Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chodzi Wam o twarz baseta ?

 

Jeśli tak to dlatego, że tornado przeszło przez sklepy ! :mad:

Koniec świata czy święto flagi ? Psia mać.

 

Odpowiadam na pytania.

Spotkanie mamy jutro o 12 ale nie zdam Wam relacji bo po spotkaniu, jedziemy do rodziców. Spędzimy tam cały dzień. Będę zapieprzać w ogródku.

Kocham to strasznie ale jak będę sie czuła tak jak w ciągu 2 ostatnich dni to doopa. Szpadla nie udźwignę a co dopiero ryć jak gusiec.

Będziemy tam równiez spozywac obiad i w związku z tym - gotuję....

Teraz Was na chwilke opuszczę bo idę piec ciasto. Ma być gotowe na jutro. Zamówienie otrzymałam.

 

Po Waszych rozmowach i planach ogrodowych trafił mnie h....i zakupiłam nasiona kopru. Zasiejemy ! Nie wiem jeszcze gdzie ale kuźwa !!!! Ja tam robię !

Można powiedzieć, że dzierżawię teren od rodziców. W końcu jeżdżę z własnym wiktem a i innych nakarmię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku ledwo wyczytałam tyle stron.:eek:

 

Trawa Red Baron to moje marzenie, na Allegro są, ale wolałabym w szkółce roslin kupić, bo i zobaczyć mozna i pomacać.

 

Bastki ja mam trawę ozdobną biało zieloną, jakbys sie chciala wymienić kłączami za tę czarną to chętnie. Z traw łatwo odrywa sie szczepki.

 

Gabiony z kamieniami drogie jak cholirka, no i wypełnienie z 14 metów swoje waży, czy strop tarasu to wytrzyma? Ja osobiscie zasłoniłaby balustrady roślinami.

Chcieliśmy jeden gabion na dolny taras, ale cana nas uleczyła z zachwytu nad nim.:(

 

Ja cały dzien w ogrodzie, gdybym mogła to jeszcze w nocy bym tam coś działała.

 

Mam do zagospodarowania taras nad garazem, zrobiony metodą dachu zielonego, mogę na mim sadzić. Podłoga to płyty betonowe na podstawkach i zwirek. Planuje na nim własnie ozdobne trawy, bo rosną szybko i mało wymagające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj,Aniu Tobie potrzebne jest tylko jedno nasionko-egoizmu:yes:Nie mam zamiaru namawiać Cię na zmianę planów na jutro ale raz chciałabym przeczytać ,że

wybierasz się np.

-do kosmetyczki

-na samotny spacer

-do złotych tarasów nawet gdyby miałby być to tylko windowshopping

-na jogę

-w dowolnie inne wybrane miejsce ale przez siebie w celu relaksu

 

Zobacz , znamy się od 300 stron(a nawet więcej;) )a tylko jeden jedyny raz przeczytałam,że usiadłaś z kawką czytając werandę.

 

Nie znam drugiej takiej osoby jak Ty,naprawdę.

Kuzwa jak córka z wnukami przychodzi na obiad to go ugotuję!!Tak czy nie??

 

Przepraszam ale piszę co myślę.Nie gniewaj się:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gniewam się :)

 

Matka też coś ugotuje, ale to raczej nie zjadliwe dla moich dzieci i męża. Wie jaka jest sytuacja. Mąż na diecie, autystycy sa wybredni i sztywni w podejściu do jedzenia ( nie tylko do niego). Mogłaby ugotowac cos co wszyscy zjemy. Niestety plan jest inny a Ja musze się uzupełniac z menu.

Wiozę zupę i dwa drugie.

Piekę styropian a jedno kupiłam i to nie dlatego, że z lenistwa, ale takiego drożdżowego nigdy nie jadłam i nie umiem zrobić. Mistrzostwo świata !

Będzie dla męża, może maluchy zjedzą a styropian dla pozostałych.

 

Asiu, tak to u nas jest :( Nawet gdy byłam w zagrożonej ciąży z bliźniaczkami, gdy miałam noge w gipsie a córki były maleńkie, gdy byłam po chirurgi szczękowej, leżałam z gorączką 41 stopni...nikt nigdy do mnie nie przyjechał ze słoikiem zupy czy kotletem pod pachą.

Wyłąm i gotowałam, klęłam i robiłam....no mercy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pochwalę Ci się,że planuję(a to już dużo:lol2:) upiec na powrót rodziny oraz desant teściowej tort bezowy ,beza ciemna przełożona śmietaną +maascarpone posypuję krem prażonymi pistacjami(słony smak pistacji przełamuje słodycz) a na wierzchu truskawki ,wszystko posypane gorzką czekoladą,

 

Ostatnio robiłam to na Boże Narodzenie to moi do dzisiaj wspominają:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...