Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a wiesz co dalej jest ?

Ty nam nawet nie pisz bo zazdrosne będziemy:P

 

Anetko jak to matka karmiąca?????????????????????????

Kogo ????????????????????????????

Przecież to wszystko wyrośnięte......................................

 

Niczego nie pijam :( Nie lubie alkoholu.

Za to jem....rennie :lol2:

Mania cycia ciągnie....wiem, wiem patologia :sick: obiecywałam , że po II urodzinach koniec ale kurna nie mogę...Ona sama do mnie przychodzi i mówi, że chce mleczko a jak się kładzie na moich kolanach to mówi do cycia - cześć mój słodki albo cześć mój malutki, zaden facet moich cyciów tak pieszczotliwie nie traktował - to jak ja mam jej zabronić , no jak??? apropo moze macie jakieś sprawdzone sposoby???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, to rzeczywiście jest już trochę...teges....

 

Trzeba już odciąć pempowinę. Moja znajoma, karmiła córkę do 4 roku zycia. Przestała bo lekarka ja opieprzyła. Pewnie dalej by uprawiała ten proceder....

Gdy odstawiła córke od cycka, dzieciak wpadł w jakieś stany lekowe. Nie jadła, nie piła bo mamusia juz jej nie kocha. Przemyśl....

 

Tak na szybko:

- obciąć cycki

- narysuj tzn ucharakteryzuj cycki na zombie. Przestraszy się i nie będzie chciała ;)

- mama nie ma juz mleczka...zastępuj cyca czymś ciekawym

- zmniejsz częstotliwośc karmień

- kupcie pieska...

 

Sama nie wiem co ci poradzić bo Ja z karmieniem miałam problemy.

Cycki mam jak cysterny a mleka miałam w ilościach sladowych. Kolejna sprawa, nie lubiłam tego. Strasznie mnie bolało, krew mi leciała, rany, popekane tutki...Najdłużej karmiłam Miska ( 4 miesiące). Potem, w skutek stresu, straciłam całkowicie pokarm i wróciłam do palenia.

Starszych nie karmiłam wcale...no może z tydzień i to odciągałam. Miałam depresję ciążową ( przez całą ciążę) i po porodową. Z najmłodszą....ciężko mi o tym mówić.....nie karmiłam bo się nie budziła. Nie miałam pokarmu. Odciągałam na siłę i cos tam z siebie wydoiłam ale mało. Okazało się, że jest cięzko chora i wylądowalismy w CZD. Tam dieta, zmiana wszystkiego, specjalistyczne preparaty na import docelowy, przetaczanie albumin itp. Zakaz karmienia cyckiem, mlekiem modyfikowanym......

 

Jestem pewna, że jej chodzi o bliskość i tę "waszą" chwilę. Może wieczorami, czytaj jej bajkę lub usypiaj ją. Tylko Ty i ona ale bez cyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marimag my z mężem czasem sobie tak żartujemy zasłyszanym gdzieś dialogiem , zaraz zacytuję.

 

Mąż : Pij , pij będziesz łatwiejsza

Ja : Pij , pij nie będziesz mógł.

Mąż : Pij , pij , nie będziesz pamiętać że nie mogłem..

 

dobre !

Mój mąż mi podpowiada inną wersję:

 

Pij, pij bedziesz łatwiejsza

Ja już jestem łatwa, tylko z Ciebie taka dupa :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stare dobre małżeństwo z nas , ja z laptopem , mąż z tabletem :p

 

U mnie podobnie:

Ja przy kompie stacjonarnym, na tronie jak kurewna :lol2:

Małżon w łóżeczku ze swoim mega odjechanym i zajebistym lapkiem na nowo kupionym stoliczku pod ten że.....

 

No to Wasze zdrowie ...pssstryyk , Warka w menu na kolację :rolleyes:

 

No to zdrówko Jarosławie ! Ja cytrynówkę sączę...czytaj herbatę z cytryną :lol2:

Jak tej Jareckiej na imię ? dowiemy się kuźwa ???? Dawaj tu kobitę. Razem chluśniem ;)

 

Dobranoc Państwu:goodnight:

 

Idę sobie spać.

 

Pa, spij dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary...współczuję Ci !

Mój mąż jest fetyszystą obfitych bufetów. Gdybym Ja mu z tekstem wyjechała, że sorki ale bufet się zepsuł to by się zabił własna pięścią !

