Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

totalny brak pomysłu na kuchnie to raz

a dwa to nie wiem jak rozplanować tą z która być może bede miała do czynienia.

 

Wszystkie moje pomysły, to co miałam w głowie, to co widziałam oczami wyobraźni to raczej w większym metrażu, innym układzie....

Chciałam mieć wyspę ale w formie stołu. tu raczej nie pasuje.....

Jedna ściana aż się prosi o wysoka zabudowę..symetryczną narendilko, ale rozsądek podpowiada, wchrzanic tam lodówkę....

Praktycznie brak możliwości powieszenia szafek.... Siedzę nad tym wnętrzem i głupieję.....

 

Likwidując spiżarnie, zyskałam troszkę, dzieki czemu kuchnia ma ok 15 metrów....Wiem jakie chcę sprzęty, ale nie włażą mi tu gdzie chcę, a jesli juz sie uda to znowu szafki nie pasują.....

 

I tak sobie rozmyslam i nic wymyslic nie mogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee... chyba pisałam. Projekt na podstawie Wygodny1 pracowni DzW.

 

GDZIE ?????? Numer pościka proszę !!!!!

 

Jesli tak, to Ja albo: slepa, głupia, nie cytata, nie cytata ze zrozumieniem, nie gramotna...inne..............

 

Pierwsze słyszę :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

totalny brak pomysłu na kuchnie to raz

a dwa to nie wiem jak rozplanować tą z która być może bede miała do czynienia.

Aniu, a przypomnij mi jaki kształt i wymiary ma ta kuchnia?

Wiem, że mam gdzieś plany, ale już późna pora i ciężko mi się myśli.

Wspólnie coś wymyślimy. 15 metrów to sporo.

 

Wiesz co mi pomogło?

Spisanie na kartce wszystkiego, co trzymam w kuchni. Ale nie pominęłam żadnego drobiazgu.

Pod to zaprojektowałam swoje szafki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula, nie miałabym sumienia prosic Cie o projektowanie mi wirtualnej kuchni. domu jeszcze nie kupujemy, wahamy sie czy to ten.....a Ja Ci będę wolny czas marnowała.....

Wiem co chce miec w kuchni ale wtedy szafki mi nie wchodza albo głupio to wyglada.

Część rzeczy chcę przerzucic do spiżarni. Wygospodarowałam sobie naprawdę spore pomieszczenie, dzięki przeniesieniu kotłowni do garażu.

Wiem nawet dokładnie jakie chcę sprzęty.

 

Gdyby odległości były inne lub jadalnia byłaby inaczej położona względem kuchni i najchętniej w oddzielnym pomieszczeniu nie było by problemu.

Mój misterny plan co by stół potraktowac jako wyspo - pomocnik, nie przejdzie. Otwarta przestrzeń i co? stół w kuchni obok stołu w jadalni ?

Debilnie by to wyglądało.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. kuchenke chcę tą...mój must have !!!!!!

 

Anka, Ty to dopiero ściemniara jesteś! Wciskasz nam tu kit, że z kasą musicie się szczypać, a kuchenkę za 15 tysi wstawiasz sobie do kuchni ;).

 

A tak na poważnie - jakąś bardziej realną alternatywę masz? Rozumiem, że ma być sześciopalnikowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałabym wyrabiac się na 4 palnikach !!!

Ta kuchenka to nie tylko pierdolec ale naprawde potrzeba mi min. 6 palników.

Basku, szukałam tańszego zamiennika...nie ma !!!

Te 15 tys. to i tak jest jeszcze w miarę....Porównywałam Falcona, Steela, Agę i mase innych ( nie pamietam już nazw). Po pierwsze, te ichniejsze kuchenki sa jak dla mnie zbyt stylizowane, babcine, prowansalsko - rusycystyczne. Po drugie...sa dużo droższe.

 

Znalazłam taką: Cena rewelka ale tylko pięć palników !!! nie robią czarnych !!! no i tylko jeden wielki piekarnik !!! Można dzika w całości upiec.

Proszszszszsz.

 

http://www.ardo.com.pl/img/produkty/_big/pl999xs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...