Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bionda, bido Ty ! Wpadaj do mnie. Wyżywię Waszą dwójkę tak, że na czworaka do domu wrócicie. I ciacho mam :wiggle:

 

Reruś, przybij pionę. U mnie tez kurczak ale z pieczonymi warzywami.

Jak robisz swojego ?

Tylko nie mów, że odgrzewasz w mikrofali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś - ogórkowa, kurczak z pieczonymi warzywami, surówka z marchwi i jabłka. Na deser - sernik na zimno z wisniami a dla dzieciaków babka marmurkowa.

Zabiorę się chyba za bułeczki drożdżowe...może cynamonowe ?...może z orzechami włoskimi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anka ,już się pakujemy:yes:a zapakujesz mi trochę dla Daniela?:lol2: to mu na lotnisko zawiozę,jeszcze zdążę bo miał już wylatywać a wyleci za 3h bo samolot jeszcze z londynu nie wyleciał,:bash::bash:

Rere,Ty jesteś w Londynie,dobrze kojarzę?Co tam się dzieje?Bomby?Mgła?(u mnie od rana mini mini :lol2:)

 

Aniu:hug:a tak poważnie to nie jest tak żle coś tam zawsze wyskrobię z lodówki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałam,że niedługo truskawki będą,muszę w tym roku zrobić dżem do słoików,pierwszy raz w życiu bo to moje towarzystwo tak się znarowiło,ze w sklepie każdy słoik sprawdzają ile jest owoców w dżemie:yes:A ja też mam wrażenie,że coraz więcej świństwa w tych gotowych produktach:(

 

Muszę znależć jakiś przepis ma być szybko ,bez chemii i możliwie mało cukru:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia makaroniara...można prościej. Niech Rere da Ci swój adres. Wyslij Daniela na kurczaka w sosie cebulowym ;)

 

Asiu, to sekret tego domu ;)

Jak będę miała dłuższą chwilkę to ci podam a moża nawet poproszę męża o małą sesyjkę. Co Wy na to ?

Ja przy robocie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałam,że niedługo truskawki będą,muszę w tym roku zrobić dżem do słoików,pierwszy raz w życiu bo to moje towarzystwo tak się znarowiło,ze w sklepie każdy słoik sprawdzają ile jest owoców w dżemie:yes:A ja też mam wrażenie,że coraz więcej świństwa w tych gotowych produktach:(

 

Muszę znależć jakiś przepis ma być szybko ,bez chemii i możliwie mało cukru:yes:

 

Asia a u mnie odwrotnie. Ma być dżem ale bez owoców. Co roku rzeźbię oszukańcze dżemy. Wpieprzają, że az miło popatrzeć.

W zeszłym roku robiłam ich ukochany dżem z czarnej porzeczki ale PRZECIERANY PRZEZ SITKO !!! Bąble miałam na dłoniach ale kuźwa warto.

 

Dziś to Ja mam luzik kochana. Tylko jedna zupa i jedno drugie. W tygodniu mam po 3 drugie i np. 2 zupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sesyjka zawsze mile widziana:popcorn::popcorn:

 

Aniu to ty robiłaś galaretkę z czarnej porzeczki,pyyyycha,mój ulubiony owoc ,ale nie co roku zdążę zauważyć jego obecność na targu ,w tym roku muszę się na nią przyczaić.

U mnie z przetworów to obowiązkowo sok z malin i właśnie porzeczkowy oraz soki z pomidorów ale tu już idzie przemysłówka ,nigdy nie kupuję żadnych gotowych przecierów czy koncentratów na zupę tylko cały rok na swoich,jeśli obiad trafi się bez jarzyn to do popicia idzie ten sok ,u mnie niezastąpiony.

 

Pomidory dostaję ze wsi , w zeszłym roku przerobiłam ponad 100 kg:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bionda, no muszę Cię rozczarować. Ja nie w Lądku tylko w Birmingham, ale jeśli poczeka jeszcze z 2,5h to mu przywiozę :D

 

 

Mari, nogi tak prosto robię. Uważam to danie za mało czasochłonne, bo się samo robi. Wcześniej nogi smaruję przyprawami i na chwilkę do lodówki. Potem kroję z 4 cebule w talarki i podsmażam w garnku cebulkę żeby soki puściła. Wrzucam kurczaka, podlewam szklanką bulionu i tak pyrka do miękkości. Cebulka powoduje, że sosik się lekko zagęszcza i polewam nim ziemniaki. Lubimy słodycz cebuli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu to ty robiłaś galaretkę z czarnej porzeczki

Galaretkę? Taką na zimę? Jak???

soki z pomidorów (...) nigdy nie kupuję żadnych gotowych przecierów czy koncentratów na zupę tylko cały rok na swoich

Ja kiedyś robiłam, ale jakieś rzadkie mi wyszło, bez smaku i .... wyrzuciłam wszystko.

Bionda, ja robisz te przetwory z pomidorów? Bo co roku mamy ich zatrzęsienie. Mój mąż ma uprawę w folii - tylko na domowy użytek. Taka jego pasja... Ale tyle tego zawsze nasadzi, że pół wsi obdzielamy... (no, przesadzam, sąsiadów).

 

Przerywam połączenie.

Rodzice przyszli.

Czyli rozmowy się odbędą.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...