Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hejka koleżanki i koledzy

 

Mari ja tez podpinam się pod prośbę Anetki, którą serdecznie pozdrawiam :). Poka nam koncepcję ogródka?

Podoba mi się wszystko co pokazałaś ale ja też uważam że te druciaki nie nadają się do jadalni, ale są cudne. Lampa pająk baaaaaaardzo mi się podoba (do dużej łazienki byłaby ok , ja chciałam ją do salonu) i też na nią chorowałam ale niestety 10 tyś za lampę studziło moje emocje. Może kiedyś :rolleyes: ją sobie zafunduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez dzisiaj wertykulacja i aeracja trawnika a później nawozik :) no i planuję (jak nie będzie padać ) popsikać moje iglaki pinvitem.

Zauważyłam wczoraj że kot "wsiowy " leje mi po tujach i czarnieją mi na nich gałązki, uparł się na dwie :mad:. Niecierpię kotów na które mam allergie i na dodatek leją mi po krzokach . Co mam zrobić? wie ktoś? czym psikać żeby tam nie lały? zaznaczam że mimo że ich nie lubię (kotów) to ich nie ukatrupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć Gosiu,no cóż ,Ty ich nie ukatrupisz ale może jakis pitbulek?:lol2:

 

Dziewczyny czy macie jakies doswiadczenia z przesadzaniem takich mocno podrosniętych iglaków?

Pod oknem biura mam taki misz masz ,że pomyslałam,że je poprzesadzam ale jaj jestem debil ogrodowy i nie wiem jak to ugryzć:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez dzisiaj wertykulacja i aeracja trawnika a później nawozik :) no i planuję (jak nie będzie padać ) popsikać moje iglaki pinvitem.

Zauważyłam wczoraj że kot "wsiowy " leje mi po tujach i czarnieją mi na nich gałązki, uparł się na dwie :mad:. Niecierpię kotów na które mam allergie i na dodatek leją mi po krzokach . Co mam zrobić? wie ktoś? czym psikać żeby tam nie lały? zaznaczam że mimo że ich nie lubię (kotów) to ich nie ukatrupię.

Bastki a nawozik to nie przypadkiem dopiero po pierwszym koszeniu??? ja tez mam alergie na koty:mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez dzisiaj wertykulacja i aeracja trawnika a później nawozik :) no i planuję (jak nie będzie padać ) popsikać moje iglaki pinvitem.

Zauważyłam wczoraj że kot "wsiowy " leje mi po tujach i czarnieją mi na nich gałązki, uparł się na dwie :mad:. Niecierpię kotów na które mam allergie i na dodatek leją mi po krzokach . Co mam zrobić? wie ktoś? czym psikać żeby tam nie lały? zaznaczam że mimo że ich nie lubię (kotów) to ich nie ukatrupię.

 

Bastki, pokochaj:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kota garazowo-kotłownianego,pomimo,że nie przepadam za nimi ale kiedys mielismy grilla,przyszedł kot ,dostał kawałek kiełbasy i został a to było jakies 5 lat temu:lol2:

 

Muszę zacząc się do niego zwracać "kici kici" bo Antek jak go widzi to woła"sio!" i leci go głaskać:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kobiałki:-)

Wiosennie rzecz jasna, u mnie wreszcie stopiły się zwały śniegu za oknem.

Nie powiem co wylazło spod nich, nie będę sobie psuć humoru - ignoruję.

Błota też udaję, że nie widzę;)

 

Wnętrzarskie inspiracje mari fajne - lampy nawet podchodzą pod mój styl:)

Wanna super - też w moim guście.

 

Sama jestem na etapie wymiany krzeseł w jadalni i powiem szczerze, że zgłupiałam.

Wybrać ładne, wygodne i praktyczne...

No i jeszcze TANIE.

Jak to pogodzić?

 

mari jak przymierzysz do swojego doopska te druciaki daj znać czy wygodne- może sobie takiego

jednego egzemplarza na taras strzelę, no ma to coś w sobie....

taras mam zadaszony to chyba nic mu nie będzie

Podusię najwyżej nabędę pod swój kościsty zad (po zimie jakoś obrósł i oponka się pojawiła na brzuchu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayday ja pamiętam te oko fajne było posprzątało i ugotowało - chyba tak jakoś tam było w tym filmie :D. Kotka wiem, wiem że ty lubisz (tak sądzę po awatarku) ale jak mi niszczą moje drzewka to same mnie odpychają od siebie takie bestie no i na dodatek mam na nie alergię na ich ślinę czy cóś tam i dlatego nawet jak widzę pięknego kotka to nie podchodzę, zachwycają mnie tylko te z reklamy :D.

