Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jareczku, doprowadziłeś mnie do takiego stanu, że jest mi już wszystko jedno !

 

Zaprezentuj się koleżankom.

Jak chcesz !

 

To nie casting do serialu. Miło poznac nowych ludzi :)

Nie krępuj się i strzelaj. Może z dziećmi i zoną ? Macie jakies z wakacji, świąt.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki i chłopczyka:D

Chociaż chwilkę przy was odpocznę.

Nogi mi w d...pę wlazły. Srylionowy raz byłam w Luwrze,pod wieżą,na wieży ,pod łukiem,na łuku............

Dałam gościom mapę w łapy, wytyczyłam azymut ,wyrysowałam trasę,to i tak się zgubili..................a wieża włazi mi prawie w okna ,a Luwr z niego(okna) widać. Na piechotę 15-20 min i się zgubili:mad:

 

Musiałam robotę rzucić w pieruny,rozpocząć akcję ratowniczą aby przejść w akcję przewodniczą. W trakcie oprowadzania dowiedziałam sie ,że goście to nawet na Krupówkach się zgubili:lol2: a ja durna w Paryżew ich puściłam samopas:lol2:

Teraz jest akcja,, Paryż Nocą'' , dziecię objęło stanowisko przewodnika a ja się byczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiula, nie wiem czy pamietasz, ale w ogrodzie nie będziesz miała na nie miejsca.

Przecież ma stanąć słoń ! :D

 

Do słonia dobierałabym raczej ............kaktusy :)

Kaktusy z rzecz jasna, przytwierdzonymi do nich przystojnymi Nigeryjczykami :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...