Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczynki kochane.

Przepraszam Was, że tak ostatnio, słabo się udzielam ale naprawdę MAM MEGA DOŁA !

Wyję po kontach, nie mam na nic ochoty, na nic siły, wszystko mi zwisa i powiewa.

Dzieciaki chore to i motywacji, żeby się chociaż ubrać, nie mam....Wczoraj, przełaziłam cały dzień w piżamie.

Wertuję net.

Co juz prawie, prawie to okazuje się, że:

- dom lezy gdzie indziej niz pisza

- nie zgadza się metraż domu

- popieprzone w papierach

- duzy metraż, brak pokoi i brak możliwości zrobienia ich

- za drogi

- nie chcą opuścić

- wycofane z oferty

- sprzedane

Kolejne wieści pogłębiają mój dół.

Wczoraj znalazłam jeden dom i aż sie boję zadzwonić. Zaraz się okaże, że .........

Dom wyglada jak kupa ale jest tańszy niż bliźniak, wymaga remontu - co mnie zresztą cieszy, metraż domu jest o 100 metrów wiekszy od bliźniaka, ma piwnicę, domek gospodarczy, garaż wolnostojący, działka 900 no i to ponoć w samym Legionowie!

Właściciele zrobili całkowity remont elewacyjno - ociepleniowy, nie wiem co z onami - na zdjęciach jakieś dziwne się wydają.

Jesli by się zgodzili zejść z ceny to jak na Warszawskie warunki, mielibyśmy dom za prawie darmo. Wiem, że dla niektórych z Was to i tak mega kasa, ale u nas ? Promocja !

Jak się odważę to zadzwonię do agencji, ale nie ukrywam, że trzęsę dupą. Nic lepszego za taką kasę nie znalazłam.

 

Miałabym też pytanie do Pana Zbysia - Mejdej ? :hug: Mam pomysła co by uatrakcyjnić tę Romską chałupę, ale nie wiem czy to jest możliwe.....:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...