pogoda jeszcze dobija!

 

Bionda...gratuluję! Oby pogoda dopisała!

 

mayday...szkoda laptopika:(....tym bardziej, że był bialutki, szpanerski.....:):):) Ale podobno można wszystko odzyskać z dysku...tak słyszałam! Więc nie martw się:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to prawda ! Będę tam robiła za gosposię. Jako jedyna osoba siedząca w domu, będę na 68 razy wydawać obiad, każdemu kto własnie przyjdzie do domu.

Sprzątać kilometry pomieszczeń, no bo zabawki....Uciszać dzieci bo babcia i dziadek oglądaja telewizję...Opierać 9 osób...Latać na zakupy i dowozić dzieci do szkoły i przedszkoli ( będzie teraz dalej)...Zapierniczać w ogródku i ze sztucznym usmiechem i wazelina w kieszeni, znosić grzecznie wszystkie miny, komentarze, afery i szpile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko ! Martwisz się ? Why ? ????????:eek:

 

Mai, bo Ty taka jestes, że mordkę padniesz ale zrobisz wszystko,żeby wszystkim dobrze było... Czyli rano obrobisz roszalała piatke, w tym czasie ogarniesz sniadanie dla rodziców, brata i kto tam jeszcze sie pojawi. Potem typowy dzień wariata...az przyjdzie pora obiadowa, dojdzie Ci dogadzanie kolejnym wybrednym, na specjalnych dietach i kaprysach twrazom. Na koniec dnia jak juz obisz sobie pranie, to i rodzicom, a skoro sprzatasz po dzieciach, to juz polecisz reszte chałupy, a na koniec przelecisz sie z kosiarką przy okazji grabiąc i babci, bo w końcu to jednak babcia i masz niedaleko.... a i jeszcze z sześćset pierogów ulpeisz i ze trzy ciasta...

No i jak tu sie nie martwić o Ciebie?...

 

 

Bogumil, akcja ratunkowa w toku, ale tesknota straszliwa... :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to prawda ! Będę tam robiła za gosposię. Jako jedyna osoba siedząca w domu, będę na 68 razy wydawać obiad, każdemu kto własnie przyjdzie do domu.

Sprzątać kilometry pomieszczeń, no bo zabawki....Uciszać dzieci bo babcia i dziadek oglądaja telewizję...Opierać 9 osób...Latać na zakupy i dowozić dzieci do szkoły i przedszkoli ( będzie teraz dalej)...Zapierniczać w ogródku i ze sztucznym usmiechem i wazelina w kieszeni, znosić grzecznie wszystkie miny, komentarze, afery i szpile.

 

 

no pa!! jakbym tio ja pisała ;-) moje przyszło później ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayday, co konkretnie nie domaga?może zapytam mojego nadwornego geeka...;)

 

Aricia, okazuje sie , że ma słabe amortyzatory :( Runął jak nielot ze stołu na drewniana podłogę, jak był włączony. Teraz nie ma życzenia sie właczyć jak należy... taki jest, jak po wylewie... albo dysk, albo ram, albo cóś... problem jest zdjąć jego szpanerską , białą obudowę:D, bo po wykręceniu wszystkich śrubek trzeszczy informująć, że ma życzenie peknąć.

 

PS. szpanerska, biała obudowa bynajmniej nie nosi logo firmy sadowniczej.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mejuś...dzieki :hug: ale aż tak robotna i obrotna to nie jestem.

Chyba sie starzeję...Poważnie ! Jeszcze z pół roku temu, nie umiałam sie opieprzać. Zasuwałam jak krejzolka, wszystko ogarniałam. Nie połozyłam się spac, jeśli nie pozmywałam garów, nie umyłam okapu i glazury w kuchni, nie cyknęłam praleczki i jeszcze cos by sie znalazło.

Teraz ? Mam w doopie. Gary się nie pozmywały ? Trudno ! Jutro też jest dzień ! Zalewam wodą i gitara.

Wstydzę się tego nawet przed sama sobą.....Gdzie ta Ja z przed kilku miesięcy ?

Oprócz wysiłku fizycznego i psychicznego jestem strasznie zmęczona rutyną i nic nie dzianiem się.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...