Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Asiu, zaproponowałam im zamianę. My im mieszkanie, oni nam dom.

Wychodzi na to, że nasze 3 pokojowe mieszkanie wycenili na tyle, ile kosztuja u nas kawalerki a dom nagle zdrożał o 160 tys.

 

Każą pokryć nam koszty remontu mieszkania, podatku, czynszu i czegoś tam jeszcze !

Jakiego kuźwa czynszu ?

 

O co tu biega ?

 

Czekam na decyzję szalonek i dwóch nowych zainteresowanych ( dzwonili dzisiaj ) Idę wyć w poduszkę ! Odezwę się wieczorem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helo, helo!!

 

Mari, dont Łory!!! ja sie tego spodziewałam. Nigdy w rozliczeniu nie dadza Ci pieniędzy rynkowych. Nawet jak sie auto w rozliczeniu u dealera zostawia, to zdzierają jak za zboże. Ciepło jest, ludzie jakiejś ochoty na zmiany nabrali, to i sie kupiec znajdzie!!

A ja dziś się czuję parszywie, śpiąca jestem i nic, kompletnioe nic mi sie nie chce, nawet oddychanie nie na miejscu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romciu !!!!

 

Wszelki duch ...!!!!

 

Co u Was ? Jak chałupa ? Jak zdrówko ? Jak mąż ? Jak babelki ?

 

PISZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Na zdrówko nie narzekam, tylko nadgarstka wyleczyć nie mogę - pewnie zabieg nieunikniony :(. W lipcu cieśla powinien poskładać nam dom :D Po 5 miesiącach dostarczania sryliona zaświadczeń, oświadczeń :sick: do banku w końcu dali nam kredyt. Zdrenerwowałam się strasznie jak podpisywaliśmy umowę - muszę przestać martwić się na zapas.

 

Sezon rowerowy z Bąbelkami rozpoczęty, a w maju wybieramy się z mężem na długi weekend na Kurpie. Musimy trochę odsapnąć po zeszłym roku i przed budową - ostatnia okazja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane jesteście :hug:

Ja chyba za bardzo wierze w ludzi. :(

Za uczciwa jestem.

A może tez mu wysmażę maila, że owszem oddam mum mieszkanie za dom ale niech mi odda 350 tys. na :postawienie ścian, zrobienie tynków i wylewek, instalacje, ocieplenie poddasza i ogrodzenie z przodu. Dopiszę mu jeszcze roczne koszty ogrzania domu i wywóz szamba.

 

Ale jestem....smutno - wkoorwiona !

 

Mejuś rozmasuj się :)

Kasiu o jagodach to jak przypowieść mędrca :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari, na zdjeciach jak to na zdjęciach albo pogarszają, albo poprawiają rzeczywistość. Ja jestem za oglądaniem. I tak w deweloperskim wszystko od nowa tak i remont uzytkowanego kosztuje. Pytanie co maja na mysli pisząc o remoncie. Jedni remont uważają pomalowanie ścian, a inni postawienie domu niemal od podstaw.:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem. Byłam w aptece. Bierze mnie :sick:

 

Asiula, dzięki kochana ale to juz niezłe zadupie. Tam wogóle nie ma komunikacji. Las piekny ale w zimie to chyba na łosiach będziemy się stamtąd wydostawać.

Remont remontowi nie równy.

Są jednak plusy takiego domu.Konkretnych gdzieś tam przeze mnie znalezionych.

Mają media, widać już jak się spisuja po latach. Z reguły duże działki no i to co tygrysy lubia najbardziej ! Są wolnostojące. Remont przykładowo, nie musi być totalną ruinacją. To co fajne można ciut odświeżyć, żenadę usunąć, przesunięcie czy wyburzenie jednej ściany to nie to samo co stawianie wszystkich, tynkowanie, wylewki, instalacje itp.

Bliźniak od dewelopera, może ładniejszy ale wszystko do zrobienia, mała działka no i właśnie bliźniak,

Może jednak warto pokusić sie o gargamela, którego remont może wyjść taniej niż np. robienie na cacy bliźniaka.

Jak myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...