Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No dobra, akcja dom:

 

Nie wiem o co chodzi i jest to mocno podejrzane, ale ojciec męczy mnie, kiedy sie do nich przeprowadzimy. Dzwoni, kiedy przyjadę obejrzeć barierki na schodach ( zrobili je razem z moim mężem). Odpowiedziałam, że jak zrobi ruchome ;)

W niedziele znowu mnie poganiała z pakowaniem. W poniedziałek rozmawiałam z mamą. Powiedziała mi, że cos mus ie tam wymskło, ze jak nie będziemy mogli sprzedac mieszkania to oni sie tu przeprowadzą.

Matka mu, że no way i żeby zapomniała o misternym planie bo Ja nie chcę mieć absolutnie żadnej styczności z LZ.

Zapadła cisza.....

On nie rozumie dlaczego...Nie wierzy, że ona tak powiedziała, że nie możliwe, że obrażała...ma dobre serce i takie tam.

Zapytałam mamę jak tam sprzedaz lokalu. Czy są chętni, czy ktoś dzwonił.

Mama, że nic na ten temat nie wie.

Dzis zadzwoniłam do ojca i pytam jak tam nasze wspólne interesy.

Powiedział, że kiepsko i że powierzył sprzedaz lokalu LZ !!! :mad:

Wiedząc jak ona potrafi zagrać i co odwala zaproponowałam, że samam zamieszczę ogłoszenie w necie. Ojciec, że nie ma potrzeby, że ona da sobie rade i wogóle jest bosko.

Wlazłam na portal, wysmarowałam ogłoszenie i zadzwoniłam do ojca z informacją, że własnie wystawiłam do sprzedazy jego majątek.:cool:

Powiedział, że w takim razie ok ! Podałam wszystkie informacje i kazałam telefon przy tyłku nosić.

Obserwuje ogłoszenie i ilośc wejść ale te wszystkie statystyki to chyba moje wejścia :lol2:

 

Czy postapiłam okrutnie ? Czy byłam wystarczająco twarda i dosłowna Bionda ?

 

No to na razie tyle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko a z bani wyjedziesz ? Lokiem zarzucisz ? Pazury w gały ?

Jak tak to chętnie skorzystam :)

 

Gdzie nasz samiec na wyginięciu pt: Jarosław ? :)

Chciałam zauwazyć, że już od bardzo dawna, nie było tu Romany :(

Romciu, co z Tobą się dzieje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...