Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I Ja sie juz pożegnam.

Idę piec.

Kuźwa późno.

Kiedys mogłam a nawet wolałam piec w nocy a teraz???? Padam na pysk.

Idę póki jeszcze kojarzę co i jak.

 

Dobranoc laski :)

Dajcie znac jak Wam powychodziły te brukselki i drożdżówki.

Smacznego

 

Witam, melduję, że drozdzówki wyszły fantastyczne. Miał być sernik truflowy na mascarpone, ale Twój przepis mnie zaintrygował. Pozdrawiam. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł, witam się pierwszomajowo!!!

 

Mari, dawaj relację z dnia dzisiejszego!!! Co tam? Jak tam? :)

 

Zastanawiałam się nad prognozowanymi upałami na długi weekend i mam świadków, że mówili, że będzie 30 stopni... ale chyba sumując

 

Ja dzis wypowiedziałam wojnę chwastom, ale trochę czuję się jak rozjuszone San Marino przeciw Chinom.:) Równy pojedynek to to nie jest! Mają bardzo rozwinięte podziemie :rolleyes: Odgrażałam się, że użyję broni chemicznej, ale póki co partyzantka.

 

 

A po wczorajszej imprezie mam piękną muzykę na wieczór, teledysk światowej klasy http://www.youtube.com/watch?v=qIHZBkinSSU

 

i jeszcze jedno, bo nie wiem, które lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bionda, :) nie będę się już tłumaczyć:rolleyes:, ale ja wuwielbiam takie masakry na naszych imprezach. Przyrzekam,że w aucie i w domu słuchamy innej muzyki, ale imprezy w naszym mocno męskim gronie, z tańczącymi chłopakami pozostawiają niezapomniane wrażenia:)

 

Ja też Barcowa, nawet wczoraj za Realem byłam, ale brakowało jednego gola...:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moje drogie :)

 

Nadaję od rodziców.

Już nie mogłam wytrzymać, żeby z Wami pogadać :)

 

No więc tak:

 

Totalnym zaskoczeniem była dla mnie okolica i jej urokliwość. Jeżdżę tą trasą bardzo często, ale nigdy nie odbijałam w lewo. Bosko !!! Jaka cisza, co za widoki, zieleń, wszędzie zieleń. Rozwaliły mnie konie...Na ulicy obok jest stadnina. Ludzie sobie po ulicach jeżdżą. Obok wielkie lasy. Ulica spokojna.

Zamknięta, kameralna i bardzo zadbana. Wszyscy pielęgnują te swoje ogródeczki, zagonki i grządki. No normalnie RAJ !!!!

Dom na żywo wygląda dużo ciekawiej niż na zdjęciach. Wielki skubaniec :)

Po wejściu do środka uderzyło mnie dziwne dudnienie podłogi. Spytałam czy tu jest drewniany strop. Odpowiedź zwaliła mnie z nóg.

A jaki ma być, skoro to KANADYJCZYK !!!!

Mój Holender okazał się być Kanadyjczykiem.

Nie ukrywam, że mój wkurw przeszeł wszystkie możliwe etapy.

Dlaczego do jasnej cholery, nie było o tym choćby wzmianki w opisie domu ????????? No dlaczego ? JA SIĘ PYTAM !!!!!!!

 

Totalnie zgwałcona psychicznie, wlazłam dalej i oglądałąm tego mojego Holendra malowanego.

No boski jest ! Daje tak ogromne możliwości, ma tyle zakamarków, schowków, pomieszczeń i niespotykanych rozwiązań.

Miałąm jednak wrażenie, totalnej prowizorki i syfu. Obecni właściciele z czwórką dzieci zresztą, kupili ten dom od kogoś tam. Nic w nim nie robili. Użytkowali go, zasyfiali i doprowadzili do stanu dośc poważnej choroby. Remontu wymaga wszystko. Przysięgam na życie i zdrowie mojego chomika Huberta, że jeśli jeszcze raz KTOŚ MI POWIE, że moje mieszkanie to niski standard to go kuźwa za kudły zaciągnę i pokażę TEN DOM.

Matko jaki syf, brud, tandeta i niechlujstwo. Rozumiem, 4 dzieci. Pomazane ściany, plamy i obtłuczone rogi ścian ale to ??????????????

Od dwóch lat, tam nie mieszkają. Cy nie można by powynisić tych obesranych wykładzin, tych mebli pamiętających młodego Bieruta, garnków, słoików, tłustych i lepiących prodziży, zdechłych butów, stęchłych i zrolowanych dywanów, cerat, amerykanek ze sladami szczyny na materacu ??????????????

No normalnie MELINA !!!!! Zmrodek też konkretny. Ni to uryna, ni to wyziewy z szamba, ciut starego ramola......Mąż z tych wrażliwych, więc bladł mi w oczach i koniecznie chciał obejrzeć ogródek.

Ogródek cudowny ! Dwie piękne, stare i grube brzozy, Pustelnia i patelnia bo oprócz trawnika czyli sralnika dla katów sąsiadów oraz piaskownicy w stanie rozkładu, nie ma tam nic. Zza płotów za to, wlewa się zieleń. U sąsiada cudowny zadbany ogródeczek. Bardzo ale to bardzo nam sie podobało. Nawet nie przeszkadzało nam to, że nie ma wyjścia na taras. W zasadzie tarasu to brak. Ten dom ma jedno ciekawe i niespotykane przez nas wcześniej rozwiązanie a mianowicie przyziemie z którego jest wyjście na ogródek. Zrobiony jest placyk, wyłożony kostką, który pełni funkcję tarasu na ziemi. Przy 4 dzieci to nie głupie rozwiązanie, bo nie latają z brudnymi butami do domu bo siku, bo piciu, bo coś tam. W przyziemiu jest właśnie łazienka.

 

Po raz kolejny zawiodłam się. Gdyby to był dom murowany, choćby z gazobetonu to bym nie zastanawiła się nawet sekundy. Mam wielką chrapkę ale i poważne obawy. Przepraszam wszystkich właścicieli domów tego typu, ale to co dziś widzieliśmy, wygląda jak scenografia. Ładne ramki, otoczenieale środek i konstrukcja to czysta prowizorka. Cholera, jaki tam pogłos i jak to wszystko dudni.

 

Dom wybudowany w 1996 roku. Co sądzicie?

Gosiu Mej ? Strach się bać ?

 

Witam nową koleżankę :) Cieszę się, że ciacho wyszło. Zaglądaj częściej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się mądrzejsze wypowiadają ,ja na konstrukcjach domów się nie znam,ciekawe jaka izolacja tam jest?

Jak widać bez powodu tak długo to ogłoszenie nie wisi a wiesz co jest przyczyną decyzji opozbyciu się domu przez obecnych właścicieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno, Pani nie radziła sobie z 4 dzieci bo dojazdy, rozjazdy, szkoły i rozprowadzanie po placówkach. Podobno. W nic juz jie wierzę.

Co ciekawe, przeprowadzili się na Targówek czyli tu gdzie Ja mieszkam.

Dobre co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...