 

Anetko s niby tak piszą/mówią ale ja bardzo sobie pomagam w kwestii ogrodowej opiniami ludzi z forum Ogrodowiska, a tam właśnie tak robią i nie dają tych nawozów długo działających tylko sypią co 2 m-c nawozem z agrecolu i mają śliczne zielone trawniki wiec spróbuję tak w tym roku :)

 

Bionda psy fajne a podobają mi się bardzo buldożki francuskie ale jeśli miałabym psa to byłby on najbardziej samotnym psem na świecie, szkoda ale na razie nie, może na emeryturze:lol2: no ale do tego czasu moje tuje padną przez te siuranie "wsiowych" kotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, jejku ! Ale odzew :D

 

Po pierwsze, mój mąż ma dziś mega ważne badanie. Pisałam Wam....nerwa mam :bash:

 

A teraz dementuje pogłoski :lol2:

 

Aluś, trzymaj sie i wracaj do nas jak najszybciej. Miło by było. gdybyś przy okazji była żywa ;)

 

Ariciu, pisałam, że nie zakupie dopóki nie usiądę i też mi się rzuciła taka myśl, że moga być niskie. Sprawiaja wrażenie lekko leżących co przy stole, jakos niekoniecznie.

Ale się uśmiałam ze stwierdzenia mała, duża łazienka :lol2: Tam maja być dwie, niezbyt duże bo kasujemy jedna sporą na rzecz pokoju.

Te babelki to taka wariacja na temat żyrandoli kryształowych ( IMHO ) Fajna alternatywa dla tych, którzy nie chcą ani w jedna ani w drugą stronę.

Szukam czegoś nie oczywistego, czegoś nie dosłownego....niby nowoczesna a jednak.....

To drewniane krzesło, które wkleiłaś...fajne, naprawdę fajne. Klasyk IKEA ale obawiam się, że te okrągłe elementy oparcia, będą się wbijały w plecy...mniej więcej na wysokości łopatek. Druciaki lubię ( lubię w zasadzie wszystko co mi sie podoba :lol2: ) ale to krzesło juz mniej. Jest za mało odjechane i jakies takie....no nie leży mi. Wiem, że forma zapowiada wygodę ale jakoś....Pojadę, obczaję i pomyślę.

Wklejam Wam to co mnie jakos zauroczyło, co mi się spodobało. Jak wyjdzie to się ZOBACZY :stirthepot:

Lampa kulka, nawet, nawet. Widziałam ją :) A ta pajęczyna na żyrandolu to MOJA MIŁOŚĆ od lat ! Zawału dostałam jak ją zobaczyłam na żywo w mojej Domotece. Pani pozwoliła mi nawet pomacać, ale trzęsła sie przy tym jak latlerek. BOSKA !!! Wanders jest jednym zmoich ulubionych projektantów :D

O cenia oryginału nie mówię bo się koleżanki pochorują ale i lampa inspirowana do tanich nie należy.

Myślę o niej z czułością. Może jakas promołszyn się trafi i wtedy ogień w trampki i nerka w torbę :lol2:

 

Bionda, tak to ten sam stół - firma Jadik. Przysyłają gdzie chcesz i maja sklepy stacjonarne ale kuźwa za daleko ode mła. Najbliżej mam Poznań.

Jechać 300 km z hakiem, żeby przez 10 minut - no dobra godzinę macac stół ???? Na szczęście inne, znane sklepy mają ich meble tylko cwaniaki, ukrywaja producenta. W Farmie kolonialnej, mozna zobaczyć ich stoły i dokładnie obejrzeć próbnik.

 

Anetko, jaki kosztorys ? Ja na razie tylko tak sobie gdybam. Nie powiem, liczę sobie to i owo i jeszcze mieszczę się w zakładanym WIRTUALNYM budżecie :lol2: Lampa pająk do łazienki...wiesz, że ona sie składa ? Można sobie ją dopasowac do wnętrza. A gdyby tak w holu na piętrze ?

Anetko, chętnie przedstawiłabym wizje ogródka ale ani zdjęć, ani rysunku, ani planu nie posiadam. Byłam tam, widziałam trochę bo śniegu nawalone było tyle, ze się załamałam. Mały jest ! Kuźwa jaki on jest mały ! No ale cóż zrobić ? Muszę z niego coś wykrzesać ! A gdyby tak dobudować w ogrodzie druga kondygnację ? Dokładnie tak jak w parkingach marketowych ???? Żartuję oczywiście ale......:lol2::lol2::lol2:

 

Bastki kofana, ale żeś pograła w tę siatę ! Podłaoga wylizana tak dokładnie, że lakier zszedł, co ?

Nie musisz się tak studzić z pajakiem.

Możesz mieć go za dużo mniejsze pieniądze. Stąd :

http://www.customform.pl/Sklep/wiszace/Lampa-Dear-Spider-12,2,0,18,1954.htm

Szkoda, że zaznaczyłaś,że ukatrupianie, nie wchodzi w grę :lol2::lol2:

 

CDN ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...