Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aricia, zapytam, bo to musi być ktoś kto ma serce do drewna. Tu na forum widziałam niestety jak można zmasakrować niewinne drewienko.

 

Ari, ta czarna trawa ophiopogon nigra, ale jak powiesz wyszukaną nazwę..... czarna trawa, to powinni wiedzieć:D . Co prawda jest jeszcze turzyca czarna i za bardzo ona czarna nie jest, ale to Ci się rzuci w oczy, że jest w sumie zielona:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gośka...czy Ci mówiłam, że Cie kocham ?!

 

Jak fajnie, że tu sobie pitygrylicie :)

Ja tylko popodglądam.

Raz, że naprawdę źle się czuję a dwa, że nie chcę się denerwować. Kiedy Ja będę miała takie dylematy ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ariciu, też bym zrobiła w drewnie :)

A teraz pomysł od czapy...

A gdyby tak wysypać ziemię i wszędzie posadzić, posiać ( jak to nazwac ?) mech ? Można dowalić konwalii bo tej francy nic nie rusza. Taki zielony taras :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romciu, ja jak dziewczynki, nie polecam kuchni od zachodu. Moi rodzice i teście mają- masakra. Ja teraz mam od wschodu i cudownie jeść śniadanko przy porannym słonku, a kiedy przychodzi czas gotowania obiadu mam już cień , więc się nie ugotuję.

Taras w nowym domu będę miała w literę L. Będzie od południa zachodzić na stronę wschodnią. Od tej wschodniej będę miała wyjście pomiędzy kuchnią a jadalnią gdzie będziemy się stołować i grilować (tam też mamy widok na las, choć odległy od domu). Na południowym tarasie jest wyjście z salonu i tam będziemy się piec jak skwarki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze w sprawie żwiru.

Też miałam taki pomysł na taras koleżanki. Prosiła mnie o pomoc w aranżacji ale rozeszło sie po kościach. Wymieniła płytki :( Taras pokaźny. Z palcem w doopie miał z 60 metrów a to mieszkanie w bloku :eek:

 

Ariciu a gdyby taki podest z drewna na żwirze ? Podniesiony nad żwir. Taka kładka. Donice w tym łatwo ustawić bo wystarczy odgarnąć kamyki, zeby sie dostać do podłogi tarasu.

 

http://static.e-ogrodek.pl/articles/8641f_ogrodek-zdjecia_1_jpg_taras-wentylowany-3_main.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnego źródła wiem, że z zakupów nici bo sklep Wam zniknął.

Mejuś, mój dobry kumpel osiedlił się u Was. Wczoraj się z nim widziałam i doniósł mi, że kupił u Was mieszkanie.

Wiedział gdzie wyjechać !

Takie kurturarne towarzystwo w sąsiedztwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...