Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochane dupeczki-czołem:)

Znowu nadrabiania , że hej. Się kurde towarzystwo rozpisało. Aniu mnie też nie obrażasz to sobie tam listę zaktualizuj:). Język masz cięty no i co z tego?Ja też. Podobno to oznaka inteligencji-ja mam teorię, że kompleksów. Zresztą jedno drugiego nie wyklucza:).

Fajne te pojemniki z westwinga. Ja jakoś nigdy tam nie znalazłam tam nic w moim zasięgu cenowym:(, chociaż podobało mi się wiele rzeczy.

Czytałam, że pisałyście o makijażu. Tu mogłabym coś wtrącić ale nie mam teraz zbytnio siły (dorwał mnie dzisiaj dentysta sadysta;(.

Szkoda, żeś tak daleko może bym Cię przekonała do tego i owego raz na jakiś czas;).

Podpowiem, że makijaż dotyka mojego zawodu numer dwa;) , na chwilunie zostawiam namiar na dowody rzeczowe;)

http://makijazystka.opole.pl/post/17235758992/justyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takąż ( podobną):

 

[ATTACH=CONFIG]182521[/ATTACH]

 

 

Znaczy najpierw miała być ta, ale na zywo się okazało, że te trókąciki są malutkie. W gruncie rzeczy wyglądało to bardzo mozaikowo, a mnie zależy na mocniejszym akcencie. Miało niby wyjść tak:

 

[ATTACH=CONFIG]182520[/ATTACH]

 

 

Tylko, ze teraz jest zmiana łóżka, na tapicerowane szare, podłoga dębowa i ściany najprawdopodobniej średniociemny greige. Więc tapeta może oscylować w szarościach, grafitach tudzież brązach gdzieniegdzie...

Takąż tapetę sobie wymarzyłam...

 

Z przyjemnością zerknę i oczywiście rychło dam znać.

 

Mari to ty czy schiza? :D

 

Nowa, miła, grzeczna JA !

 

odhacz i mnie, chociaż czy ja wiem? - zastanowię się :lol2::lol2::lol2:

 

Cierpliwie poczekam na decyzję :)

 

​...spokojnie!!! dziewczynie się tabletki skończyły...ale małżonek juz poleciał do apteki i zaraz wszystko wróci do normy....

 

Pozwoliłam sobie, powiekszyć :) Nie masz mi za złe ?

 

Aricia plosiem czy wypowiesz się na temat mojej elewacji (kilka stron temu pisałam), bo.. bo.. ja tak bardzo lubuję twoje poczucie no wiesz czego :D

 

 

 

muszę po brele podejść bo nie poczytam coś tam nabazgrała

 

A to co podsunełam to zły pomysł. Jak małzonek ? Wyraził aprobatę ? Chętnie pomoge i może tez troszkę natchnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojejunia :oops: Bastki...

nie widziałam domku... lubię ciemne elewacje. nie wiem czy czarne, bo to dość trudny kolor, ale grafitowe na pewno! a już grafit z drewienkiem to w ogóle mniodzio!!! ;)

to co wkleiła mari jest rewelacyjne

 

nora-dom-4.jpg

 

pokaż projekt, choćby ze strony biura archi. bryła domu ma też duże znaczenie

a jaki masz kolor okien , drzwi, garażowej bramy i ogrodzenia?

bo dach chyba grafit, z tego co pamiętam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witak Kasieńko.

No, no, no. Ale Ty masz talentów ! Kiedy zdążyłaś pokończyć te wszystkie szkoły ? Brawo !!!

Kobieta renesansu!

Dziękuję Ci serdecznie za numer telefonu :)

Za chwile wyślę Ci mój :)

Wyobraź sobie, że do ślubu mnie malowano ! Szok, nieprawdaz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari twoje propozycje są bardzo ok ale... szukam jeszcze a nóż mnie coś powali na kolana :cool:

 

Kasiu zawód nr dwa a zawód nr jeden?

jak się kiedyś będziemy miały spotkać wszystkie to musisz nam wszystkim zrobić make up zgodny z naszymi charakterami :D ciekawe jaki Mari będzie miała :lol2::lol2::lol2::lol2:, bo ja to co czarne oczy i czarne paznokcie :lol2::lol2::lol2: a raczej za paznokciami :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu zawód nr dwa a zawód nr jeden?

jak się kiedyś będziemy miały spotkać wszystkie to musisz nam wszystkim zrobić make up zgodny z naszymi charakterami :D ciekawe jaki Mari będzie miała :lol2::lol2::lol2::lol2:, bo ja to co czarne oczy i czarne paznokcie :lol2::lol2::lol2: a raczej za paznokciami :lol2:

 

Pani Polonistka:). Na mnie możecie liczyć, chętnie Was popaćkam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sami nauczyciele :D

 

a wiecie że większość moich kolegów górników ma żony nauczycielki

 

niby dlatego ze AGH miało akademik obok akademika z pedagogiki :D

moje statystyki mówią o tym że na dziesięciu facetów z mojej "gruby" dziewięciu ma żony nauczycielki

ps w pracy same kawały o nauczycielkach :cool:

Edytowane przez Bastki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dach creaton domino kolor łupka , podbitka, rynny i komin z blachy prefa - kol. grafit

 

barierki stal malowana proszkowo na kolor RAL 7001 (których na zdjęciu jeszcze nie było), stolarka okienna i brama Horman - złoty dąb

znalazłam stare zdjęcie

 

znalazłam jeszcze zdjęcie na którym cosik barierki widać zresztą kolor ten sam co na balustradzie przy schodach

 

 

 

Mari zdjęcia usunę za niedługo

Edytowane przez Bastki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ariciu...szukam sobie tych tapet.

Wklejam szare, brązowe i w różnych kombinacjach. Ze wzorem to nie utrafię ale szukam czegoś w podobie ok ?

Ty ratuj Bastki. Ja zrobiłam co mogłam.

 

Lecim....

 

http://3.bp.blogspot.com/_hZRoyFf-5EU/TGMIyjQ_iCI/AAAAAAAACb8/68IC0qIp_a4/s1600/19919+-+Concave+cameo.jpg

 

stąd http://udekorujdom.blogspot.com/2010_08_01_archive.html - zajrzyj bo mają też inne i powiem Ci, że intrygujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...