Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

cześć dziewczyny i chłopaki, u nas pod górami coś to słoneczko marne. Mam deprechę na całego przez tę pogodę.

Jaro, mój A też Twój rocznik, tylko ja jestem taka młoda :lol2::lol2::lol2:

 

Gdybym mógł to tego słońca bym Tobie przesłał , jak się wychodzi na dwór to gały wypala ....ale to przez śnieg ..hehehe ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki!

 

Mari mam nadzieję,że się na mnie nie gniewasz:rolleyes:

 

Śląsk pochmurny ale spacer zaliczony,byliśmy w parku w Katowicach,Antoś na tych swoich małych nóżkach przedreptał z kilometr jak nie lepiej.

 

W małopolsce mawiają,że we dworach to oni mieszkają a wychodzą na pole,tzn.dawniej tak mawiali a i to nie wszyscy...

 

Ja też nie karmiłam,podobno karmienie ma się w głowie,ja nie miałam.Pamiętam niewysłowioną ulgę gdy po kilkunastu dniach odciągania przechodziłam na butlę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Bionda :)

 

A za co ?

Kiedyś bym to pewnie strasznie przezywała ,ale teraz......nazwijmy to hartowaniem :rolleyes:

Narendilka lubi mnie od czasu do czasu przywołac do porządku.

Nie wiem tylko WHY ? :confused:

 

Ile ten Twój mały tuptuś ma ?

 

My tez byliśmy na spacerze. Masakra piłą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajne chłopaki śląskie !

 

Masakra bo Michał co chwila o wszystko wył. Właził w najgłębsze kałuże, zjechał na dupie z górki, jak mi przyłożył lodowa snieżką w plecy to myślałam, że mi kręgi poprzestawiał a na koniec myslałam, że będziemy do niego wołac karetkę bo czubek rzucił się z wysokości ok. 2 metrów na plecy do piaskownicy.

Jakaś madra głowa wybrała w zime piasek do sypania chodników. Powstała wielka dziura. Synus stanał na krawędzi piaskownicy i z impetem pierdyknał na dno az mu zęby zazgrzytały. Wpadł i nie wstawał...Zawsze coś !

Dzieczyny kłóciły się kto będzie pierwszy pod domem, kto ulepi wiekszą snieżkę, kto lepiej rzuci, kto wejdzie w głębsza kałużę...stala awantura.

Michał stawał do konkurencji i co chwila jak nie ryk to obraza, jak nie obraza to NIE KOCHAM CIĘ !!!

Łeb kwadratowy.

Do tego Ola, która tylko z tatusiem, który nie ma prawa puścic jej ręki...Jak mąż chciał porzucać śnieżkami no i siłą rzeczy musiał puścić to tak dla odmiany ona wyła...

Łeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Łeeeeeeeeeeeeeeeeee, NIE KOCHAM CIĘ - i tak ze srylion razy !!!

W dowolnej konfiguracji, tonacji i sile głosu. Wróciłam jak po gwałcie zbiorowym a że nie znosze słońca to i jeszcze zmorodowana tą lampą.

Rodzinny spacerek KUŹWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie lubie i to bardzo !

Moje dzieci zresztą też !

U nich to z pewnością zaburzenia integracji sensorycznej - nadwrażliwość na światło..

U mnie nie wiem :( Może też to samo. Kiedys nikt tego nie diagnozował.

Kochana jesli zaraz po wyjściu na słońce kicham, mam mroczki w oczach, kręci mi się w głowie, zaczyna mnie boleć głowa, czasem mi słabo..

Chciało by Ci sie leżeć jak jaszczurka ?

Ja zawsze w cieniu......dosłownie i w przenośni.

Nie lubie też jasnego światła w domu. Nawet teraz, wszystkie okna mamy pozasłaniane zasłonami co by dało się wytrzymać. Okna w kuchni i duzym pokoju mamy na zachód. Lampa do wieczora !!!

Czekam na noc. Czuję się wtedy jak ryba w wodzie.

No co zrobię..Mroczna jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...