Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

Jesteś pewna, że on jest zdrów na umyśle ?

Toż to teoria......dziwna ? :lol2:

Tego nie jestem pewna :lol2:

Choć trzeba mu przyznać, że nosa ogrodniczego ma :yes:

Ostatnio namawiam go na sad. Ale tylko puka się w czoło. Mam jednak nadzieję, ze to moje wiercenie dziury w brzuchu odniesie skutek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zawsze mogę zabrać parasol, strój płetwonurka i maskę gazową

 

Nadmiar złośliwości Aniu:P

 

Mamy całkiem niezłe powietrze,zdziwiłabyś się jak u nas zielono(jak na te warunki)ale to trzeba przyjechać a nie pielęgnować jakieś stereotypy z epoki Gierka

 

Co Bastka?dobrze mówię?:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadmiar złośliwości Aniu:P

 

Mamy całkiem niezłe powietrze,zdziwiłabyś się jak u nas zielono(jak na te warunki)ale to trzeba przyjechać a nie pielęgnować jakieś stereotypy z epoki Gierka

 

Co Bastka?dobrze mówię?:lol2:

 

Ale mi nie o to chodziło :( No coś Ty !

Chodziło mi o maksymalne zabezpieczenie przed słońcem. No w takim stroju i z parasolem w reku to już chyba by mi nic na wierzch nie wychodziło......

Stereotyp jak za Gierka ?

Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :cry:

 

Jak mozna mnie podejrzewać o taka złośliwość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po spacerku. Zabrałam dziecko i udaliśmy się .... gdzie?..... na naszą działkę, oczywiście. Stwierdziłam, że ostatecznie (jak sąsiad w najbliższej przyszłości nie wytrzeźwieje), możemy budowac się pod lasem. A woda? Studnia będzie!!!! A co? Kontaktowałam się z forumowym Urgotem, ale on w moich okolicach nie wierci. Nic, poszuka się jakiegos człowieka....

Jakimś optymizmem powiało.... może dlatego, że słońce wyszło..... A może dlatego, że zrobiłam sobie małą przebieżkę. Wykorzystałam fakt, że jestem w lesie i nikt nie widzi ledwo zipiącej słonicy.... Przebiegłam - truchtem - jakieś 500m i ..... padłam. syn woła: "Mamo, teraz się ścigamy." A ja tchu nie mogłam złapać....:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak....

Ja jako osoba o bardzo dużej wrazliwości estetycznej ;) , nie funduję sobie i innym aż tak przykrych scenek rodzajowych,. Z zasady nie biegam. :lol2:

Po nawet najmniejszym truchciku, wyglądam jak panda, więc po co, na co...?

:rotfl:

 

Olinku Ty naprawdę jesteś rybą ! Z tobą nie można się nudzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ, kochana, zapewne jutro zmienię zdanie i znów będę miała mnóóóstwo wątpliwości... Nie zawiodę Cię - mówię jak ryba rybie...

 

A Ja jako ryba, głęboko w to wierzę ! :lol2:

Zadzwoń do mnie! Razem sobie popłaczemy i dostaniemy schizy ( takiej rasowej - rybnej ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj , ciężką końcówkę tygodnia miałem , zresztą cały tydzień był nielekki .....za bardzo sił nie było aby przy kompie posiedzieć ..

 

Jareczku, na siedzenie przy kompie zawsze sie ma siłę :)

Co w tym tygodniu porabiałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mejuś

Nie wiedziałam, że kolezanka taka małorolna ! Ło matko. Już to widzę ! Ty i grabie ????

Kiedy najistotniejszy zakup ?

Ten słoń....

Skoro wiosna to i początek sezonu grillowego. Skoro grill to nigdzie indziej jak w słoniu ;)

Dawaj foty bo nie uwierzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari, uwielbiam sie upodlic w ogrodzie :D

jestem jednak na coś uczulona.. na ziemię, na kurz, na trawę, na cóś w każdem razie. Co jakis czas obsypuje mnie i swędzi po akcji ogród, a tu juz za pierwszym razem padło na lewy nadarstek.

A słonń na pewno sie nie wprowadzi przede mną! Poza tym, przypominam, że ja jestem przeciwniczką słonia w ogrodzie. Pomysłodawcą jest Szanowny, a fundatorem jest Szwagier... może jeszcze pomysł umrze smiercia naturalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jareczku, na siedzenie przy kompie zawsze sie ma siłę :)

Co w tym tygodniu porabiałeś ?

 

Hehehe ...remont przedpokoju ....duuuuużego .....u byłego , emerytowanego majstra od wykończeniówki i remontów ......więc lekko nie było ......ale zdarłem tyle że nawet nie wiedziałem że można tyle zedrzeć ......a mogło byc lajtowo .....grunt że klient zadowolony ...czasem trzeba pokory ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mejuż a może Wy czymś pryskacie co ?

Ty, siostra ! Ja tez kocham sie upodlić w ogrodzie. Tak do imentu. Po robocie na czworaka chodzę ale jestem szczęśliwa i spełniona. Rosliny mi rekompensują :)

 

Jaruś, ale Ty zdarłeś ze ścian czy z klienta ? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mejuż a może Wy czymś pryskacie co ?

Ty, siostra ! Ja tez kocham sie upodlić w ogrodzie. Tak do imentu. Po robocie na czworaka chodzę ale jestem szczęśliwa i spełniona. Rosliny mi rekompensują :)

 

Jaruś, ale Ty zdarłeś ze ścian czy z klienta ? :lol2:

 

Mari ....oczywiście że z klienta ....choć rzadko to robię to jemu się należało za upierdliwość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...