Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki Ateno. Też sobie takich życzę, ale co zrobić jak towarzystwo z wiekiem debilnieje ? Ojciec zawsze wszystkich uszczęśliwiał na siłę.

Ja z Tych upartych, więc wkurza go, że nie pozwalam sobą dyrygować. Afery sa o wszystko bo on to widzi inaczej i skoro tak to ma być jak on chce.

Reszta rodziny sie podporządkowała lub nie dopuszcza do sytuacji w których mógłby zabierać zdanie. U mnie sytuacja wyglada inaczej, bo jestem uzalezniona od jego "gestu".

 

Nie dzwonie do tyrana ! Czekam na dewelopera i jego decyzję. Nie wiem jak to sie skończy...Czuję, JA WIEM, że deweloper nie weźmie tego mieszkania.

Spróbowac jednak musze, żebym potem nie pluła sobie w brodę, że nie wykorzystałam każdej szansy. KAŻDEJ !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aluś tu chodzi o to:

 

Ojciec chce:

- żebyśmy sie przeprowadzili do nich

- chce się przenieśc do nas

- działka LZ to temat zamkniety i nawet sie o nim nie mówi

- nie zamierza sprzedawać lokalu

 

i na koniec, tak dla ułatwienia dodam...CHYBA :lol2:

 

Kilka minut temu, zadzwonił do mnie i zbolałym głosem pyta co słychać ?

No żesz !

A co może byc słychać ?

Powiedziałam dość stanowczym i odstraszającym muchy głosem : No własnie ! Nic się nie dzieje !

Tatus przeprosił, że żyje, powiedział, że w takim razie nie będzie przeszkadzał.

Powiedziałam, że dobrze bo jestem bardzo zajęta. Doprowadzam do stanu, jako takiego wyglądu MIESZKANIE ! Bo w sobotę MAM WIZYTĘ DEWELOPERA !!!

No !

Skończylismy gadkę.

Powiedzcie same...

O czym mam z nim rozmawiać ?

Horoskop Tyma, prawde mówi:

Koziorożec kłamie, nawet gdy mówi dobranoc !!!

 

Święte słowa Panie Stachu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Anulka!!! No żesz ku......na!!!! Ja chyba w ogóle bym z ojcem nie gadała! A mój to już wie, że jak coś nie po mojej myśli to dre ryja jak oszalała.....i nie wiem dlaczego ty tak łagodnie z nim rozmawiałaś jak dzwonił!!!!! Daj mu popalić za każdym razem, że jest taki i owaki....co myślisz o takim traktowaniu.....

 

 

KUŹWA!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Myślisz ,że ojcu zmiękła rura?

Czy robi podchody?

Bo po tym telefonie,,, na dwoje babka wróżyła".

 

No Brazyliada.

 

Ala, a zapytaj mnie jeszcze raz to to samo Ci powiem: Cholera go wie.....

Nie wiem z kim dzis rozmawiałam :( Z Jekylem czy Hydem ?

 

Nie ogarniam tej jego wizji, koncepcji, strategii i szeroko zakrojonej akcji.

Jest to człowiek, który co innego : myśli, robi i mówi. Z mówieniem to jest jeszcze tak, że każdemu co innego powie a gdy dochodzi do jakiejs konfrontacji i dyskusji to się skubaniec wypiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koziorożec kłamie, nawet gdy mówi dobranoc !!!

 

O wypraszam sobie! Jak mówię dobranoc to idę spać, no chyba, że.... :lol2:

 

Mari, choć ja koza nie pojmuję logiki i postępowania Twojego taty. Chyba, że to przychodzi z wiekiem. Drżyjcie narody. Mój chłop na pewno mnie wtedy zostawi :D. Pozytyw taki, że w końcu się wyśpię.

 

Trzymam kciuki za opylenie mieszkania deweloperowi. Na tatę nie mam pomysłu. Tu chyba już nic nie pomoże, bo on z jednej gliny z LZ ulepiony.

 

Idę z powrotem do mojej samotni kończyć kolejne zlecenia.

 

Co złego to nie ja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Anulka!!! No żesz ku......na!!!! Ja chyba w ogóle bym z ojcem nie gadała! A mój to już wie, że jak coś nie po mojej myśli to dre ryja jak oszalała.....i nie wiem dlaczego ty tak łagodnie z nim rozmawiałaś jak dzwonił!!!!! Daj mu popalić za każdym razem, że jest taki i owaki....co myślisz o takim traktowaniu.....

 

 

KUŹWA!!!!!!!

 

Beatko a Ty gryzłabyś rękę, która Cię karmi ?

