Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bardzo daaaaawno temu wybrałam się na wycieczkę do Paryża to były czasy kiedy u nas tylko Społem było, szoku doznałam jak można mieć w sklepie całe ściany jogurtów, ale właśnie wtedy poczułam pierwszy raz anais anais cacharela, zakochałam się w nim i go kupiłam za wszystkie pieniądze jakie wtedy miałam, dzisiaj bym nie strawiła tego zapachu ale wtedy miałam go chyba z pięć lat - tak go szanowałam :Da butelka stała na ozdobę w moim pokoju przez następne pięć :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ula, la......ale zapachniało !!! Az się w głowie kręci.

 

Nie napisze wam czy to Ja się w życiu swym psikałam, bo wszystkiego nie pamiętam. Mam jednego zajoba.

Wybór zapachu uzalezniam od pogody. W zimę preferuję cięższe piżmowce a w lato lżejsze byle nie OWOCOWE i nie KWIATOWE.

 

Widzę, że niektóre z was tez jadą na jednym zapachu przez wiele lat. Moim faworytem, przez wiele lat były perfumy ( podróbka oczywiście ) " One", nie pamiętam czyje to. Przestali produkować podróbkę więc i Ja się na cos tam musiałam przerzucić.

 

Lubię ale to zalezy od nastroju - Dolce& Gabana " Light blue", czasem Coco Chanel " Madmuaselle" ( nie wiem jak to sie pisze), teraz mam "Zen" tez nie wiem czyje no i jedna z was lubi " Be delicious"..tak jak Ja :)

Bastki, które jabłuszko lubisz ? Jest ich kilka...Ja zielone jabłka w sadzie :)

 

Co do męskich....Mam jeden zapach, w który chętnie ubieram swojego męża. Jest to totalny odlot, feromon w czystej postaci, chrzanić leki na libido.....

Mam wrażenie, że mój mąż urodził się po to, żeby konweniowac z tymi perfumami....Dolce & Gabana..ta pierwsza, stara wersja ( są dwie : stara i nowa).

Jak tylko musi cos załatwić w urzędzie, a wiadomo, że sa tam baby to każe mu sie tym wypsikać i walić feromonem po oczach.

Nie uwierzycie, ale to działa. Do tego niewinny usmiech, błysk w oku i załatwiaja męża jak vip-a, wszystko od ręki, bez czekania, "no dla Pana". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...