Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć dziewczyny :bye:

 

Aniu kupiec na pewno się znajdzie. Banki trochę odpuściły i łatwiej dostać kredyt, chociaż nie tak łatwo jak parę lat temu. Wiem, że czas goni, ale niestety nic nie przyspieszysz, trzeba uzbroić się w cierpliwość. I ja chyba bym się rozglądała za domem, w którym dałoby się od razu zamieszkać. Oczywiście ni mówię o bardzo starym domu, bo tu faktycznie remont mógłby się nie opłacać.

 

Wszystkiego najlepszego dla Wojciecha !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Panie:)

 

Przeczytałam zaległości, ale się działo!

 

mari ja wierzę, że wreszcie się wszystko poukłada.

Tyle czekasz cierpliwie, że nagroda Ci się należy.

:stirthepot:

 

U mnie kołowrotek - działam w ogródku, działam w domu pracę zaniedbałam, ale chwilowo.

Czytam wiernie nie myśl sobie! Staram się chociaż co drugi dzień zajrzeć.

 

Lecę dalej nosi mnie, normalnie jak mrówka się krzątam to chyba wiosna tak na mnie działa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł heloł

 

Wpadam na sekundkę, żeby podziekowac za życzenia dla Pana mego :) i żyby Was uściskać !

 

Znalazłam coś fajnego ale niestety - właściciele wycofali się ze sprzedaży.....szkoda

 

i dom w stanie deweloperskim w samym Legionowie. Cena wyższa niż w Kątach ale to dom wolnostojący. Działki podobne czyli gówno warte a metraż domu niestety mniejszy. Trzeba oblukać żywym okiem. Może się okazać, że mimo iz mniejszy to łatwiejszy do wykrojenia pokoi...- wiem ! Żartownisia ze mnie ! :lol2: Przy naszym farcie to się okaże, że do spłacenia będzie mafia Kolumbijska lub wąglik tam wcześniej grasował :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu...nie rezygnuj!!! nie poddawaj się....

 

 

http://img163.imageshack.us/img163/5827/9767e248c05707967bc8bf3.jpg

 

i nie chowaj głowy w piach...

 

http://img13.imageshack.us/img13/7629/8624c1cfda058bdba2b2f30.jpg

 

:):):)

 

Będzie dobrze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki.

Jestem, zyję i padam na pysk przez taką jedną koleżankę forumową ;) :lol2:

Mój mąż nie może wyjść z podziwu, że można z kimś gadać przez telefon aż ....6 godzin !

Skończyłyśmy rozmawiać po 3 w nocy także wygadałam się za wszystkie czasy.

Nie ukrywam, że dziś moje oczy mówią wszystkim "nieźle pochlała" :lol2:

 

Dziękuję Wam za słowa otuchy :) a mąż kazał podziękować wszystkim sympatycznym Paniom i życzyć im milego dnia. :)

 

Piszecie, żebym odsapnęła.

Też bym tego chciała, ale czują ogromny stres i napięcie, że juz tak późno ( prawie maj) a Ja nadal nie mam kupca, nie mam domu, nie wiem na czym stoję.....Utknęłam !

Każdy dzień to strata czasu. A nóż dziś coś znajdę, a może gdzieś pojawiła się jakaś fajna oferta....No nerwa mam ! Wiem, że to rozumiecie.

Żeby ktoś mi pomógł w szukaniu...Żeby ktoś siedział w mojej głowie i wiedział pod jakim kątem szukam i na co zwracam uwagę.....

 

Wczoraj przeprowadziłam dwa śledztwa.

Stary, fajny dom, który już dawno wpadł mi w oko - wycofany ze sprzedaży !

Dom w stanie deweloperskim...niby 213 metrów ale kiblowaty układ i brak 2 pokoi.....odpadł

 

Nie mam w tej chwili nic.... Pustka ! :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...