Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

bogumiłku ja tylko do poniedziałku, ale na przełomie czerwca i lipca planuję trzy tygodnie :) taki urlop długi to u mnie luksus :rolleyes:

 

May jak spałaś na brzuchu ? ja spałam bokiem ale bardzo chciałam się położyć na brzuchu żeby kręgosłup rozprostować

 

Bastki, ja to kawał baby byłam. W dniu porodu 54 kg wazyłam. W końcówce7 miesiaca na koniec roku szkolnego ( uczyłam wtedy w szkole) w sukience z cywilnego poszłam, rozmiar 34.

Ale to pewnie od alkoholu:rolleyes: brzmi strasznie, ale ja abstynentka absolutna w tym czasie i przed i dłuuuugo po. ( Na prawdę pierwszy raz alkoholu napiłam się w sylwestra 2002, to juz dzieć miał 4 lata), a ja w ciązy na samą myśl o jakimkolwiek alkoholu slinotoku dostawałam. I piłam codziennie pół butelki piwa Budwisera, pod sklepem!!! bo sie doczekać nie mogłam, zeby dojść do domu!!!! drugie pół wypijał zaprzyjaźniony fioletowy pan, na stałe tam urzedujący...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastki, ja to kawał baby byłam. W dniu porodu 54 kg wazyłam. W końcówce7 miesiaca na koniec roku szkolnego ( uczyłam wtedy w szkole) w sukience z cywilnego poszłam, rozmiar 34.

Ale to pewnie od alkoholu:rolleyes: brzmi strasznie, ale ja abstynentka absolutna w tym czasie i przed i dłuuuugo po. ( Na prawdę pierwszy raz alkoholu napiłam się w sylwestra 2002, to juz dzieć miał 4 lata), a ja w ciązy na samą myśl o jakimkolwiek alkoholu slinotoku dostawałam. I piłam codziennie pół butelki piwa Budwisera, pod sklepem!!! bo sie doczekać nie mogłam, zeby dojść do domu!!!! drugie pół wypijał zaprzyjaźniony fioletowy pan, na stałe tam urzedujący...

 

 

eee a co ze spaniem :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pa Beciu.

 

Bastuś, Ja se tak ino godom. ;)

doma to i po rusku jest - wiesz ? Ja raczej gwara znienawidzona wschodnia piszę a i czasem gdzies tam cos w ucho wpadnie to znam.

Parę słów po waszemu znam.

 

To tak niechcący. Zaraz tu Bionda wyskoczy i dymu narobi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...