Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Poczytałam o tych shodach Mari, Anetko brawo!

 

Wiecie,taki brak dystansu do świata to bardzo niefajna cecha,nie będę rozwijała myśli bo nie chcę nikogo obrażać,nawet Żony.M

 

Anetko,jak Ty robisz tę tartę?brzmi niezle.

 

Mari co z brukselką?wiesz ja pamiętliwa jestem:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helołłłłłłłłłłl

u mnie na obiad hot-dogi z ikea :)

 

Aricia mój synuś młodszy też 5 latek :)

 

Widziałam tą nowa kolekcję stockholm i bardzo podoba mi się kanapa za 6,5 tyś :(

 

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40245048/#/80245051

 

ceny trochunię za wysokie jak na Ikea :confused:

 

na razie się wymeldowuję ale zajrzę później --------- buzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem że sie nie chce tylko że sił nie mam ......mhmmmmm..........ok ......żeniaty ......dwójka dzieci 4 i 8 lat - chłopcy , moje skarby :rolleyes: , rocznik 74 .....tyż dobry , jestem z północnego wschodu ...

nooooo Jaruś tak lepiej :wiggle:przynajmniej już co nieco wiemy o naszej męskiej "części" towarzystwa :bye:

 

północny wschód:confused:..jaka ja kiepska z gegry jestem ! :D

 

a mój małżon sprząta SAM całą chatkę, gdyż ja odzyskuję dane właśnie!!!!!! i mam nadzieję, że posprząta równie dokładnie, jak postprzątał mój komputer :lol2:

...nie omieszkam zrobić testu białej rękawiczki!

[ATTACH=CONFIG]181826[/ATTACH]

 

kurna ja też tak chcemmmmmm....matko gotowa jestem swoje pliki poswięcić byle Maz zechciał zepsuć mi kompa....choc kilka razy mi w nim "posprzątał":mad::mad::mad:

 

Poczytałam o tych shodach Mari, Anetko brawo!

 

Wiecie,taki brak dystansu do świata to bardzo niefajna cecha,nie będę rozwijała myśli bo nie chcę nikogo obrażać,nawet Żony.M

 

Anetko,jak Ty robisz tę tartę?brzmi niezle.

 

Mari co z brukselką?wiesz ja pamiętliwa jestem:lol2:

Ja w swoim wątku - na początku zdaje się strona 2 (według mojego układu:lol2:) mam wklejone przepisy na jedzonko od naszych forumowych koleżanek, wszystkie sprawdzone i wszystkie genialne, tam jest przepis na tartę, zaraz go przekopiuję:yes:

 

Yyyyy, a o co chodzi z tymi schodami. Bo ja jak zwykle nie w temacie.

 

Mari, z jakieś 20-25 metrów będzie. Aż muszę zmierzyć, bo 25 m do ogrodzenia będę miała w niu chacie.

 

Rere tutaj http://forum.muratordom.pl/showthrea...tajcie/page152 aktualnie wątek schodowy częściowo przeniósł się do mnie:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok przepis na tartę, ja robiłam ja już kilka razy ale na gotowym kruchym cieście bo ja leń i kulinarny antytalent jestem:lol2:

 

 

Tarta z łososiem i porem

1 porcja gotowego kruchego ciasta lub zagnieść samemu

1 średni por (biała i bladozielona część)

2 łyżki oliwy

300 g wędzonego łososia

4 duże jajka

250 ml śmietanki

50 g ostrego, żółtego sera, startego

sól, biały pieprz, do smaku

 

Pora pokrój na plasterki. Na patelni rozgrzej oliwę, dodaj pora i smaż, aż się zeszkli. Dopraw solą i pieprzem. Łososia pokrój na kawałki. W misce ubij jajka ze śmietanką, dodaj podsmażonego pora i łososia, wymieszaj. Nagrzej piekarnik do 180 stopni Celsjusza. Ciasto rozwiń, przełóż do formy do tarty i poodciskaj do ścianek i dna. Obetnij zbędne kawałki ciasta. Rozłóż na wierzchu kawałek folii aluminiowej, rozsyp na wierzchu ceramiczne kulki do pieczenia lub 2 garści suchej fasoli (obciążenie spowoduje, że spód tarty będzie równy). Wstaw do nagrzanego piekarnika, piecz 10 minut; zdejmij folię z ciężarkami i piecz jeszcze 5 minut. Wyjmij z piekarnika. Na podpieczony spód wyłóż masę śmietanowo-jajeczną z łososiem, na wierzchu posyp startym serem.

Wstaw do nagrzanego piekarnika. Piecz 25-35 minut, aż nadzienie w tarcie się zetnie, a wierzch przyrumieni.

 

http://bi.gazeta.pl/im/3/10786/z10786303Q,Tarta-z-lososiem-i-porem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helo, helo!!

 

Witam się!!

 

Aricia, jednoczę sie z Tobą w wieeeelkim, nieutulonym bólu... U mnie kompik wymaga dorzucenia 3 stówek i bedzie hulał, a najwazniejsze pliki udało sie zgrać. Dziecie zadowolone, bo nie mam dostepu do dzienniczka elektronicznego.. ale we wtorek wywiadówka... rodzin ny horrrorek:mad:

 

Mari, weź no się za siebie, bo ja Cię kudłów darciem straszę, a Ty masz to w... ( dowolnie wybrane , straszne miejsce)

 

Anetko, tarty nie lubię zwłaszcza z łososiem, a zawsze ładnie wygląda... w ogóle tarty i zapiekanki makaronowe, ziemniaczane...lasagne...bleee

 

 

a jeszcze o so chozi z wątkiem schodowym i żonąM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, tak mnie się porobiło na stare lata, kiedys lubiłam, a teraz nawet jak ładnie wygląda to... no nie mogę :no:

 

no, bo włąsnie nie mogłam z tekstu wyłapać o co dokładnie biega, chociaż Żona M to moja forumowa "sympatia". Uwielbiam wygłaszane zdanie tonem nie znoszącym sprzeciwu, jedynie słuszne i oceniające w skali czarno-białej.

A u Ciebie na wątki tez coś miała do skomentowania? :mad:

 

ostatnio w temacie "pokażcie swoje salony" popisała się jak zwykle taktem i delikatnością godną człowieka z neolitu.. arbiter elegantiare:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bionda ale Ja nie o to pytam.

Żona m pojechała po ludziach, że ble, ze bez sensu, że ohyda !

Kilka osób się oburzyło i zwróciło jej uwagę...Ja też.

Weszłam do watku anety i rzuciłam pytaniem w eter, czemu moderatorzy nic z tym nie zrobią.

Wpadł moderator w postaci Joliski i owszem zrobił porzadek ! ale z nami :wtf::confused::sick::o:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa, bo wczoraj w gosciech byliśmy, a juz do na przyszli nastepni... a siły jakos nie mam, chyba to przesilenie zimowe:p.

A Ty się miałaś wziąc za siebie!!!! foch!!!

 

A cos Ty Mari popisała, że Cie wykorektorowali? Bluźniłaś pewnie jak szewc i zwyzywałas eleganckie towarzystwo:lol2:

 

Tupałaś nogamy i umawiałas sie na ustawke na mieście!!! Znam Cie porywcza kobieto, tak sie wkurzyłaś, że te bóle wieczorne, to z nerw niewyładowanych :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...