Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

strzelce- honorowe nad wyraz, aż im to przeszkadza

skop\rpiony, za rodzinę dadza sie pokroic na kawałki, ale w ogóle to od cholery.

Ja panna... tyz nic dobrego ;-)

 

Mejuś a z którego ?

Ja pierdzielę, że nie skojarzyłam Cię z panna :bash: Ale pasujesz !

Nie wiem czy dobrze zrozumiesz moje intencje i nie walniesz mi tekstu o wtykających rybach ale....mam wredna sucz w pracy, tez panna. Zatłukłabym szelmę, dwulicową wesz......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mejuś a z którego ?

Ja pierdzielę, że nie skojarzyłam Cię z panna :bash: Ale pasujesz !

Nie wiem czy dobrze zrozumiesz moje intencje i nie walniesz mi tekstu o wtykających rybach ale....mam wredna sucz w pracy, tez panna. Zatłukłabym szelmę, dwulicową wesz......

 

Jaaa? dwulicowa? co na sercu, to na języku!! Walę jak w dym!!! ja nie lubię bawic sie w podchody i ceregile. Ale w każdycm ślachetnym znaku znajdzie sie menda...

 

A propos Twoijej słabości dzisiejszej... jak nie pójdziesz do lekarza, to osobiście za kudeł wyciągnę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem !

Powiem tak : Moja matka - ryba. Moja siostra - ryba, Ja - ryba...każda z nas jest inna. Środkowa do uspienia i to nie tylko moje zdanie.

Matka....hmmmm bez komantarza. Inna od siostry i momentami jeszcze gorsza. Ja...popieprzona ale chyba mniej wadliwa emocjonalnie i społecznie.

Nie chcę uprawiac tu autoreklamy ale...jakby to powiedzieć....lepiej nic nie powiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maydey, masz rację:) ale jeszcze to z czym się identyfikuję w 100%:

Kobieta Strzelec;

".... Potrafią być impulsywne, optymistyczne, szczere aż bo bólu. Nie tolerują fałszu, zakłamania, intryg i głupoty.

Nie potrafią się nudzić, a w dziedzinie mody i elegancji preferują swój własny styl.

Wytrącona z równowagi szybko wybucha gniewem i zionie ogniem pozostawiając za sobą zgliszcza. Lubi być niezależna i nie znosi narzucania sobie czyjegoś zdania....... posiada w sobie niewyczerpane zasoby śmiechu, radości ....Związki z panią strzelec mogą każdemu dać dużo satysfakcji, to po prostu ognisty znak

z płomiennym charakterem....."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a ja Wam powiem, że według mnie te wszystkie charakterystyki zodiakalne to bzdura...ja nie wierzę w horoskopy ani w przypisywanie pewnych cech znakom zodiaku, ot przypadek bo u każdej z nas mozna się doszukać czegoś tam....

Aniu ja z moim bratem Rybką (ur 16 marca) mam super kontakt, pomimo dzielacej nas sporej odległości rozmawiamy niemal codziennie, za to siostrę mam szelmę:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a ja Wam powiem, że według mnie te wszystkie charakterystyki zodiakalne to bzdura...ja nie wierzę w horoskopy ani w przypisywanie pewnych cech znakom zodiaku, ot przypadek bo u każdej z nas mozna się doszukać czegoś tam....

Aniu ja z moim bratem Rybką (ur 16 marca) mam super kontakt, pomimo dzielacej nas sporej odległości rozmawiamy niemal codziennie, za to siostrę mam szelmę:lol2:

 

 

Kazdy jest wyjątkowy, ale jednak pewne wspólne mianowniki są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...