Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja dostałam sałatę, gotowe flance od teściowej. Jako, ze sadzić nie mam juz gdzie, to posadziłam miedzy truskawkami, będzie cios z tego?

 

Kupiła mi też dziś piwonie, na które chorowałam od zeszłego roku.:yes::) aż ją ucałowałam.

Idę do kąpieli i do wyrka z ksieżką, bo zmachana dziś jestem jak diabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olinku, wydaje mi się, że takie ustawienie domu w stosunku do drogi jest niekorzystne. Dlaczego wyjechaliście tak bardzo w głąb działki ?

Wydaja mi się, że lepiej jest mieć więcej ogródka za domem niż przed nim.

Z przodu powinno byc tylko tyle żeby móc zaparkować samochód przed garażem. Większe koszty związane z kostką do wyłożenia tak długich ścieżek.

Strata miejsca. Wiem, że działka jest bardzo duża, ale planujesz tam zrobić sad więc sporo terenu pójdzie pod drzewa.

W Twoim wątku czytałam, że masz chrapke na działkę sąsiada - tę przed wami. Jak połączysz te dwie działki, dom wypadnie centralnie po środku.

Ni w kij ni w oko. Wiem, że mieszkacie na wsi i tam tego typu praktyki się stosuje ale może by tak przełamać klasykę co ?

Jeżdżąc na wieś, widuję takie obrazki. Wielka działka, dom na końcu a przed domem wystawa: krasnale, kwietniki w oponach, pomalowane kamienie, i rośliny w rozstawie 10 metrów. To oczywiście Wasze plany i pomysły, ale Ja bym zmieniła co nieco.

 

Mam kuchnię na zachód i kuźwa ODRADZAM !!! Od 12 do wieczora mam taką saunę, żarówę i ukrop, że nie da się gotować. Pot z nosa kapie mi do garów....Okropność !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu,

wydaje mi się, że daleko nie odsunęliśmy się z domem. Na rysunku BRAK jakichkolwiek proporcji. Po odliczeniu sadu wymiary działki - 32x 50 m. Na dom jakieś 13 m. Zostaje ok. 15 m z przodu i ok. 20 m z tyłu działki. DZIAŁKI, a nie DOMU, bo dom będzie stał bokiem do nowoutworzonej drogi.

A jesli działka "cudza" będzie nasza, to tak to widzę:

http://img818.imageshack.us/img818/4466/dziakaplan2.png

 

Czyli przez tę cudzą będzie tylko przebiegała droga wzdłuż. Nie włączalibyśmy tej cudzej działki do działki "domowej" :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...