Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A czy któraś z was była by skłonna mi powiedzieć, ZDRADZIĆ, jakim dysponujecie budżetem i na jak wielki dom ?

Ile możecie wydac i ani grosza więcej.

 

Mej, wiem, że są przeliczniki ile za metr (średnio) w stanie SO, SZ, DEW. Ile to teraz wychodzi ? Zapytasz tego co to mu czasem cos po małżeńsku użyczasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zapisalam przepis na faworki :D i bardzo za niego dziekuje :hug:

Po drugie ja bym wybrala blizniaka, chyba ze dzialka by zostala na Was przepisana w ciagu najblizszych 2-3 tygodni. Dluzej moim zdaniem nie ma co czekac bo moze sie okazac ze jestescie w d...e (przepraszam za brzydki wyraz) bez dzialki i bez blizniaka.

Po trzecie bardzo przepraszam za prywate ale duzo tutaj odwiedzajacych, a ja mam pytanie :oops: czy ktos zna fajny program do robienia prezentacji multimedialnej?

 

Nie mam baldego pojęcia bo nigdy tego nie robiłam :( Zgłoś sie do Narendilki, ona będzie wiedziała :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka, a co Ty z tymi egzaminami ?

 

Mej, znasz ??????????????????????:jawdrop::jawdrop::jawdrop:

Z kim bym nie gadała to albo nie zna albo nie lubi.

Ja uwielbiam, znam na pamięc i moge po 1000 razy oglądać...

 

ale lubie też ten dialog:

http://www.youtube.com/watch?v=fBfQgcLvg-c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka, a co Ty z tymi egzaminami ?]

 

Jak baba glupia to zawsze znajdzie sobie zajecie:sick: pisze o sobie jak by co ;) wiec pewnego pieknego dnia stwierdzilam ze chce sobie zrobic certyfikat to teraz mam za swoje :sick: a zeby tego bylo malo to od przyszlego tygodnia zaczynam 2 dodatkowe kursy i chyba przeginam...:sick: tak wiec wtorek, sroda i czwartek po koleji mam 3 kursy:sick: plus praca, dom, dziecko i...

Edytowane przez *Kasia*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na działce ciotki za chińskiego bym się nie budowała!!!!!

Chyba ,że będziesz miała akt własności!!!!!!!!! To jest podstawa,sedno sprawy,od tego trzeba zaczynać jakiekolwiek rozważania.Jesli nie jest twoja ,i nie ma na to perspektyw ,wcale sobie tym głowy nie zawracaj,bo oszalejesz!!!!!!!!!!!

I tu nawet ręczenie mego ojca głową by nie pomogło!!!!!

Nie moje ,nie wsadzę tam ani centa.!!!!!!!

 

Wiem i rozumiem ,ze ta działka kusi i to bardzo i nie dziwię się absolutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejdz to sprawy działki na sucho ,bez emocji

weź kartkę ,podziel na pół,wpisz plusy i minusy,Co zyskasz i co stracisz.

Jeśli nie bedziesz mieć aktu wlasności działki,to cokolwiek byś nie wpisała w plusach,to widmo utraty wybudowanego domu na cudzej działki rozpierniczy w drobiazgi wszystkie zyski na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bye:

 

Dziewczyny już chyba wszystko napisały. Jeżeli w ciągu 2-3 tygodni działka może stać się Wasza, to warto rozważyć budowę, bo to będzie dom idealny dla Was. Tylko musisz się liczyć z tym, że czasowo to niestety potrwa, zanim załatwisz projekt, pozwolenia, przyłącza, w końcu sama budowa - minie sporo czasu, 1,5 roku - 2 lata ???? Macie tyle czasu ????

Bliźniak jest prawie od razu do wzięcia, nie jest idealny, ale wykończycie go dużo szybciej. Zapisanie za i przeciw na kartce to bardzo dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...