Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moniu, a Ja nie wiem jak to odbierać. Tyle razy miał zrywy Niepodległościowe....

Szanse, perspektywy i inne takie sa dokładnie takie same jak były kiedyś, z tą różnicą, że wtedy ceny mieszkań były większe, nie było kryzysu no i miałam kupca na mieszkanie. Teraz wszystko do gdybanie i według mnie zaupełnie niepotrzebne robienie wody z mózgu...

Chciałabym sie mylić...oj bardzo bym chciała. Zobaczymy ! Zegar zaczął odmierzać 3 tygodnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tej ( Barbi) co się stało ?

 

Już mam pierwszego zonka z ojcem...kuźwa wiedziałam, że tak będzie. Zaczyna mu sią włączać nieomylnośc i jego własne koncepcja na nasz dom.

Pyta mnie ( 3 minuty temu) jak bym chciała ten dom budować i jaki on ma być.

Mówię, że parterówka a on, że nie...

Mówię, że chciałabym, zeby na elewacji była cegła ( po całości, zwykły dom z czerwonej cegły) a on, ze juz wymyślam, że go boli wątroba i że juz się boi budowy.

Do cholery jasnej...nie mam juz nic do powiedzenia ????

Upiera sie przy piętrowym gargamelku z wykuszem i daszkiem.

Co innego gdy kupuję gotowca. Biorę co jest bo nie mam zbytniego wyboru, ale jesli moge budować to chcę prostego parterowca.

Czy to źle ? Chcę maksymalnie uprościc budowę, niczego co podwyższa koszty budowy i jest wygodne w uzytkowaniu...ŹLE !!!!

 

Oj, już mam dość a co będzie przy powaznych i prawdziwych decyzjach ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tej ( Barbi) co się stało ?

 

A bo nie wiedziałam, do której z Was mam się zwracać ;)

Pomyślałam też, że może prawowity (i pierwotny) właściciel odzyskał wypożyczonego nika i może to on do nas gada.

 

 

Z tatą faktycznie zanosi się na ciąg dalszy przejść. No ale tym razem jesteś mądrzejsza o poprzednie doświadczenia i może znajdziesz sposób, żeby go spacyfikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha :)

 

Nie dałam się wciągnąć w dyskusje o deskach bo byc może to test na ile mi odwala i czy mnie znowu ponosi.

Ojciec zaproponował, że on nam ten dom postawi i żebysmy sie nie wtrącali a do wykończeniówki to on nas dopuści, no niech nam będzie :bash::bash::bash::bash:

 

Teraz to juz naprawde niczego nie rozumiem.

Miało byc bez udziwnień i jak nie udziwniam tylko chce maksymalna prostotę to znowu dyskusja.

Owszem w parterówce jest dużo dachu ale za to nie ma stropów ( ciężkich) , schodów. Mury czy w góre dwa poziomy czy dwa poziomy rozłozone w jednej powierzchni to na jedno wychodzi.

Maja fanaberia to cegła rozbiórkowa na elewacji.

skoro ojciec chce budowac technologią mur - luft - mur - styropian - tynk - farba

a Ja mur - luft - cegła to gdzie jest prościej i taniej ???? Nie trzeba być geniuszem , matematykiem, architektem i Bóg wie kim jeszcze, żeby policzyć co wyjdzie taniej.

Poza tym, elewacja z cegły jest ponadczasowa, nie trzeba jej malowac czy czyścić tak jak tynkowanego styropianu.....

Dom prosty, bez pierdoletków i wychodzących z mody detali to też najoptymalniejszy wybór.

 

Wykazuję się maksimum praktycznego podejścia, rozsądku i stonowania co jak widać, juz stanowi problem.

Na ojca nie mam sposobu, bo co nastrój lub wiedza i doświadczenie jakiegos znajomego to zmiana frontu, upodobań i inne rozumienie słowa fanaberia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rere, mam do Ciebie pytanko.

Nie pamiętam która z was, może nawet Ty, wysłały mnie do wątku jednej forumki, co to w klasycznych klimatach sie kocha. Wnętrza ma mocno angielskie, ciekawe, chyba kręcone schody, wiktoriańskie kafle na podłodze...kojarzysz ??? Kto to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...