Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Po kolei.....

 

Alus witaj i bez komentarza !!! :mad: Czekałam, czekałam i doopa. Taka okazja ! Eeeeee tam :(

Dziewczyny z ta krewną to nie taka prosta sprawa. To jednak rodzina. Opier...ić można a nawet trzeba ale z wygnaniem, żądaniem rekompensaty i zerwaniem stosunków...trudny temat. Podziwiam męża, że zdobył sie na odwagę, żeby to zrobić. Ja bym chyba nie umiała ( mimo krążących o mnie podań i legend, żem zołza, raptus i cholera :p) .

 

Anetko S...cieszę się, że nas tu odwiedzasz. Myślałam, że Twój pierwszy post, będzie ostatnim a tu taka siurpryza :)

Te zardzewiałe blaszaki co to na mnie na sniegu czekały 6 lat :mad: to West. Mam pewne podejrzenie, że to firma Nordal jest wytwórcą. Coś tam pamietam z ich katalogu :)

Na co mi to ?

A na drewno przy kominku na przykład :wiggle:

Widziałam kiedys w gazecie ( nie pamietam jakiej :bash: ) kapitalny "pojemnik" przy kominku typu koza. Zachciałam to mieć ale nie mogę znaleźć choćby podobnego.:(

Butle, krzywe, transparentne kocham wielka miłością - kocham szkło, skorupy, michi i talerze i inne. Nie lubię szkła kolorowego no chyba, że ma to coś.

 

Anetko s, Ty taka skandynawska :) Powiedz mi, czy ten Nordal, przysyła do Polski ? U nas maja trochę ich asortymentu ale wybrane drobiazgi, nic ciekawego no i ceny !!!!!!!!!!!

Może znasz firmę z tamtych stron, która robi fajne i niedrogie rzeczy no i jeszcze wysyła w swiat ?

 

Ateno...smutno mi. Myslałam, że już się na tyle poznałysmy, że wiecie kto swój :)

Ja nigdy, przenigdy nie mogłabym kogoś świadomie urazić, obrazić, zmieszać z błotem. Raczej komentuję jakies sytuacje. Nigdy nie czepiam sie osób.

Co mam zrobić, że gdy tylko czytam Wasze posty, uruchamia mi sie projektor w głowie i widze to o czym napisałyście?

Mam skojarzenia, wizje....no tak mam ! :(

Czy któras z Was poczuła się kiedys urazona przeze mnie ?

 

PISAĆ MI TU !!!!

Od wczoraj mam nerwa. Chyba nie do końca mnie rozumiecie tzn. mój temperament, dowcip, riposty.

Przeżywam to...serio !

Cały czas myślę...co Ja komu ?

Ateno, zawsze piszę to co myślę, ale nie zawsze wszystko co myślę.

Jak mnie poniesie to naskrobię tyle, że głowa mała. Potem siadam i na spokojnie cenzuruję co nie co , bo czuję, że too much.

 

Ło matko ! Ale mi dałyście z tym jęzorem i nie wybrednością.....

 

No niech ktos coś powie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem niemożliwa. Wiem :oops:

Ja tak gadam ze wszystkimi.

Moi rodzice uwielbiają jak im cos opowiadam, ripostuje teksty ojca czy mam te swoje skojarzenia. Matka sika po nogach, ojciec wpada w zadumę, żeby za mną nadążyć, brat moje teksty sprzedaje znajomym i tak to u nas jest.

Robie za błazna ale w głębi duszy jestem.......

 

Mimo, że bardzo bym Was chciała poznać, to coś czuję, że do tego nigdy nie dojdzie. Krępuję się, wstydliwa jestem i taka mało atrakcyjna towarzysko.

Nigdzie nie bywam, okazuje się, że nawet po trochu marsjanin ze mnie wychodzi i CZWORAKI !!! :mad:.

Nie nadążam za światem, techniką i pudelkiem.

To o czym ze mną gadać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kamień z serca ! Juz odchaczyłam na liście jedną NIE zranioną.

Czekam na resztę bo osiwieję!

Jeszcze 29 osób...policzyłam Was :lol2:

 

Ja.

