Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

Jak hukne w ten kudłaty łeb to sie loczki wyprostują !!! :mad:

Beatko, Forest Gump to film o gościu co ciagle biega....takie kino drogi ;)

 

Ariciu....nie czepiam się :(

 

Mejuś, w kwestii jabłoni czy inneh wisni, NIE POMOGĘ !!! :( Mój szanowny rozpłodowy, pewnie by wiedział bo on z tych ale brak na liście obecności także.....wytrzymasz do jutra ? Przycisnę kaktusa !

A dowcipu Warszawskiego nie rozumiem :( Kuźwa, za cholerę nie kumam....

 

Spoko Mari, grupa interwencyjna już zwołana, będą go ratować. Juz mu nałęczkę na blade lico narzuciłam i uratuję! mój Ci on, mój!!

Chłopię me nie chce mu białych zebów wyłamac zdejmując białą, szpanerska obudowę:D bo zbyt związany jest ze swoimi, a zna mnie na tyle, że wie, że mogę się nie opamiętać :D, więc czeka na posiłki.. w koncu w grupie działając mają wieksze szanse... ze mną ;-)

 

Mari dowcipu nie rozumiesz, bo Ty Hipstersko słabo sie udzielasz :D . Poszłabyś do dauntauna, ciuch z metką załozyła, polansowala się na mieście..lekramówke z odpowiednim logo do galerii w niedzielę wzięła.. Mari..w Warszawie mieszkasz, a nic Cie nie obchodzą nowoczesne trendy.. trza mieć ( choćby iPhona) albo bywać ( chocby w Starbucksie):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anuś,dopiero teraz odebrałam twoją wiadomość:(

 

Kurczę.......żeby nie powiedzieć inaczej,szoruję chałupę-dosłownie:bash: Mąż wściekły wymył po świetach we wtorek wszystkie okna.Zdjął wszystkie firany i zasłony.Szorowaliśmy ściany ,kible ,lodówkę ,zmywarkę(nie powiem wam co było w srodku), nie wspomnę o piekarniku i mikrofali:sick: Tony kurzu nawet w szafach:mad:

U mnie w domu też jakiś podejrzany zapach:mad: Czuję się jak w obcym domu,załamka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ręczniki wszystkie pofarbowane ,pościel do wyrzygu:sick: Drzwi od pralki rozwalone,meble poprzestawiane. Ścierki jak szmaty od podłogi . Nie mam do tego wszystkiego serca.!!!!!!!!!!!

 

Jutro małpa wypiernicza na zbitą mordę,jeszcze jej dam kopa w dupę.A teściowa zdziwiona i obrażona,że córcie jej wyrzucamy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aluś...

Ja tego nie rozumiem :(

Babka ma 43 lata. W tym wieku to i siły się jakies ma i kumację....Jak mogła SAMA zrobić taki chlew ??? A może ona kogoś tam gościła, za drobna odpłatą?

Może wynajmowała komuś? Może urządzała herbatki dla stada robotników?

Nie uwierzę, że jedna osoba byłaby w stanie zrobić taka demolkę !!!

Współczuję Ci kochanie ! Zamiast się gościć, odwiedzać rodzinę i znajomych, latasz z wałkiem, mopem i druciakiem. Relaks na maksa !

Po kopnięciu szanownej krewnej, kazałabym jej doprowadzić chałupe do porządku...JEJ !!!!

 

Bionda, mi tez ostatnio wcina privy :( Piszę, rzeźbię, istna poezja ...klik i ni ma !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł :bye:

 

Wiosna? Wydawało mi się, że do nas wczoraj w okno pukała. Było tak pięknie i słonecznie. To chyba była pomyłka. Dzisiaj zimno i buro :mad:

 

Ala, też mi się to w głowie nie mieści, jak 43 letnia kobieta mogła doprowadzić dom do takiego stanu. Tak jak Mari, też podejrzewam, że ona tam sama nie urzędowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...