Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No ale tak.

Bierzesz kredyt. Na remont, na wykończeniówkę czy budowę domu. Rozumiem, że mam się rozliczyć z całości kasy,

że wydałam rzeczywiście na to na co prosiłam, ale żeby im raporty przy każdym piardensie robić to dla mnie to jest własnie chore :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elloł!

 

Widzę Mari, że zapodałaś ulubione fotelo/ krzesła arici. Mnie one też się bardzo podobają, również w zestawieniu z tym stołem ale...:cool:

Jak już będziesz na etapie kupowania, osadów gdzieś dupkę w tym druciaku, najlepiej przy stole i zastanów się czy będzie wygodnie w na nim zajadać posiłki.

Łazienka- płytki i wanna bomba. Jeśli chodzi o lampy to to i to mi się podoba, a że to łazienka to wybrałabym bombki. Jakoś tak mi się z mydlinkami kojarzą ;)

Regał ładny. Z siatką bardziej w industrial Pani poleci. W ogóle tak zbaczasz z pałacowego na surowiznę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł Reruś :)

 

Z krzesłami arici to nie wiedziałam :lol2: A pewnie, że posadzę doopkę. Moja taka pikowana to i drutów nie poczuję, więc może zabiorę kogoś cienkiego ....

Do showroomu mam ze 2 - 3 kilosów także sprawdzę z pewnością.

Lampa bombelkowa to dla mnie taki stylizowany kryształowy zyrandol z przymróżeniem oka. Zaczęły mi sie ostatnio podobać, transparentne lampy.

Wkurzaja mnie tylko te mocowania do sufitu. Czy to do jasnej cholery musza być cylindry ?

Wanna też mi się podoba. Szukałam jej 3 lata i znalazłam prawie pod domem :bash: Muszę jednak, ubrac się w retro gacie i wleźć do tego wynalazka.

Jak nie wygodna to na szrot !

Pałacowo też ciut będzie...spokojna Twoja poczochrana :lol2: Stwierdziłam, że ten ciut wystarczy i musze zmienić koncept bo to i nie metraż na takie bajery i nie styl domu.

 

Mam juz koncepcję na ogródek. Żeby realizacja poszła sprawnie, zagrałam dziś w totka :lol2:

Z tą siatką i industrialu to chyba nie do końca tak. Widze ją często w różnych wnętrzach.....Znaczenie ma kształt, kolor i forma oczek no i całe tło.

 

Coś mnie w brzuchu ćmi. Chyba sie musze na nim położyć :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazienka to jak na razie dwa elementy. Kombinuję z oświetleniem. Pokażę co mi po głowie chodzi - NIE MÓWIĘ ŻE TO MA BYĆ TO , ale jakos mnie ciągnie w tym kierunku.

 

Stałe elementy to :

 

http://www.mosaictileshop.co.uk/getimage.asp?img=639_1_med&size=266&type=product

 

http://kerra.pl/images/large/85.jpg

 

No i dla niektórych pewnie kontrowersja ale....

 

http://www.customform.pl/_uploads/thumb//uploadsEDI---WYROBYLampy---sufitowelampataraxacumlp031tarax00-jpg_770_500_normal_0_1361275707.jpg

 

a może ?

 

http://www.customform.pl/_uploads/thumb//uploadsEDI---WYROBYLampy---sufitowedearinggoimg002663-edit1-jpg_770_500_normal_0_1343743560.jpg

 

Sama jestem ciekawa jak to wyjdzie. Klikam wyslij iiiiiiii

Mówisz i masz. Zakończyłam tłumaczenie ,padam na pysk,oczy mam na zapałki ,ale jeszcze wyrażę swą opinię:)

 

Wszystko mi się podoba,oprócz ostatniego żyrandola.:D

 

Resztę doczytam jutro ,bo padam na pysk i idę lulu.Abym tylko doczołgała się do sypialni.........................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fak!!! się napisałam i se skasowałam :mad: !!!!

więc teraz krótka wersja ;) :

stół super

fotele na pewno nie do stołu!!!!! siedząc na tym fotelu miała byś blat pod brodą ;)...z resztą, pewnie długo byś na nim nie posiedziała ;) bo się za bałdzo nie da!!! :lol2: to raczej fotel tarasowo-papierosiany( taras zadaszony, ofkorz), lub poczekalniowy...

a w ogóle, do takiego industrialnego stołu pojechała bym klasykami, w czerni

ton 14.jpg

 

plus ze dwa inne dla kontrastu i podrasowania aranżacji. jeżeli lubisz druciaki, to może coś w ten deseń:

ta sama "seria", troszkę inne "przeznaczenie"

diamond chair.jpg

 

witrynka super:yes:...jeżeli uda Ci się zorganizować latarnię nad stół, to jestem za siatką. co by nie było zbyt dosłownie pałacowo, ale tak bardziej z jajem ( imho ;) )

 

pająk w łazience ok, ale pod warunkiem, że ta będzie miała ze 20 mkw. przynajmniej.

w przeciwnym razie, niekoniecznie go tam widzę.

a może też coś klasycznego? do małej łazienki wg mnie lepiej by wyglądało coś megaprostego z nutką retro. np:

 

lampa-wiszaca-flo,main.jpg

 

a tu coś dla odważnych ( może do holu, czy gdzieś tam...)

zeppelin.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...