W doope wchodzić nie zamierzam ale z błotem tez mieszać nie umiem. Powiem ostro o co chodzi i co mi leży na watrobie ale cóż więcej mogę?

Jak pojadę na maksa to się obrazi i nie sprzeda lokalu.

Nawet jesli deweloper weżmie mieszkanie w rozliczeniu to bryndza. Za co wykończymy dom ?

Będzie stał i cieszył oko.

 

Gdybym była moją siostrą, to tatus pewnie juz by mi kupił ze 3 domecki. Ot tak, żebym sie cieszyła życiem bo tak ciężko mam.

Ja to Ja.

Mam tak jak sobie zrobiłam ( czytaj dzieci) On mi przeciez nie kazał tyle razy zaciążać - to był cytat.

 

Spokojnie. Po tylu latach męki i ponizania, zaczynam byc obojętna. Gdyby mi pluł w twarz to bym mówiła, że deszcz pada.

Zauwazyłam, że z roku na rok robie sie bardziej zgorzkniała, smutna i obojetna na to co sie dzieje wokół mnie.

Dostane z bańki. Wstaję, otrząsnę sie i czekam na nastepny raz.

 

Nie denerwujemy się !

Spokojnie !

Czekamy na dewelopera.

Nawet jesli się zgodzi ( deweloper) to też będa jajca bo mieszkanie na matkę. Jak ojciec jej nie pozwoli się zamienić to ona grzecznie się nie zamieni.

I znowu będziemy w doopie głębokiej.

 

Po takiej akcji, będę już na 100% wiedziała o co mu chodzi i jaka ma wizję na nasza przyszłość.

Będę też wiedziała:

- na czyj pogrzeb nie pójdę !

- gdzie spedzę najbliższe święta

- jakie święto wymażemy z kalendarza

- komu zapierdzielą samochód i otruja psa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beciu, dzięki kochana, ale jak Ja sama sobie nie poradzę to co Ty i inne dziewczyny możecie ?

 

Wywalić gały ze zdziwienia, szczękę zabrać z podłogi, osiwieć od czytania jaka mam kochająca rodzinkę no i pokochac wreszcie swoich bliskich.

Okazuje się, że można mieć gorszych niż wasi.

 

Zmienię sobie nicka na Jaworowicz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smacznego Beciu.

Ja z obiadem mam luzik bo wczoraj poszalałam.

Znalazłam sobie inne zajęcie.

Dziś wystepuje w roli szopa pracza.

 

Znowu zmieniłaś avatarek ! Cholera, znowu musze się przyzwyczajać ! :mad:

Ładny ten Wasz sierściuch :)

 

Ja tez lecę bo słyszę, że pralka przestała własnie pracować.

Które to już będzie pranie ???

Eeeee chyba 5 ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boszszszsz!!! nic Ci, kochana mądrego niestety nie powiem....

:(

tatuś, jak widać nie do ogarnięcia.....dupa, dupa, dupa....

zamień się z nimi na ten dom! ale niech od razu go na Ciebie przepiszą! że będziesz się stabilniej i pewniej czuła i w ogóle...

a później, czas pokaże! nie musisz na razie się tam strasznie remontować.tatuś z radości może przysponsoruje Ci refreszing chałupy. pomieszkaj, obczaj temat. już plusem będzie choćby przestrzeń i ogródek! może się okazać, że LZ uwierzy w Twoją "przemianę" i da Ci spokój ( a może i coś jeszcze;))

po za tym, jędzę znasz! a jaką masz pewność, czy w nowym bliźniaku nie trafisz na gorszą?

a może tej znanej już wiele nie pozostało? ;)

albo zacznij jej podrzucać jakieś oferty domów w sąsiedztwie Lichenia, chociażby?

a jak nie będzie pasowało, to po jakimś czasie znowu możesz zacząć kombinować. ale wtedy już będziesz miała choć od czego zacząć;)

bo tak na prawdę teraz niestety wszystko masz, ale palcem na wodzie pisane...a tak, choć część kapitału była by Twoja!

Edytowane przez aricia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprytna to Ty byłaś ale przez sekundę :lol2:

Nie zapominaj, że dom obciążony kredytem na mieszkanie siostry.

Serdecznie dziękuję za takie zobowiązanie!

 

Licheń to ona ma, u siebie w domu.

Czekam na tę wiekopomną chwilę, co to sam prymas przyjedzie i poświęci nową kaplicę w ogródku.

Przyjedzie radio Maryjka i Trwam.....

Odpust metr ode mnie !

Nie zdzierżę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...