 

Dla Ciebie też jest nieczynny ? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zdrówko Jarosławie ! Ja cytrynówkę sączę...czytaj herbatę z cytryną :lol2:

Jak tej Jareckiej na imię ? dowiemy się kuźwa ???? Dawaj tu kobitę. Razem chluśniem ;)

 

 

ANETA..... dobra ja spadam .....fajnie Was się czyta ale zeszły tydzień mnie rozkłada , jak tak dalej będzie z robotą to następnego roku nie doczekam ......idę zalegać , życzę kolorowych snów :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cycem jest problem złożony bo Mania lubi go ciągnąc a ja lubię jak ona to robi....mój rodzinny (nasz znajomy ) od kilku miesięcy mnie straszy, że jak się sama z tym nie uporam to mnie na oddział weźmie bo nie chce mojej osteoporozy leczyć:p do 40 nie wiele mi zostało wiec z moich kostek wapnia ubywa tylko jak ja to mam mojemu rozumowi przekazać:confused: Łukaszka karmiłam 16 miesięcy a z Mania jakos mi tak schodzi...no i jeszcze te jej teksty i miny jak dostaje mleczko...ja wiem, że dla niej to mleko jest bezwartosciowe ale ...emocjonalnie nie moge sie przemóc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee jak jakieś to nie jestem zainteresowana ;) :lol2:

Reklama dźwignia handlu...

Powinieneś napisać, że jak połozysz glazurę to nie ma hu... we wsi !

albo

Baba zemdlała jak zobaczyła podłogę....

 

Chociaż w sumie to dwuznaczne sformułowanie :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, z chorobami psychicznymi to nie do mnie :sick:

Skoro wiesz, że popełniasz błąd to tylko kwestia działania we właściwym kierunku.

Na takie zajoby najlepsza jest Mejuś!

Ona tak ci nawsadza, że sama sobie te cycki ciapniesz i jej wyślesz kurierem ! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee jak jakieś to nie jestem zainteresowana ;) :lol2:

Reklama dźwignia handlu...

Powinieneś napisać, że jak połozysz glazurę to nie ma hu... we wsi !

albo

Baba zemdlała jak zobaczyła podłogę....

 

Chociaż w sumie to dwuznaczne sformułowanie :rotfl:

 

Nigdy sie nie chwalę swoja robotą ......bo to nie ma sensu , chwalą się tacy co to nie oni i gdzie i u kogo nie robili , ja po nich czesto poprawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bionda ale Ja nie o to pytam.

Żona m pojechała po ludziach, że ble, ze bez sensu, że ohyda !

Kilka osób się oburzyło i zwróciło jej uwagę...Ja też.

Weszłam do watku anety i rzuciłam pytaniem w eter, czemu moderatorzy nic z tym nie zrobią.

Wpadł moderator w postaci Joliski i owszem zrobił porzadek ! ale z nami :wtf::confused::sick::o:mad:

Może nie powinnam zabierać głosu, bo rzeczonej dyskusji nie czytałam.

Ale.

"Uwielbiam" akcje typu: ktoś coś niepochlebnego gdzieś napisze i zaraz walą się na niego gromy sprawiedliwych.

Nie raz, nie dwa można to w wielu wątkach znaleźć.

A potem od słowa do słowa zaczyna się pyskówka, ubliżanie.

Może wdech - wydech?

I, Aniu, nie ma to nic wspólnego ze znieczulicą społeczną.

 

Moderator tnie całość. Wszystkie posty z dyskusji. I to ma sens.

No bo po co mają wisieć posty umoralniające skoro winowajcy brak?

:rotfl:

 

Żona m jest tylko jedna z nielicznych "sympatii" tego forum. Naszą największa ulubienicą jest syberia ! Ta to dopiero wymiata. Poczytaj sobie jej posty...może zrozumiesz :)

Ciut więcej empatii proponuję. I cierpliwości.

 

Anetko, wiem, że do Ciebie przyszła bo sledzę jej ruchy ;) :rolleyes:

A po co?

 

a Mari bardzo kulturalna była - potwierdzam i wywód o owadach tez był w dobrym guście:yes::D

:wtf:

A co to znaczy?

Że normalnie kulturalna nie jest?

A swoją drogą, Ania, czasem też masz zbyt cięty język :p

 

 

Bastuś...

Kanapa made in IKEŁA za 6,5 tys :wtf::wtf::wtf::wtf::wtf::wtf::wtf:

 

Pogło tam kogoś czy co ?

A może one w hameryce składane i stąd ta cena ? :lol2:

Ania, nie przesadzaj. Co to, IKEA musi wszystko za 5 zł sprzedawać.

Robią i tanie, i drogie.

Dla każdego coś miłego.

 

No to sobie pogadałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...