Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

czesć laseczki!

 

Wiedziałam kiedy przyjsć ...jak wszystkie poszły:(

Taak wiosna w pełni a mi się nic nie chce,skąd Wy bierzecie tyyyle energii????

Ja mam całe podwórko w betonie ,stoją dwie puste donice zakupione onegdaj za całe 30 pln na wystawkach w Kutnie a z innych wyglądają badyle zeszłorocznych kwiotków,które zresztą zdechły zanim zdążyłam je posadzić.Cos trzeba zrobić ale mi się nie kce.

 

Piekne tarasy,trawy no i kolumny ...też pikne,takie dekoracyjne...

Pozdrawiam wiosennie i zaraz lecę do domu ...kto wymyslił te swięta...bozesz ty mój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gleba klasa III.

Klimat - ??? (pólnocne Mazowsze)

Teren - z trzech stron otwarty - pola ( w tym z jednej ok. 200 m domy). Od północy (10 - 15 m) - las - sosna, świerk, trochę brzóz.

Wieje. Ale czy bardzo? chyba tak.

Mej!

Ustosunkuj się :lol2: Na razie forumowo. Jesli będę całkowity imbecyl sadowniczy, to skontaktuję się inaczej. OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Megiska!

 

Dziewczyny, wszystkie odradzacie kuchnię od zachodu. Ja mam wjazd na działkę właśnie od zachodu. Od północy nie chcę, bo inne pomieszczenia też wtedy będą od północy. A tego chcę uniknąć (teraz mam - wrrrrr.....).

Lepiej wobec tego postawić dom drzwiami do wschodu, nie? WZ mam nadzieję zezwolą, bo to zabudowa siedliskowa. Więcej o moich dylematach u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olinku, mam prośbę.

Pokaż ten swój domek w jakiejś skali tzn. zrób tu nam projekcik z wymiarami działki, domy, dróg i licho wie czego jeszcze.

Chcę pomóc ale nie ogarniam.

Profesjonalny rzucik proszę :) Masz na to weekend majowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olinku, mam prośbę.

Pokaż ten swój domek w jakiejś skali tzn. zrób tu nam projekcik z wymiarami działki, domy, dróg i licho wie czego jeszcze.

Chcę pomóc ale nie ogarniam.

Profesjonalny rzucik proszę :) Masz na to weekend majowy :D

 

Zbyt duże wymagania, proszę pani :bash:.

Chyba że naprowadzisz mnie na jakiś program, który to zrobi za mnie :cool: No, z moją pomocą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...