Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mejuś, pare minut temu wysłałam Ci privka. Doszedł bo cos mi sie popieprzyło :(

 

Witam Bulwkę i Alicję :)

 

U nas słonko ale powiem Wam, że żeby ciepło było to nie bardzo .

Latam w kurtce zimowej i jest mi tak akurat.

 

Bulwka, moja brzydsza połowa jest ta ładniejszą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mejuś, pare minut temu wysłałam Ci privka. Doszedł bo cos mi sie popieprzyło :(

 

Witam Bulwkę i Alicję :)

 

U nas słonko ale powiem Wam, że żeby ciepło było to nie bardzo .

Latam w kurtce zimowej i jest mi tak akurat.

 

Bulwka, moja brzydsza połowa jest ta ładniejszą :(

 

 

E tam brzydsza połowa jest na pewno brzydszą!

 

Z zimnem się zgadzam że wcale takiego upału nie ma.

Zresztą ja wieczna zmarźlina jestem - zdecydowaną większość roku marzne...

W upały dopiero mi jest dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłam z rehabów i stwierdzam obiektywnie - jest gorąc.

Szlag by to !

Jeszcze się nie przestawiłam bo zeszło tygodniowej zimie a tu nagle musze w toplesie pomykać. Nie znosze takich jajec. Gdzie sie podziała równowaga ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od rana szalałam w ogrodzie. ''Prundu'' nie było od rana to do domu nie wchodziłam bo po co.:D Dzis przekonałam się, ze w domu wszystko na prąd nie jest fajne. Do sąsiadki biegłam z termosem po wrzątek, ona do innego słupa podłączona to miała. Na moim wisiał pan w koszu do 14 prawie. Aż zerkałam czy żyje , bo moze juz zostanie na tym słupie na wieki......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego Asiu ( tzn. między innymi), jestem przeciwnikiem indukcji.

 

A teraz 100 pytań do ....

 

A Ty nie pracujesz ? Do fabryki na 7 nie biegasz ? Wrzuć jakies foty ogródka, domu, męża, dzieci, psa, kota i faceta na słupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mejuś, ale Ci zazdroszczę. Spacer dla samej przyjemności spacerowania. Nikt Ci nie brzęczy, nie sika na chodnik, nie drze twarzy, że nie, że do domu, że za jasno, że za ciepło, gdzie tata, co na obiad i jak mogłam....................Chyba sobie kupie psa !

 

Ala, nawet nie wiesz jak im zazdroszczę. Jak pomyślę o metrazu ogródka TAM to jakoś chęć do pracy mi odchodzi. Co to za frajda jak w 30 minut wszystko ogarniesz ? Gdzie relaksujące sponiewieranie ? Nie mozna posadzić tego co się chce bo miejsca brak. Wszystkie sprzety ogrodowe wygladają tak jakbyś je wcisneła tam na siłę. Brak tak bardzo potrzebnego mi rozpostarcia :(

 

Dzwoniłam wczoraj do biura sprzedaży, żeby uzgodnic kilka kwestii............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mejuś, ale Ci zazdroszczę. Spacer dla samej przyjemności spacerowania. Nikt Ci nie brzęczy, nie sika na chodnik, nie drze twarzy, że nie, że do domu, że za jasno, że za ciepło, gdzie tata, co na obiad i jak mogłam....................Chyba sobie kupie psa !

 

..

 

 

Wszystko się zgadza, z wyjątkiem sikania na chodnik..

Po za tym, miałam wątpliwą przyjemność zobaczyć pana z psem, z tym, że to pan był w krzakach za potrzebą.... ręce i piersi opadają.

 

mari, jak jest duzy teren, to z kolei masz wrażenie, że robota nie do przerobienia. Jak skończysz kosić ostatni kawałek, to możesz zaczynać od początku..

 

a i lubie jeszcze zapomnieć czegoś z szopy, jak i ide w drugi koniec działki... nogi w dupencję wchodzą po 17 spacerku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ten Pan przyuczał psa do srania w krzakach ? Kto wie ? Niezbadane sa ludzkie schizy :)

 

Jak masz duży teren to masz tez i mozliwości. Chcesz to obrabiasz, nie to zapuszczasz ksiury i sciemniasz, że to ogród w stylu angielskim ;

Mozna tez polecieć w kartofle czy inne buraki....

No ale mozliwości są.

 

Tam, "u nas" łatwo o kicz, cyganerię i przeładowanie a Ty tylko np. wystawiłaś grilla, stół i krzesła - koniec ogródka ! A gdzie lunapark dla dzieci, troche trawnika co by polatać, poleżeć, oko pocieszyć. Cholera ! Powinnam sobie wziąć za męża jakiegoś barona goździkowego.

Srali by my, hektarami i człowiek rozmach by miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczęta!

 

Aniu,czekamy na baaardzo konstruktywne wnioski po rozmowie z Panią,mam nadzieję,ze bierze mieszkanko i daje klucze od domu +odpowiedni papier:stirthepot:

 

Rozmiarem ogródka się w ogóle nie przejmuj,najwyżej załozysz sobie park miniatur:lol2:

 

Pogoda pięękna i wcale mi Ali nie żal:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego Asiu ( tzn. między innymi), jestem przeciwnikiem indukcji.

 

A teraz 100 pytań do ....

 

A Ty nie pracujesz ? Do fabryki na 7 nie biegasz ? Wrzuć jakies foty ogródka, domu, męża, dzieci, psa, kota i faceta na słupie :)

 

 

Nie biegam, busem jezdziłam na 7. Teraz od kilku tygodni w domu garuję.:offtopic:Ogródek wstawie jak trawa się zazieleni, mąż zogdy nie wyda, dzieci nawet pozować nie zechcą, mają dość fotografowania. ''Piesa'' dam, kota brak, facet ze słupa zlazł.

 

http://images38.fotosik.pl/2018/99b566fb4b4d6a4emed.jpg

 

Nasza gangrena kochana, przyczyna wygryzionych roślin. To znaczy ON, 16 miesieczny owczarek niemiecki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiarem ogródka się w ogóle nie przejmuj,najwyżej załozysz sobie park miniatur

 

Bardzo kuźwa śmieszne !!!

A jednak :rotfl:

 

Ale fajny nietoperz. Mój mąż był by zachwycony! Uwielbia owczarki. Skoro nikt się nie da sfotografować do dawaj siebie.

 

:popcorn::popcorn::popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...