Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gosiu, jesli tak to serdecznie przepraszam i obiecuję, że juz nic więcej nie powiem.

Będę sie teraz pilnować. Będę grzeczna, parlamentarna i wogóle do rany przyłóż :) Bez wyrazów na k, na h, na p , na xyz.

Żadnych rozmów o uprawianiu miłości, o anatomii, gastronomi, o spotkaniach towarzyskich, spozywaniu.

Politycznie tez poprawna. Nic więcej o kościele.

Bez jadu, uszczypliwości, bez pazura, bez przymrużonego oka, bez podtekstów i między wierszy, bez wedrówek osobistych, bez komentarzy, ripost.

Bez zwierzeń, opowieści.

Bez słowotwórstwa, wsteczności językowej.

 

Za to z przecinkami i bardzo uprzejmie. :)

 

Nie wiem tylko, jak długo kuźwa w tym wytrwam ! :lol2::lol2::lol2:

 

NIEEEEE:( Nie znieseeee!!! To o czym byśmy rozmawiały?!!! I jeszcze tak słodko-pierdząco? O NIE!!! Stanowczo może sie to skończyć niestrawnością, zajadami, pryszczami z niewylanej żółci:D pomijanie tematów?...... to kużwa, o czym będziemy gadać???? O pogodzie??? No, weź się!!!

Na szczęście padło coś, że bedziesz, w ogóle do rany przyłóż.... ufff... juz myślałam, że piszesz poważnie :D:D:D:D

W tym przypadku, obie niestety ( albo stety) przykładane do rany gangrene gwarantujemy:D:D:D...juz mi lepiej...a tak sie uniosłam :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...