Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Biondka, daj spokój!!! Pomysl o tych wszystkich młodych, które zrobią jeszcze tyle głupich rzeczy, tyloma bzdurami sobie zaśmiecają głowy...a my.... kiedys byłyśmy piekne i młode, a teraz tylko piekne i mądre:D

 

:hug:Nie dziwię się,że Mari kocha Cię miłoscią bezwarunkową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dewizę Mejdej, sobie troszkę przerobiłam.

Powiesiłam nad kompem kartkę:

Jestem stara, brzydka, gruba ale jaka mądra !!! :lol2: ;)

 

A Mejuśkę kocham miłością czystą ! Do końca świata i jeszcze dłużej :)

 

Mari!!! a Ciebie co się porobiło????

Nie wierzcie jej w ani jedno słowo!!!!!! Ani stara, ani brzydka, a co do tuszy... juz Ci tłumaczyłam, że to nie są wałeczki na bokach, to są...uchwyty miłości:D

 

Poza tym jedyne co, to nie dbasz o siebie za cholerę!!! Jaką mnie Panie Boze stwozyłeś, taką mnie mosz

 

Ale flaki sie same nie raperują, krem sam sie na ćwarz nie nałoży nocą i niepostrzeżenie, a dzieci będą tylko jeszcze gorsze!!!:D Prosze na ten tychmiast wziąć sie za siebie, bo wrazliwość to masz romantyczno-pałacową, tyle, że komfort odzienia i perfekcja makijażu bliższą czworakom!!!! Ania, piękna jestes i już!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uchwyty miłości

 

Poezją pojechała.......................

U mnie to raczej ściana wspinaczkowa :lol2:

 

Co Ja tam o tej miłości bredziłam !

komfort odzienia i perfekcja makijażu bliższą czworakom

 

:evil:

 

Aluś, żyjesz :wave:

Gdzie jesteś ? Paryżew czy mafia ?

Co z krewną ? Niech jej ziemia lekką będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię ......

Ja mam to w .....

Do celebrytek mi daleko.....

 

A nie malując się wiem, że rano nie przestrasze się swojego widoku :lol2: Zawsze wygladam tak samo.

Mój maż (kiedyś) nie lubił jak się maluję. Stale mi powtarzał, że urode kobiety ocenia się rano, gdy wstanie. A że moja była do zaakceptowania, to tak zostało.

Źle się czuję w makijażu. Taka jakaś oblepiona, jak by mi coś z tej twarzy odstawało.

Poryczeć się nie można bo oczy się rozpływają. Wytrzeć twarzy też nie bo fluid czy inna cholera zejdzie.

No i jeszcze jedna kwestia...kiedy ?

Rano to mam taki sajgon, że często ze zwichrowanym włosem lecę pozaprowadzać to towarzystwo. W tym domu, nie ma dla mnie czasu.

Nie wyobrażam sobie poranka, gdy wszyscy grzecznie stoją pod łazienka bo JA SIĘ MALUJĘ !

Pudrem umiem sie przelecieć, szminkę też nałoże ale rzęsy ??????????????????? Chryste, to cud, że jeszcze mam oczy !

Cienie czy kreski to dla mnie wirtuozeria jak freski w Kaplicy Sykstyńskiej.

A, zapomniałam. Umiem sobie jeszcze zrobić kulory na polikach i nie burakiem !!! :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie wyrzucę śmieci jak jestem nieumalowana :D nie, że mocno, ale ja jestem z tego dowcipu: jak Bóg swotorzył niebo i ziemie i była bardzo zadowolony, potem swtorzył roslinki i zwierzątka i zachwycał się tym co stworzył, potem swtorzyła Adama i bardzo mu sie podobał, aż stworzył Ewę...popatrzył, pomyślał i podsumował...Ty to się jednak będziesz musiała malować:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...