Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

Romciu, ja jak dziewczynki, nie polecam kuchni od zachodu. Moi rodzice i teście mają- masakra. Ja teraz mam od wschodu i cudownie jeść śniadanko przy porannym słonku, a kiedy przychodzi czas gotowania obiadu mam już cień , więc się nie ugotuję.

Taras w nowym domu będę miała w literę L. Będzie od południa zachodzić na stronę wschodnią. Od tej wschodniej będę miała wyjście pomiędzy kuchnią a jadalnią gdzie będziemy się stołować i grilować (tam też mamy widok na las, choć odległy od domu). Na południowym tarasie jest wyjście z salonu i tam będziemy się piec jak skwarki ;)

 

Ja równiez nie polecam kuchni od zachodu - teraz tak mam, bo to mieszkanie w bloku i przeklinam serdecznie. W nowym domu kuchnia będzie na północno-wschodnim rogu domu, jednak słoneczko nie będzie zaglądać, bo za wschodnią częścią działki las, ale mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Romciu, z Bogiem !

Uważajcie na siebie. To niebezpieczny sport.

 

Gosia, zaskakujesz mnie na każdym kroku. Sadownik, ogrodnik i rowerzystka ????? Kobieta renesansu !

Nie podejrzewałam Cie o takie klimaty ! Słowo !

Enigma !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sąsiadów pod spodem nie posiadam :cool:...z premedytacją!!!!!! wiosną mi zazdroszczą, bo ja myję taras szczotą i spłukuję, polewając konewką ! :lol2: a co!!!

tylko, żeby te dechy umocować , to trzeba by nawiercać płytki...a tak se ne da...bo regulamin wspólnoty zabrania samodzielnych ingerencji w części wspólne i elewacyjne...

a w łikend udam się do zaprzyjaźnionej szkółki roślinnej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...