Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

CK Dezerterzy to mój ulubiony, najkochańszy :D

 

A scena w gabinecie Zapasiewicza...Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogły by wystarczająco obelżywie.....

 

Jezu....wymiekam !

 

To jest kura Panie generale !

Ty mnie wcale nie kochasz !

Ależ kocham, kocham

Ty mnie kochasz tylko w trakcie...

Kocham Cię w trakcie i i przed i po no ale w trakcie, najbardziej :lol2:

 

A szwab z piórkiem w kiblu wagonowym..

Ten smiech i to jego RUŁE !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa zapomniałam spytać, czy jak sie dziś tak ucieszyłaś z dobrych wyników i miałaś cieszyć sie na widok małżonka, to czy nazwijmy ...gromko to oznajmiłaś?:D

 

Wariatka ! :lol2::lol2::lol2::lol2:

Jestem podła i sie nie cieszę ! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też ostatnio romatyczna rozmowa była..

Szanowny zmienił żel do kapieli. I zaraz po przyjściu z kapieli do łóżka, jakoś tak mi pachniał "nie ten teges", no i zaczęłam go wąchać szukając źródła mojego dyskomfortu. Czy to żel, czy może to całkiem nie mój Szanowny i bogu ducha winnego od czci i wiary odsądzę?

A on zastygł i mi sie przygląda. Na co ja, chcąc wybrnąć z sytuacji... a bo mi jakoś tak śmierdzisz jak stara Grembiszewska...

Na co Szanowny: wiesz,że będę Cie musiał teraz zabić?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę, drapie sie przez to uczulenie, jak zapchlony kundel. Strasznie mnie to wkurza i na dodatek nie mogę ustalic wspólnego mianownika dla tych ataków alergii. Przylezie taka cholera nie wiadomo skąd a ty sie męcz!

 

A może to przez żel Grembiszewskiej ;)

Może masz uczulenie na pracę fizyczną?

 

Byłas u doktora pierwszego konszachtu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiulka, idę zalec obok małża.

Zmęczona jestem bo poprzednia nocka była wprost cudowna.

Po 12 w nocy, poszłam się kąpać.

Oczywiście zasnęłam. Wylazłam po 2 trzeźwa jak....Walczyłam, żeby zasnąc i gdy wreszcie mi sie udało, moja córcia zbiła szklankę. Zerwałam sie na równe nogi i o 4 nad ranem sprzątałam kuchnię. Gdy wróciłam do wyrka, znowu walczyłam a o 7 pobudka.

 

Mówię grzecznie papa i do juterka :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak, chciałbym być kurką domową, kupę rzeczy i tak trzeba wykonać bez względu na pracę zawodową. Ja w domu sie nie nie nudzę a miałbym czas wreszcie na rzeczy, na które doby mi nie wystarcza.

 

A nie, zel Grembiszewskiej już wyemigrował, a świąd dopadł mnie dzień wcześniej, przed premiera żelu. Byłam dziś u lekarza, co oznaczało, że swędzi mnie jak cholera i dostałam steryd do smarowania i jakiś badziew antyalergiczny do połykania.

 

Uczulenia na pracę fizyczną nie mam, chyba, że nie wiem, że nie lubię :D

W tamtym roku, jak wracałam z wielkiej zagranicy, to mi w samolocie paszczę obsypało, to dopiero masakra była. Tak jak wyglądałam, tak sie czułam, Czochrałam się pyszczydłem jak pies w trawie... Wtedy myslałam, że to od słońca, ale teraz słonca nie było, nawet trochu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis latam kochane, więc będę pisała z doskoku.

Wtorek, dzień terapii......

 

Pozdrawiam wszystkie Panie, miłego dnia :)

 

 

mari

Witam w piękny wiosenny dzień8-)

 

Po paru dniach udało mi się wreszcie wpaść i poczytać co tam u Ciebie

 

Bardzo się cieszę z dobrych wieści zdrowotnych odnośnie Twojej "brzydszej połówki":D

Teraz czekam na dobre wieści mieszkaniowe - czyli kupca:)

 

Pozdro....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...