Zostało Ci 28 sztuk:lol2:

 

Tak poza konkursem: zaczynam czuć wiosnę:D

Akurat u mnie to się objawia przesileniem - nie mam sił, ale to taki krok ku lepszemu

Przyjdzie słonko naładuję akumulatory i nabiorę powera do działania!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari a czemu myślałaś , że mój pierwszy post będzie ostatnim????:confused:

Ja myślę,że źle odczytujesz co pisze Ania i Atena...przecież One nie pisały, że kogokolwiek obraziłaś a jedynie że język Masz cięty a to nie to samo:yes::D

Z No niestety mało firm wysyła do nas no i ceny nie są małe:bash::bash::bash: więc chyba nie pomogę:( Ja zakupy zawsze robię w Oslo w sklepach stacjonarnych bo pomacać sobie lubię:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, pisząc o pierwszym i ostatnim poście, miałam na mysli, że wpadniesz i już tak po prostu więcej nie zajrzysz.

Odczytując posty Ani i Ateny, troszkę się zasugerowałam postami twojej nowej "koleżanki". Z nia tez walczyłysmy - pamietasz ? :lol2:

Też była mowa o ciętym jęzorze.

Taka moja natura. Przejmowac sie na zapas i broń boże nikogo nie skrzywdzić. Pomyslałam sobie...a może Ja faktycznie za długi jęzor mam. Może komus przykro z tego tytułu :?(

 

Na razie notuję, komu nie :lol2:

Oslo powiadasz ? W zyciu nie byłam i nie ukrywam, ze tez chętnie bym pomacała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu, jesli tak to serdecznie przepraszam i obiecuję, że juz nic więcej nie powiem.

Będę sie teraz pilnować. Będę grzeczna, parlamentarna i wogóle do rany przyłóż :) Bez wyrazów na k, na h, na p , na xyz.

Żadnych rozmów o uprawianiu miłości, o anatomii, gastronomi, o spotkaniach towarzyskich, spozywaniu.

Politycznie tez poprawna. Nic więcej o kościele.

Bez jadu, uszczypliwości, bez pazura, bez przymrużonego oka, bez podtekstów i między wierszy, bez wedrówek osobistych, bez komentarzy, ripost.

Bez zwierzeń, opowieści.

Bez słowotwórstwa, wsteczności językowej.

 

Za to z przecinkami i bardzo uprzejmie. :)

 

Nie wiem tylko, jak długo kuźwa w tym wytrwam ! :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamierzasz taka być jak napisałaś powyżej....to ja zabieram zabawki i spadam!!!!!

I jak ty nie nadążasz za światem...techniką i takie tam....to co ja mam powiedzieć ze swoim peselem!!!!!

 

Buźka Aniu:):):)....taką cię lubię i się nie zmieniaj!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżankę Renię :)

 

Nie gniewam się, ale widzę, że musiałam przywołać koleżankę do porządku.

Cieszę sie niezmiernie, że jednak wpadłaś :)

Herbaty ?

 

http://grafik.rp.pl/grafika2/368623,278867,16.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, Beata !

Witam Pania bardzo serdecznie.

Jak zdrowie?

Jak dzieci ?

Jak szanowny małżonek ?

Piekna pogodę dziś mamy, nieprawdaż ?

Kawy ?

 

http://cdn24.mowimyjak.smcloud.net/t/photos/thumbnails/7852/jak_zrobic_kawe_z_cynamonem_320x0_rozmiar-niestandardowy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu, jesli tak to serdecznie przepraszam i obiecuję, że juz nic więcej nie powiem.

Będę sie teraz pilnować. Będę grzeczna, parlamentarna i wogóle do rany przyłóż :) Bez wyrazów na k, na h, na p , na xyz.

Żadnych rozmów o uprawianiu miłości, o anatomii, gastronomi, o spotkaniach towarzyskich, spozywaniu.

Politycznie tez poprawna. Nic więcej o kościele.

Bez jadu, uszczypliwości, bez pazura, bez przymrużonego oka, bez podtekstów i między wierszy, bez wedrówek osobistych, bez komentarzy, ripost.

Bez zwierzeń, opowieści.

Bez słowotwórstwa, wsteczności językowej.

Za to z przecinkami i bardzo uprzejmie. :)

 

Nie wiem tylko, jak długo kuźwa w tym wytrwam ! :lol2::lol2::lol2:

 

No i co May narobiłaś???:lol2:jeszcze nam Anka wytrwa w postanowieniu:lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...