Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czekać trza a tego nie lubię.....Nerwowy rocznik ze mnie. Na miejscu nie usiedzę.

 

Jutro mam gości, że ho ho....

Dwa dni temu, spotkałam kolegę moich córek, gdy wracał do domu z mamą - moją chyba już "dobrą" koleżanką :)

Kuba, podszedł do mnie i pyta:

- A kiedy Ja wreszcie będę mógł do Was przyjść ???

Kiedy chcesz Kubusiu, ale w tygodniu to chyba raczej odpada. Macie sporo zajęć, lekcje ..... - odpowiedziałam.

Może w sobotę, co ? - zaproponowałam

- Dobrze to przyjdę o 8 a co macie na obiad ??? :eek: :lol2:

 

Chłopiec ma pewne problemy. Nie jest dzieckiem integracyjnym ale coś jest nie tak, między innymi cudowanie z jedzeniem, niechęć do próbowania nowych smaków i jakieś takie dziwaczne zestawienia.

Zapytałam co chce zjeść. Zaczęlismy wspólnie tworzyć menu. Co chwila zadawałam mu kretyńskie pytania typu: a do zupy natka czy koperek?

Mama Kuby, przelewa mu zupy przez sitko, po to żeby niczego w niej nie było a Ja z koperkiem wyjeżdżam ;)

Robiłam to świadomie, żeby choć troszkę nakłonic go do próbowania. Na drugie ma byc kotlecik z piersi kurczaka ale Ja znowu zapytałam czy może być w paseczki. Pytam jaka surówka a ten zzieleniał. Powiedziałam, że u nas są zawsze 2 lub 3 i bez tego to nie jemy. Zgodził się na surówkę.

Pytam jaki deser ? I tu odetchnął z ulga bo lubi wszystko :)

On tak bardzo chce do nas przyjść, że jest to dobry argument, żeby choć troche przemycić to i owo.

Dodatkowym kopem dla Kuby jest terapeutka. Jest to ta sama cudowna kobieta, która opiekuje się moja Ola i Michałem. Umówił się z nią, że codziennie, będzie próbował czegoś nowego. Jeśli nie to nie będzie mógł chodzić do niej na zajęcia. Tak to sobie wziął do serca, że zapisuje sobie na kartce co zjadł.

Jutro mam melanżyk dzieciowy więc juz dzis mi się trzęsa ręce co by sprostać wymaganiom "zięcia". Będzie też jego mama i w związku z tym jakieś ciacho trzeba zrobić i chałupe ogarnąć......

Lecę do roboty bo sie nie wyrobię ze wszystkim. Odezwe sie później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alus, tez mam syna więc rozumiem delirkę.

 

Mam trzy córki do wzięcia - reflektujesz ?

 

Mój mąż zaczyna mnie niepokoić !!!! Siedział ostatnio na kanapie i przygladał sie dzieciom. Mówi do mnie: Wiesz co ? A gdyby Michał miał brata to by go dziewczyny tak nie osaczały i nie dominowały.

Ja : :jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:

 

Pewna część ciała, zamkneła mi sie jak perłopław i nie ma hu zeby sie prędko otworzył :mad:

Wiosna idzie ! Strach sie bac !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie perłopław to tekst standardowy.

Muszę znaleźć jakąś inną wymówkę bo przestaje reagować i nie dociera, że tam się nie wlizie ! Ciągle próbuje skubaniec :mad:

Wrócił z pracy i mi spaniela strzela !

Kurna, jak go wyczułam !

 

Obierałam jabłka do ciasta, przysiadł się do mnie i jakieś chore gadki mi strzelał...

A że lubi konie, że widok amazonki jest najpiękniejszym na świecie, rozwiane włosy, falujący bufet.....No pogięło gościa !

Wzięłam michę z jabłkami i odpowiedziałam: Tak chore konie to się przerabia na kiełbasę a nie do Pardubickiej wystawia !

Pisnął jeszcze: że może chociaż na padok ...?

Ja że : lewatywa, derka i do boksu

On: że nie mam serca, konie są takie piekne

Ja że : konie tak, ale muły to już mniej mi leżą

I tak sobie rozmawiamy po przyjacielsku jak pies z kotem :lol2::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...