Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zazdroszcze podróży ,mnie zawsze tam ciągnęło ale wcześniej nie miałam środków a póżniej miałam i mam małe dzieci ile się da to zwiedzam ale z maluszkiem to niezbyt fajne ,lepiej się rozłożyć na cieplutkiej plaży w wodzie o temp zbliżonej do tej w wannie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co kto lubi.

Jak tam pojedziesz to po kilku dniach, będziesz miała dośc. Wszystko takie same. Krajobraz dość przewidywalny. Nuda Panie. To samo na Chorwacji.

Krajobraz żywcem ściągnięty z Włoch.

 

Ja tam lubie surowość klimatu, krajobrazu, mistyczność, jakąś magię, tajemnicę, mrok - czytaj Wyspy Brytyjskie i Skandynawia.

 

Wszystkie te Prowansje, Wenecje, Toskanie mam w nosie. Ja chcę chłopa z kudłatymi nogami w kiecce - może być Mel ;)

A nie zaczesanego do tyłu na brylantynke elegancika, któremu okurwieńcem patrzy z oczu. Lniane spodenki, wsuwki na gołą stopę i łazi taki, szczerzy paszczę i doopy wyrywa. W domu mamma, zona i 7 dzieci a temu mało.

 

Mi prostak o wielkim sercu potrzebny do szczęścia a nie mamma mija :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu, tam jest za ciepło dla malucha. Umorduje się! Kuchnia też mi nie leży.

W morzu pływa zupa anie woda. Piach parzy.

Nic przyjemnego.

Jesli bys już gdzies chciała jechac to polecam Sardynie i Sycylię.

 

Zdecydowanie odradzam Rimini. Kołchoz. Pół polski na kolonie tam jeździ a drugie pół na wywczas. Pewnie słowa po włosku nie usłyszysz. Drogo a nawet bardzo drogo. Ciasno, tłok na plażach i w knajpach. Taka nasza Ustka latem.

Wybrałabym cos kameralnego i spokojnego.

 

Jeśli chodzi o kraj w którym dupę mi urywało to bezapelacyjnie Turcja ! Muza, żarcie, odlotowe atrakcje i fajni ludzie, zabytki lepsze niż we włoszech bo na dziko w szczerym polu stoją. Czujesz się jak odkrywca.

Kapitalny Aquapark w Antalya. Jaskinie i groty. Wodospad w Manavgat i rafting. Starożytne miasto w Perge i wiele, wiele innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nasza kaszankę jadasz ?

 

Hagis podobne :)

W Szkocji MAC Donald ;) :lol2: lub MAC Nuggets ;)

 

Tam jest normalne żarło. Te wynalazki to jak nasze babcine flaki, jęzory w galarecie, móżdżki i podroby we wszystkich mozliwych wersjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...