Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

po za tym, jędzę znasz! a jaką masz pewność, czy w nowym bliźniaku nie trafisz na gorszą?

a może tej znanej już wiele nie pozostało? ;)

 

To tak jak u Kragulów i Pawlaków.. po co szukac innego wroga , jak mamy swojego...

A skąd wiesz kto będzie za ścianą, za płotem w nowym domu...

Jakich będziesz miała sąsiadów..

Koleżanka opowiadała mi, ze jak są w domu i przyjeżdżają znajomi , to jeden dorosły z dowodem nic absolutnie nic nie pije.. Nie wie kto i kiedy moze zapukać do drzwi, , a ma dziecko niepełnosprytne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marimag a czy tata to w ogóle wie co chce?

 

Ja gdybym usłyszała takie coś ''Mam tak jak sobie zrobiłam ( czytaj dzieci) On mi przeciez nie kazał tyle razy zaciążać - to był cytat.'' to bym j***a drzwiami i tyle by mnie widzieli.

nie znam sprawy ale z urywków wydedukowałam, ze rodzice gloryfikują siostrę, niech zgadnę ma jedno dziecko czy tylko dwoje?

 

Tylko jeszcze wytłumacz kto to ta LZ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ,Aneczko....czasami nie wiadomo co zrobić,żeby było dobrze,wybacz ale Twojego papę to ja bym tak http://emotikona.pl/emotikony/pic/42rzeznia.gifnajchętniej.

 

Za namiar na razie dziękuję:hug:wyniki ma ci mój mąż jak noworodek co nie zmienia faktu,ze go boli,jakiś dobry diagnosta by się przydał a najlepiej House.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiula , normalnie sie posikałam :rotfl:

 

Kim jest LZ ? Diabli wiedzą ! Taka cholera jedna. Zgręzota moja !

Priva Ci wysmażę i przybliżę problematyke ok ?

 

Moja siostra ma dwa....koty, trzeci we łbie. Dzieci nie ma bo to nie jest szczyt jej ambicji.

 

Biondka, ciesze się z wyników no ale cos jest nie halo skoro boli.

Privem dam Ci namiar - skorzystajcie. To diagnosta jak w morde strzelił. Taki house tyle, że bez piłki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu sie wyprawia, że sie nie wyprawia ???

 

Ja rozumiem, WIOSNA !

Czas prokreacji, grilla i wywalania gnojówki no ale żeby nikogo tu nie było ????????????

Te z Was które mają domy o wiele mozna podejrzewać ale np. taka atenę czy Kasię to tylko o jedno ! ;)

 

Mejuśka, dzięki za rozmowę tzn. monolog ( przepraszam Cie kofana), dzięki za sms-a. Przerwało nam rozmowę bo telefon mi się rozmyslił ( znowu !!! )

Na drugi raz, podepne sie pod akumulator samochodowy i będę z nim łaziła po chałupie. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu sie wyprawia, że sie nie wyprawia ???

 

Ja rozumiem, WIOSNA !

Czas prokreacji, grilla i wywalania gnojówki no ale żeby nikogo tu nie było ????????????

Te z Was które mają domy o wiele mozna podejrzewać ale np. taka atenę czy Kasię to tylko o jedno ! ;)

 

Mejuśka, dzięki za rozmowę tzn. monolog ( przepraszam Cie kofana), dzięki za sms-a. Przerwało nam rozmowę bo telefon mi się rozmyslił ( znowu !!! )

Na drugi raz, podepne sie pod akumulator samochodowy i będę z nim łaziła po chałupie. :lol2:

Jakbyco to ja jestem ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wreszcie :)

 

Czy u Was też taka piekna pogoda ?

 

Pochmurno, ciemno i pada hmmmmmmmmmmmmmm bosko ! :yes:

 

Wiem, że niektóre z Was nie podzielają mojej euforii :lol2:

 

No to na poprawę Waszego humoru.

 

Zobaczcie co znalazłam ! Jak dla mnie bomba

 

http://ab-fab.pl/30-73-thickbox/shitday-black.jpg

 

Sklep: ab-fab.pl Może skorzystacie :)

 

Oj kupiłabym sobie trochę tego dobra co tam mają :cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...