Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja nie oglądam ale slyszę reakcję męskiej częsci mojej rodziny. Nawet samobój chyba był.

 

bionda na jakie poduszki polujesz?

 

Żono ,takie same jak miałam tylko nowe ;)czyli 65x50 do spania na brzuchu i chyba dokupię tę do spania na boku i jakąś pościel.

 

A co będzie???kto to wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastuś, wrzucałam zdjęcie samego domu.

Dziś cyknełam dla Was tzn. mój Wojtuś cyknął dom w całości. Musiał uzyc panoramy bo chałupa tak wielka, że jej nie obejmowało.

W środku, nie chciałam cykac bo mi głupio było.

Aż sie prosiło zrobić archiwum bubli i zonków.

Ogród obfociliśmy i mnie.

Jezu, Ja i zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie miałam wyrazić wielkie współczucie w kwestii awarii poduszkowej, ja ostatnio myslałm, ze będę siedziała za dzieciobójstwo.. jak do czarnego prania dzieć dorzucił swoje spodnie z jakąś upiorną chusteczką do nosa! Ja nie wiem z czego ona była, ale składała się z samych białych kłaków, które wżarły się w niektóre rzeczy!

 

Polecam suszarkę do prania,wszystko wywieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żono ,takie same jak miałam tylko nowe ;)czyli 65x50 do spania na brzuchu i chyba dokupię tę do spania na boku i jakąś pościel.

 

A co będzie???kto to wie?

 

I dobrze, że o tym napisałaś.

Co to za poduszka do spanie na brzuchu ? Kto na to wpadł ?

A są poduszki dla spiących na strusia pędziwiatra ?

W moim domu mam takie 2 egzemplarze. Strach podchodzic i budzić bo nie wiadomo z której strony co wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari, dywany jako izolacja dźwiękowa, echo tak nie hula:rolleyes: inna sprawa, że faceci mają wyjątkowo proste rozwiązania, na pewne dolegliwości.

Mówię, że coś mi Majlo śmierdzi ( mój mały West), nie z mordki, nie z tyłu... a Szanowny: pewnie stopy:rolleyes:

 

:rotfl::rotfl::lol2::lol2::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari, dywany jako izolacja dźwiękowa, echo tak nie hula:rolleyes: inna sprawa, że faceci mają wyjątkowo proste rozwiązania, na pewne dolegliwości.

Mówię, że coś mi Majlo śmierdzi ( mój mały West), nie z mordki, nie z tyłu... a Szanowny: pewnie stopy:rolleyes:

 

Zmieniajcie mu częściej skarpety ! :rotfl:

 

A tak na powaznie to co Ci w tym psie wali ? Pies ma dwa końce. skoro ani jeden ani drugi to co ? Jakos nie kumam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie takie ruiny sie remontuje ale naprawdę nie wiem jak się za to zabrać Ja się zdejmie taki element ścienny to co jest dalej ? Nicość ?

Nie kumam tej konstrukcji.

 

Niska cena to nie przypadek,jak widać

Edytowane przez bionda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniajcie mu częściej skarpety ! :rotfl:

 

A tak na powaznie to co Ci w tym psie wali ? Pies ma dwa końce. skoro ani jeden ani drugi to co ? Jakos nie kumam...

 

Miał skarpety raz, bo, ...uwaga!!! żeby mógł u teściowej po parkiecie chodzić:rolleyes:

 

Dziwne zjawisko sie wyjasniło, skubany, cichacze dywanowe puszcza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu...nie pakuj się w dom do remontu....my zrobiliśmy ten błąd dawno temu!!! Za to co tam wpakowałam, (zamiast się budować od razu) miałabym dom większy niż wybudowałam teraz !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że nie ogarniam.

Ile dzis wątków tu ciagniemy.

Meczyk

Święto flagi dowolnego państwa

obsmarkane chustki w roli demona pralkowego

kłaku i inne pióra ze szczurów w pralce

Holender rodem z Kanady

urlopy i emerycje

śmierdzący pies Mejki

 

chyba sie napiję !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...