Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wiedziałam, że Cię ruszy ;);) pamiętasz naszą rozmowę o elytach na forum?

 

Jak przez mgłę :(

 

Siemka siner :)

 

Boże bulwiasta i to o tej porze ????

 

Zabiję stonkę gołymi rencami ! Przeluźni się w mieszkaniu i chałupa nie będzie juz potrzebna !!!! Cały weekend wciskały mi kit, że tylko jedna ćwiczenie z polskiego i przygotować się do testu a anglika musimy a tu nagle o 21.30...kuźwa, okazało się że 5 stron do zrobienia, do dokończenia lektura i jakiej mapy pogody trza zrobić !!!

Kiedy wreszcie się wykapię ???????????????? Ide już na rekord !!! Nie znosze wieczorami bo wiecie jak to sie kończy :rolleyes: no ale nadejszła juz chyba pora ...muchi latają i zadziornie trącają mnie skrzydełkami :bash:

 

Najlepszy to jest rocznik 76 ! Tak chciałam ZAUWAŻYĆ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Broń kochana !

Znam wątek Monah ale tej dyskusji jakos nie pamietam :)

 

Mari, naszą rozmowę tez pamiętasz jak przez mgłę, ja tam bym na Twoim miejscu, tak stanowczo nie broniła swojego rocznika, bo pamięci to najlepszej ten rocznik nie posiada:rolleyes:

Ja tam uważam, że najlepszy rocznik jest, mój ale nas z neolitu nie za wiele, a jodnoosobowo mało reprezentatywna jestem dla podkreślenia swietności:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari, naszą rozmowę tez pamiętasz jak przez mgłę, ja tam bym na Twoim miejscu, tak stanowczo nie broniła swojego rocznika, bo pamięci to najlepszej ten rocznik nie posiada:rolleyes:

Ja tam uważam, że najlepszy rocznik jest, mój ale nas z neolitu nie za wiele, a jodnoosobowo mało reprezentatywna jestem dla podkreślenia swietności:rolleyes:

Taaaa....czyli co szlaban dla Mari na masło :lol2::lol2::lol2: i lecytynka na stałe do diety;)

Nie daj się prosić o napisz jaki to rocznik, może okaże się że Was nieśmiałych więcej jest;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...