Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jaruś a może Ty byś ciut więcej o sobie napisał, hmmm:cool:

 

Jaruś ......hmmmmm , nawet moja druga polowa do mnie tak nie mówi ...... wcześniej napisałem że mogę coś doradzic w sprawach ........mhmmmmm remontowych że tak powiem ...:) ale to było godzinę temu i jakies pincet postów ....:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaruś ......hmmmmm , nawet moja druga polowa do mnie tak nie mówi ...... wcześniej napisałem że mogę coś doradzic w sprawach ........mhmmmmm remontowych że tak powiem ...:) ale to było godzinę temu i jakies pincet postów ....:D

hmmmmmm....to jak mówi do Ciebie druga połowa? oczywiście jeśli wolno nam wiedzieć:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie mój zwiazek - 2 skorpionów powinien nie istnieć....a ja się dogaduję z Mężem bez słów:lol2: ja w znaki zodiaku chiński horoskop i inne nie wierzę:lol2:

Anetka, to nie tak. Gazetowe horoskopy to jedno, uniwersalne paplanie, które pasuje każdemu i zawsze, apewne cechy wspólne dla znaków są. Co do dogadywania się w partnerstwie, ja zyję srylion lat z powodzeniem z wodnikiem, co wykluczają wszystkie horoskopy partnerskie. Wszędzie szansa na powodzenie jest bliska zeru :D a my na przekór wszystkim pasujemy do siebie jak rękawiczka do dłoni:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do którego posta mam sie ustosunkowac :(

 

Ja ryba a mąz panna. Jakiś urodzaj z tymi pannami !

 

Jareczku, a coś więcej niż, że pomożesz w remoncie ?

Napisz skąd do nas nadajesz...Dzieciaty czy nie...Wiek....Małżonka szanowna to się jakoś nazywa ? Jak Ją wołasz ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...