Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

Olnku, najtrudniej jest zabrać się za temat. Potem już jakos idzie. Zawsze na początku ma sie wrażenie, że wszystko jest baaardzo odległe i tyle tego, że nie wiadomo od czego zacząć. Ja wiem, że tym trudniej jak się w partnerze nie ma wsparcia, ale czasem trzeba wziąć się za bary z problem i jasno oddelegować sprawy, ktore MUSI ta druga strona ogarnąć. Dasz radę!! Pierwsze sliwki robaczywki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochana.

U mnie to samo z ta różnicą, że moja desperacja osiągnęła juz maksimum maksimów i nie ma hu we wsi, żebym czegos nie załatwiła.

Poszłabym sama do tego gościa i jeszcze z flaszka pod pachą. Jak nie piję, to bym sie z nim uwaliła i przypadkiem miała w kieszeni umowe sprzedazy.

Zależy Ci czy nie ?

Zrób wszystko co mozesz !!! Wszystko !!!

Czym ryzykujesz ?

Że Ci odmówi ? A może nie ?

Walcz! Bez działki nic nie wybudujesz.! Przeciez od tak dawna o tym marzysz ! Nie kumam rozterek !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gosiu.

Ja juz nie !

Nie wierzę, że nam sie uda opylic to mieszkanie.

Nastała wiosna a Ja sie denerwuję, że to juz pora na rozpoczęcie prac, planowanie, kupowanie...a My w głębokiej dupie. Plan jest niezły, dom wybrany, wiemy skąd wziąć kasę ale niczego nie możemy popchnąć. Jesteśmy zalezni od kupców, których nie ma !!!

Dzis sie poryczałam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gosiu.

Ja juz nie !

Nie wierzę, że nam sie uda opylic to mieszkanie.

Nastała wiosna a Ja sie denerwuję, że to juz pora na rozpoczęcie prac, planowanie, kupowanie...a My w głębokiej dupie. Plan jest niezły, dom wybrany, wiemy skąd wziąć kasę ale niczego nie możemy popchnąć. Jesteśmy zalezni od kupców, których nie ma !!!

Dzis sie poryczałam....

 

Mari, witaj w klubie!! a ja to jestem w innej sytuacji? Jeszcze bardziej się wściekam na swoją bezsilność, bo dom stoi i już tak niewiele brakuje.. atu gdzie się nie obrócisz..doopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Znam sprawę !

 

Co tu zrobic ? Kuźwa, co tu zrobić......

Mój tez stoi i czeka.....

Działka, niby nie moja ale dla mnie też leży..

Gdyby jakas mądra głowa sie nad tym zastanowiła i podliczyła to by sie w czoło pukała.

Miec działkę i kupować gotowca, który nie do końca nam odpowiada i jest w zasadzie mniejszym złem? Chore to !

Za kasę jaka musimy zapłacic deweloperowi plus wykończeniówka, stawiamy chałupę jaka nam leży i robimy ja na tip top.

Lady ma to w dupie i udaje, ze nic sie nie stało. Idę sprawdzić jak tam moje ogłoszenie o sprzedazy lokalu.

Zaraz wrócę i Wam powiem....Może ktos zadał pytanie :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lokal usługowy. Może będa pytać o jakies sprawy techniczne, kominy, czynsz i takie tam. Poprosza o spotkanie a Ja nawet kluczy nie mam. Będę robić za pośrednika i wydzwaniać tu i tam, żeby spotkanie ustawiać ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy tez lubicie babrać się w pewnych rzeczach ?

Może to dziwactwo ale Ja na ten przykład, bardzo lubie rozdrabniac świeże drożdże palcami. Sa takie aksamitne :)

Lubie też, rozcierać palcami makę kartoflana wsypaną do wody/wanny.

Lubie trzeć ugotowane buraki :)

Wsadzać łapy w durszlak pełen shartowanego makaronu.....

 

Macie jakieś szajby ?

 

takie same jak Ty. Ale za to

nie lubię dotykać waty, kiedyś syn cos do szkoły musial zrobić i mu pomagałam wrrrrr

 

Matka Joanna od Aniołów:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyrandol uwięziny w klatce Ci wklejam. Jakoś mi się z Tobą skojarzył, ale chyba jako alegoria Ciebie ;-)http://s.sklep.meble.pl/gfx/antresola/sklep_oferta/217983/zyrandol_w_klatce___kare_design_7051430546.jpghttp://www.sklep.meble.pl/p217983,zyrandol-w-klatce-kare-design.html

 

http://s.sklep.meble.pl/gfx/antresola/sklep_oferta/217983/zyrandol_w_klatce___kare_design_8979107655.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żono, Asiu...też to mam ! Wata jest obrzydliwa, aż mam gęsia skórkę. Nie lubie dotykac kredy i pisać po tablicy. Czasami zgrzytnie a Ja wtedy.....sztywna !

 

Mej....alegoria ? :rotfl: Tak na marginesie.....Klatki to mi najmniej leżą, chociaz ta na zdjęciu, gdy sie świeci, wyglada fajnie.

 

Bionduś, ale które ? Jest cos nowego - dzis ?

Idę sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...