Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A właśnie miałam wyrazić wielkie współczucie w kwestii awarii poduszkowej, ja ostatnio myslałm, ze będę siedziała za dzieciobójstwo.. jak do czarnego prania dzieć dorzucił swoje spodnie z jakąś upiorną chusteczką do nosa! Ja nie wiem z czego ona była, ale składała się z samych białych kłaków, które wżarły się w niektóre rzeczy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mejuż, zaczynam powątpiewac w fachowość Twojego szanownego :)

Dywany jako izolacja ?

 

No żesz ! Nie wpadłabym ! :lol2:

Inne podłogi były. Na ten przykład w kuchni były kafle, w salonie i holu parkiet jesionowy, w łazienkach gresy i takie tam.

Mnóstwo szpar, spękane ściany, odpadające elementy.

Wiem, że nie takie ruiny sie remontuje ale naprawdę nie wiem jak się za to zabrać :( Ja się zdejmie taki element ścienny to co jest dalej ? Nicość ?

Nie kumam tej konstrukcji.

Kolejna sprawa to taka, że jednak te 20 lat temu, technologia budowy Kanadyjczyków była jeszcze mało znana - w Polsce of kors.

Hu wie co tam namodzili. Z czego ta konstrukcja. Jakie drewno. Nic nie wiadomo.

Mam foty :wiggle i nawet na dwóch jestem Ja -Jarząbek, ale mój mąż zostawił telefon u rodziców :bash:

Wrzucę Wam jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...