Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

Proszę mi się tak nie foszyć bo i tak koleżanki nie było :p

 

No więc tak :

Dzwoniłam, żeby zapytać o gaz. Czy już jest a jesli nie to za ile będzie ? Dowiedziałam się, że wszystko juz gotowe ( dokumenty) ale nie mają jeszcze wszystkich zgód właścicieli ziemskich.

Kuźwa, też problem !

Dowiedziałam się, że ma być. Dokładnie to samo mi powiedziała w styczniu ( Boże jak ten czas leci ! :bash: )

To tyle w temacie gazu...

Zapytałam również, czy złożyła szefowi moja propozycję a mianowicie zamiana mieszkania na dom. Powiedziała, że złoży. Zapytała o metraż, położenie, rozkład.

Zapytałam czy przed wizja lokalną, powinnam je odświeżyć, żeby lepiej się prezentowało. Powiedziała, że nie ma takiej potrzeby bo ich interesuje tylko lokalizacja i rozkład.

Mam czekać na telefon.

 

Sprawdzam w necie ogłoszenie o sprzedazy lokalu. Nie napawa mnie optymizmem. Ok 20 wejść i niby 5 osób wzięło numer telefonu ale jakos nikt nie dzwoni - tak twierdzi ojciec.

Przebieram nerwowo nogami no bo dochodzi jeszcze dość istotny problem - szkoła i przedszkola. Gdzie mam ich zapisac ? Jak to załatwić ?

Gdzie posłac Olę ? Tu gdzie jest teraz, nie może już chodzić. To przedszkole do 5 roku życia. Boję się ja puszczać w tłum - będzie anonimowa.

Ponieważ jest bardzo grzeczna, spokojna i pogodna, będa ja przechowywac a nie wychowywać. Kolejny problem to zbyt liczne grupy. Dla dzieci z jej schorzeniem powinno byc ich max. naście a nie 30 i więcej.

 

Wale głową w mur. Jak to wszystko ogarnąć ? Jesli deweloper zdecyduje sie na zamianę to ok. Lecę do szkoły w tamtej okolicy. Nawet jeśli nie będzie kasy na wykończenie i wyprowadzke od września to moge sie jakos poświęcic i dowozić. Gdy kasa się pojawi i np. uda się wykończyc do listopada to już będziemy zalogowani na miejscu.

Cholera a co jesli sie nie zgodzi ? Mieszkanie u rodziców to jedno ale który kierunek warszawy wybrać ? Zostawić tu gdzie chodza ? Może tarchomin ?

Do Legionowa to już lekka przesada ! Mówię oczywiście o dowożeniu przez rok.

 

Nie wiem jaka decyzje podjąć ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jezus !

Masz zdjęcia ?

W doniczkach tzn. że one były w ziemi ?

Sadziłaś je razem z tym co było w donicy czy otrząsałaś ?

 

Kolor patyka ? :jawdrop:

 

Ty wiesz ile jest patyków na świecie ?

 

Jasny czy ciemny ? Miał fakturę czy nie ? Miał jakieś, nawet delikatne smugi w innym kolorze ? Skórka na badylach matowa czy raczej połysk ?

Sprawiał wrażenie suchego i kruchego czy giętkiego i elastycznego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga pokaz slajdów :)

 

Jakie były te badyle ?

Takie ?

 

P1080260.JPG?gl=PL

 

http://eholiday.smcloud.net/krzewy/ogrod24/hortensja_limelight6.jpg

 

http://2.bp.blogspot.com/-EivHDLG5SAs/UQ5I9XwUjzI/AAAAAAAABdw/BMr0AVvy9G0/s640/P%C4%84KI2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari, easy like sundey morning!!! ( jakby zaspiewał mój ukochany Mike Patton) co mu za róznica, temu patykowi, jaki ma kolor?!! Niech mu tam ziemia lekką będzie i przepuszczalną i bogatą w składniki!!! Mari jak co puści z patyka, a niechybnie liścia się spodziewam to sie okaże co to. Szanowny wiedział jak się toto nazywało, ale ponieważ znane mu były nazwy, to nie zapisał a teraz każdą dowolną wymieniam, to kiwa, że może to.. :confused::confused:

mnie to juz nawet nie dziwi za bardzo. On nie ogarnia nazw badali, a ja jestem impregnowana na informacje o piecu, spalaniu i jakośći ekogroszku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie rozkminisz koloru badyla i tego co w tej doniczce siedziało ( oprócz ziemi i korzeni) to nie pomogę.

Wydaje mi się, że może to być:

Prosze pytać Zbynia i mówić mi w którą stronę kiwa :lol2:

 

- Dalia ?

- Hortensja

- Forsycja

 

Słucham ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

{QUOTE]Wyobraź sobie patyk w kolorze, podobnym do innego patyka

 

I tego sobie właśnie nie wyobrażam :lol2:

 

Często mysle o patykach. Nie jeden patyk w ręku miałam i wiem, że różnice sa ogromne. Można by książkę o tym napisać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

{QUOTE]Wyobraź sobie patyk w kolorze, podobnym do innego patyka

 

I tego sobie właśnie nie wyobrażam :lol2:

 

Często mysle o patykach. Nie jeden patyk w ręku miałam i wiem, że różnice sa ogromne. Można by książkę o tym napisać !

 

Mari suchy badylek, a nie gałęzie, drągi i konary ( zboczeńcu!!!:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tego sobie właśnie nie wyobrażam :lol2:

 

Często mysle o patykach. Nie jeden patyk w ręku miałam i wiem, że różnice sa ogromne. Można by książkę o tym napisać !

 

Mari suchy badylek, a nie gałęzie, drągi i konary ( zboczeńcu!!!:D)

 

Słowo honoru !!!, że Ja nie o tym ! :eek:

Pisałam o patykach...przysięgam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...