Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

Powalczyć.....To dobre słowo !

 

A co powiesz na emocjonalny armagedon, zwichrowany fryz, wypieki na czole i pot cieknacy po plecach ?

Tak wyglada np. nasz spacerek.

SPACEREK KUŹWA !!!!

 

wdech i tak dalej......:)

jak juz się przeprowadzicie i ogrodzicie to odetchniesz z ulgą - Będziesz mogła Dzieciaki wypuścić na zewnątrz i tylko doglądać:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nadrobiłam Imprezowiczki:lol2::lol2::lol2: matko ale się alkoholu wczoraj polało :p:P:Pa ja trzezwa spac poszlam:P:P:P

Anka szykuj się szykuj, Musisz dobre wrażenie na zięciu zrobić ( z tym jedzeniem to jak czytałam o tym dzieciaku to jakbym o Łukaszku moim czytała:bash::bash::bash:) kurde z warzyw to on tylko zna ziemniaka i marchewkę:mad:a z kotleta (to jedyna postać mięsa jaką je) najchętniej je opanierkę:p

 

Zapraszam do mnie na korepetycje z jedzenia !

Mimo, że mam autystyki to starsze jedzą naprawde dużo różnych różności. Uwielbiają np: wątróbkę, ryby, pasty, warzywa, barszcz biały z chrzanem i grzybami ( przepis autorski :) ), zupe krem z grzankami i inne.

Zięć to kosmita. Ilubione danie kolezki to makaron spaghetti lub kluseczki polane masłem. Mdli mnie na sama myśl. On w zasadzie je sam tłuszcz.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Mari , stare i nowe koleżanki :)

 

ja dzisiaj mam imprezkę urodzinową w domu (przyjdzie pierwsza część rodzinny) --- mój straszy młodziak ma 11 lat :) (bozeeeeeee ale jestem już stara) wczoraj byli koledzy syna ale bez koleżanek :D bo teraz taki wiek że dziewczyny są bleee:P, jutro też powtórka z rozrywki czyli druga część skłóconej/dziwnej/... rodziny męża. Mam tych imprez na raty dość moi teściowie są po rozwodzie i największy problem to my z tym mamy:mad: . Zawsze dwie tury. Zamówiłam catering bo nie będę stała przy garach dla tych pip pip pip .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olinkku....cosię stało? Można jakoś pomóc na odległość? Pocieszyć chociaż?

Mąż mnie nie rozumie - jakkolwiek to brzmi.

Dziś zobaczyłam w końcu naszego sąsiada, od którego planujemy odkupić kawałek działki. Całkiem trzeźwy nie był (ale nigdy nie bywa :o). Chciałam zagadac do niego, a mąż na mnie z buzią, że chyba nie widzę, w jakim stanie jest sąsiad. No widzę, ale w innym nie bywa....

Bez sensu to wszystko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny,jestem wredna małpa!!!!!!!!!!!!!!!

Mam serdecznie dosyć swych gości-ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do jutra jakoś wytrzymam,ale w najbliższej pięciolatce rygluję drzwi ,zmieniam telefon,fryzurę,kolor oczu doczepię nos Pinokia i nie będę się przyznawać ,że ja to ja!! koniec kropa ,a sio szarańczo!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu....ja sama je upitoliłam...i powiem ci, że nie ma za dużo roboty przy nich:):)

 

 

I ja miałam gości Alicjo....ale ja miałam to szczęście, że bardzo miłych i mile widzianych:):)

 

 

olinku, i ja przytulam....bo nie wiem co powiedzieć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny,jestem wredna małpa!!!!!!!!!!!!!!!

Mam serdecznie dosyć swych gości-ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do jutra jakoś wytrzymam,ale w najbliższej pięciolatce rygluję drzwi ,zmieniam telefon,fryzurę,kolor oczu doczepię nos Pinokia i nie będę się przyznawać ,że ja to ja!! koniec kropa ,a sio szarańczo!!!!!!

 

 

alicja 5 prościej wywiesić kartkę ''kwarantanna po epidemii'', nikt nie wleźe.

 

My dziś cały dzień w ogródku, sadzenie, przesadzenie, grabienia ciąg dalszy. Ledwo siedzę, tak się urobiłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezus Maria, Józefie Święty !!!!

 

Moi sympatyczni goście - poszli :)

 

Nóg nie czuję....

 

Albo Ja za stara już jestem albo małpa ze mnie. Poczułam nadmiar wrażeń i lekkie znudzenie towarzystwem :( Tez tak macie ?

Sa ludzie przy których odpoczywam, mam ochotę zameldowac u siebie na stałe i sa też tacy, których towarzystwo cenię przez max 2 godziny.

Głupio mi strasznie, bo koleżanka bardzo fajna, zyczliwa, uczynna i otwarta ale mimo sympatii do niej.........patrzyłam na zegarek.

To co teraz napiszę pewnie Was zbulwersuje ale ta wizyta podniosła mnie na duchu.

Nie powiem, że cieszę się z tego, że ktoś ma problemy z dzieckiem ale cieszy mnie, CIESZY !!! to, że moje córki, niby chore, niby inne, niby niepełnosprawne, zachowywały się, radziły sobie lepiej niż ich kolega. Jest dzieckiem bez papierów. Na pierwszy rzut oka, nic mu nie dolega ale cholera jasna, to co sie u mnie działo to jakis cyrk. Jestem szczęśliwa, że może z moimi dziećmi nie jest tak źle. Może jednak dadzą sobie radę w życiu.

Kuźwa, jak one ładnie posługują się sztućcami !!!!! Jak ładnie trwały w konwencjach !!! Zabawy konkretne, tematyczne i nie chaotyczne :)

Aktywność - wyciszenie. Skupienie na tym co robią, mówią.

Nawet wodę w łazience spuszczały :jawdrop: :lol2:

 

A teraz kolejna rozmowa z mężem.

 

Przyszedł późno, bo jeszcze był u babci ( nasz sobotni rytuał ).

Jedlismy obiad i zdawałam mu relację jak to było....

 

- Na poczatku dziewczyny ganiały Kubę i chciały go całować. Potem się przytulali no i Zuzka z radości sobie spontanicznie pierdnęła....

Mąż: CO ????????????????????????????

Ja : No normalnie ! Zesrała się z radości .

Mąż: To na to wyglada, że Ty się nie cieszysz jak wracam z pracy.......

 

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...