Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochana...

Niewiele mówili. Byli strasznie sympatyczni, zwłaszcza facet i nie powiem....ciacho ;) Witali się nawet z dziećmi. Byli lekko zdziwieni, że wyłażą jak robactwo z każdego kąta :lol2:

Pytali, ile metrów, co byśmy zostawili, na jaką stronę wychodzą okna, jaki czynsz, czy jest winda ( i tu moje lekkie zdziwienie bo przecież widać, że nie ).

Pytali po ile tu biorą za metr. Powiedzieli, że muszą się zorientować w okolicznym rynku i za kilka dni zadzwonią z ofertą.

Pożegnali się czule i poprosili o pokazanie garażu. Wojtuś z nimi poleciał a Ja klapnęłam na fotelu.

 

Tyle wiemy. Nie chciałam być namolna. Słowni ludzie, więc mam pewność, że sie odezwą.

 

Z tej nerwacji upiekłam ciasto. Musiałam się zresetować.

Wczoraj sprzątałam do 2 w nocy i padłam. Dziś juz od 6, gonitwa z czasem i zapierdziel. Udało się zrobić cycuś - glancuś.

Jak się nie zdecydują to przynajmniej będe miała porzadek.

Marna to pociecha bo o czym innym marzę ale cóż......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez te wszystkie akcje z domami, to My sie kuźwa, takie religijne zrobimy, że będę musiała zmienić tytuł wątku na Koło różańcowe :lol2:

 

Dziekuję Wam kochane :hug:

 

A teraz, pisać mi tu szybko, co u Was słychać !!!

 

Jakoś rzadko ostatnio wpadacie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu

Nowy narybek, znaczy się koty fabryczne, tak ?

Co tak u Was manifestują ?

PIS na wczasy przyjechał ? :lol2:

 

Szanowny rodzic nie dzwonił. Ja się odważyłam i powiedziałam co i jak. Matka zaczyna być mało miła. Twierdzi, że Ją gnębię i nie daję spokojnie żyć. W takiej atmosferze i z takim nastawieniem szanownej rodzicielki, nie mam ochoty na gadki - szmatki. Rzygać się chce!

Żadnego słowa otuchy, wsparcia, poklepania po ramieniu. Stale tylko gierki, fochy i zbywanie.

To już moja znajoma, dzwoniła wczoraj kilka razy i dopytywała czy sie denerwuję, życzyła powodzenia, pytała o której ma trzymać kciuki.

 

Rodzina !...............................:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bionduś, Ja na wybory chodzę kilka razy dziennie.

Wybieram pomiędzy kaszana a baleronem, Biedrą a bazarem , a wieczorami czy boli mnie głowa czy kręgosłup ;)

 

No to pomódlmy się zatem w intencji naszej drogiej siostry... Niech ma dobrze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...