Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

Dzisiaj piekny dzień, pierwsza wolna niedziela od dawna i co? I mam kurde rodzinę na głowie!!! Myslałam, że spacer z małżonkiem po parku czy coś a tu dupa i trzeba się uśmiechać i pierdzielić o dupie maryni:bash: Głowa mnie już napiernicza od rana:( Miłego dnia laseczki, bo u mnie to raczej nic z tego:mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Halo,

goście polecieli:D :D :D Świtkiem o poranku zostali odwiezieni na lotnisko. Miałam ochotę dać im solidnego kopniaka na pożegnanie:lol2:

 

Piękna pogoda,dziś o 5:00 rano było 14,5 stopnia ciepła. Teraz jest 18:D:D a zapowiadają 24 stopnie:D Idziemy z,, szanownym'' na spacer:cool:

Edytowane przez alicja5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj piekny dzień, pierwsza wolna niedziela od dawna i co? I mam kurde rodzinę na głowie!!! Myslałam, że spacer z małżonkiem po parku czy coś a tu dupa i trzeba się uśmiechać i pierdzielić o dupie maryni:bash: Głowa mnie już napiernicza od rana:( Miłego dnia laseczki, bo u mnie to raczej nic z tego:mad:

 

Łączę się w bólu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo mam tak samo a nawet gorzej! na widok waty dostaję dreszczy:( fujjjjj

 

A lignina ?

:wtf:

 

Kasiu, spokojnie. Mieszkaja na tyle blisko ( tak podejrzewam), że nie osiedla sie na stałe jak u Ali.

Najgorzej, że " czy coś" Wam nie wyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo,

goście polecieli:D :D :D Świtkiem o poranku zostali odwiezieni na lotnisko. Miałam ochotę dać im solidnego kopniaka na pożegnanie:lol2:

 

Piękna pogoda,dziś o 5:00 rano było 14,5 stopnia ciepła. Teraz jest 18:D:D a zapowiadają 24 stopnie:D Idziemy z,, szanownym'' na spacer:cool:

 

Ala, aż strach iśc do Ciebie na herbatę. Albo otrujesz, albo psami poszczujesz, zgasisz światło...nie wiem co jeszcze bo repertuar masz bogaty ! :lol2:

Tak na zaś. Nie zapraszaj mnie NIGDY !!! Nie chcę, żebyś po mojej wizycie miała taki nie smak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastała wiosna a Ja sie denerwuję, że to juz pora na rozpoczęcie prac, planowanie, kupowanie...a My w głębokiej dupie.(.....) Dzis sie poryczałam....

 

a ja to jestem w innej sytuacji? Jeszcze bardziej się wściekam na swoją bezsilność, bo dom stoi i już tak niewiele brakuje.. atu gdzie się nie obrócisz..doopa

No to nie jestem sama...

Fakt, najgorsza jest ta bezsilność...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda? Śmiac mi sie chce, płakac zreszta też.

Wczoraj wieczorem moje kochane szkarbeńki, zapowiedziały mi, że jutro to one pospią, że wstana późno, cichutko i grzecznie.

Ucieszyłam się jak ten głupi.

I co ?

I kuźwa o 6 rano :bash:, moja kochana Oleńka, obudziła mnie z nożem w reku. Jezus Maria, zerwałam się na równe nogi i od razu trzeźwa jak świnia.

Dziecięciu memu chodziło o kszy kszy kszy ( jak mi powiedziała). W wolnym tłumaczeniu: upierdziel mi matka ten sznurek od torebki bo potrzebuję sie dostać do bilecika !

Skoro wstałam to i sie obudziłam :mad: Kawa, fajek, fajek, fajek i rozmyslania na balkonie. Stwierdziłam zupełnie obiektywnie, że jest chłodno, ciemno, ponuro, mgliście i marudnie. Mżawka i teraz własnie pada. Jak nic wymarzona pogoda na migrenę.

Właśnie się zastanawiam czy nie skorzystać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję ! Kasia tez się chwaliła globusem. Idę machnąc druga kawę i zrobic sobie inhalację :)

Obiad juz mam i to jaki !!! Ciasta 3 ! Taka jestem gospocha, tylko co z tego jak nic mnie nie cieszy :(

Szykuje już łubianki :) Sprawdzaliście czy Wam nie przemroziło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu sie porozumiewać.

Sadzasz gościa lub zbierasz z ziemi ( zalezy od stanu szczęśliwości ) , wkładasz mu w łape długopis i stawiasz na umowie trzy krzyzyki.

Wciskasz w łapę, wypchana kasą torbę z biedronki i spieprzasz ile sił w nogach.

W nocy, stawiasz namiot na działce i ni hu hu. Nie ruszasz się z miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ari,zapraszam na ślask:)tylko pamiętaj o okularach przeciwsłonecznych:lol2:U nas jest pięknie:yes:Tylko Ania byłaby niezadowolona,Ona nie lubi słoneczka:(

 

Filip kopie piłkę na podwórku,wszystkie okna i drzwi pootwierane,ale to wcale nie zmienia faktu,że też nic mi się nie chce:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu sie porozumiewać.

Sadzasz gościa lub zbierasz z ziemi ( zalezy od stanu szczęśliwości ) , wkładasz mu w łape długopis i stawiasz na umowie trzy krzyzyki.

Wciskasz w łapę, wypchana kasą torbę z biedronki i spieprzasz ile sił w nogach.

W nocy, stawiasz namiot na działce i ni hu hu. Nie ruszasz się z miejsca.

Nie da się..... A szkoda.....

 

 

Gdzie to słońce? U nas nie ma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam niedzielnie!!!

miał być dzisiaj cieplej niż wczoraj i co????

ja tu spacery w słońcu zaplanowałam...a ogólnie nawet do kompa nie chce mi się usiąść....:p

 

Kochana, bywa ! W ciągu tygodnia nadrobisz z górką :)

 

Ari,zapraszam na ślask:)tylko pamiętaj o okularach przeciwsłonecznych:lol2:U nas jest pięknie:yes:Tylko Ania byłaby niezadowolona,Ona nie lubi słoneczka:(

 

Filip kopie piłkę na podwórku,wszystkie okna i drzwi pootwierane,ale to wcale nie zmienia faktu,że też nic mi się nie chce:bash:

 

Zawsze mogę zabrać parasol, strój płetwonurka i maskę gazową :p

 

Szykuj, szykuj.

Nie sprawdzałam, ale wg teorii mojego męża - jesli sa pod sniegiem, to nie zmarzły...

 

Jesteś pewna, że on jest zdrów na umyśle ?

Toż to teoria......dziwna ? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...