Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Halo Dziewczynki:bye: Bionda ale Masz fajnych Chłopaków:wiggle::)

 

apropo pogody to u nas sniegu nie ma ani ani...słonecznie było ale zimno 2 stopnie tylko. Ja słońce lubię ale w umiarze...35 stopni jest ponad moje siły, plażowanie też...już teraz boję się piekła bo tam dopiero jest gorąco:lol2:

 

Aniu odnośnie skarpet i wentyli to moje 24 na dobę w stanikowym reżimie więc mam nadzieję, że tym sposobem jak skończę karmić (wierzę że ten dzień nadejdzie niebawem) nie będę musiała sobie ciciów na plecy zarzucać;)

Ja karmiłam oboje i kurcze ja to naprawdę lubię - pomijam mega wygodę bo ciepłe mleczko na każdy wrzask ale ten kontakt z moimi dziećmi daje mi tyle endorfin, że dlatego tak zwlekam , żeby to skończyć. Mnie nigdy nie ugryzły - słowo - nigdy , jakieś chyba delikatne wersje mi się trafiły;) z karmieniem na początku łatwo nie było bo ja oba porody z komplikacjami i przez kilka dni mleka nie miałam ale położne w szpitalu dokarmiały je kieliszkiem więc jak mleko się pojawiło to ssały nie bez problemów ale jednak - przy Łukaszku miałam przydzielonego doradce laktacyjnego i ta kobietka bardzo mi pomogła ...gdyby nie Ona chyba bym nie karmiła bo nie byłam w stanie sama "podać" mu piersi, przy Mani byłam tak wyszkolona, że poszło jak po maśle...

Dziewczyny sa jakieś gotowe środki do smarowania - zniechęcające czy to musi być inwencja twórcza każdej mamy:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...