Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aktoressa? Wal jak w dym, Wasza Zajebistość!!! Ja się biorę za zakladanie Twojego fanpejdża na fejsbuku, Resztę ról w fanklubie potem obdzielimy. Potrzebny PRowiec, rzecznik, menago, stylista, mejkapista... potem kieowca i ogrodnik ( przystojny).

 

Ja też lecę spać! Jutro do Kielec lecę. papapapapapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, jak Ty wiesz o co mi kaman :hug:

 

Dzieki kochana :)

Ten pierwszy gyrandol to za sryliony złociszy :bash:

 

Lecę dalej....

Byłam w Biedrze, przytargałam tony ale musiałam zachaczyć o dom.

Teraz lecę na bazar i w gary !!!!

W szkole córek, sa matury i pozmieniali im plan lekcji. Zwariowac mozna :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rerus a co to się w nocy wydarzyło ? Maluchy znowu chore ?

Kochana u nas ta Twoja tropikana. O 9 rano było 25 stopni.

Mleko w cyckach mi się zważyło - gdybym je tam oczywiście miała ;)

 

A idźcie w cholere z tym filmem. No gdzie Ja ! Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ????? Nie mam parcia na szkło ale to szkło mnie jakos przesladuje.

Najpierw TVN, potem taki malusi incydent, teraz film......

Głupio mi odmówić bo to przyjaciel brata.

Film ma być przepustka do szkoły filmowej. Cholera ! Jakieś Stuhry czy inne Gajosy będa to ogladać.

A i mam grać z moim własnym, prywatnym synem. Już to widzę ! Ten egzemplarz jest wybitnie nie reformowalny i raczej według scenariusza to nie pojedziemy.

Dzis rano, moja starsza córunia urzadziła w domu piekło. Codziennie je urządza ale dzis pobiła swój życiowy wynik. Darła japę, że nie idzie do szkoły bo jej zimno :eek:

Obudziła maluchy. W pewnym momencie, wszedł do pokoju synuś i wzrokiem bazyliszkowatym powiedział co miał powiedzieć:

- Co tu sie kujwa dzieje ! Oszaleć z wami można ! Nie moge spac bo Was pogieło !

Mój wyraz twarzy oraz szczęka leżąca na podłodze wygladały dosłownie tak :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michaś boski!!! :lol2:

 

Mój synek taką ciekawą noc mi sprezentował. Tfu, tfu, mam nadzieję, że to nie zwiastuny choroby. Łaził całą noc, bo nie mógł spać, tak trwało to do 3 rano. Jak on się uspokoił to mi niedźwiedź się odezwał ze swoim chrapaniem. No żesz :mad:. Musiałam go nieźle szturchać żeby przestał. W końcu udało mi się zmrużyć oko, a tu mężuś do pracy. Potem Szymi popuścił w łóżku i mąż musiał mnie koniecznie obudzić, bo nie wie, że pod łóżkiem jest pościel na zmianę. Później nie dałam już rady usnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu u mnie stagnacja :(

Dla tych najwytrwalszych, coś na poprawe nastroju. koleżanka Megiska juz od północy, atakuje mnie na skype takimi o to tekstami.....

Posikałam się :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

 

Kochanie, co sądzisz o seksie analnym?

- Jak dla mnie ok.

- Już się bałem, że będziesz miała coś przeciwko...

- A co ja się będę wtrącać, jak spędzasz czas z kolegami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwaj kumple siedzą przy piwku w knajpce i rozmawiają.

- Wiesz, seks z moją żoną jest ostatnio coraz gorszy. Jeszcze trochę i chyba całkiem przestaniemy się kochać...

- Chłopie, gdyby moja żona nie spała z otwartymi ustami... To w ogóle zapomniałbym co to seks!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet miał problem z przedwczesnym wytryskiem wiec poszedł do lekarza. Zapytał co ma zrobić, żeby problemu nie było. Lekarz mu poradził:

- Jak już będziesz dochodził, to spróbuj się jakoś wystraszyć.

Więc facet tego samego dnia poszedł do sklepu i kupił sobie pistolet startowy (starter), który robi dużo huku i potrafi nastraszyć jak cholera. Podniecony myślą wypróbowania nowego sposobu poleciał szybko do domu. W domu zastał żonę czekająca nago w łóżku. Zaczęli od pozycji 69 i facet momentalnie poczuł że zaraz dojdzie, wiec wystrzelił żeby się przestraszyć. Następnego dnia znów wybrał się do lekarza. Lekarz pyta:

- No i jak było?

Facet na to:

- Niezbyt fajnie. Kiedy wystrzeliłem, to żona zesrała mi się na twarz, odgryzła mi 5 cm penisa, a z szafy wyszedł sąsiad z rękami w górze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek zabiera się do babci w wiadomym celu, ale ta stanowczo żąda, by przed zbliżeniem założył prezerwatywę. Dziadek oponuje i wyjaśnia babci, że już od dawna nie grozi jej zajście w ciążę.

Babcia na to:

- To wiem, tylko nie chcę zarazić się salmonellą od starych jajek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak odprowadza swoją dziewczynę do domu po imprezie.

Kiedy dochodzą do klatki, facet czuje się na wygranej pozycji, podpiera się dłonią o ścianę i mówi do dziewczyny:

- Kochanie, a gdybyś mi tak zrobiła laseczkę...

- Tutaj? Jesteś nienormalny?

- Noooo, tak szybciutko, nic się nie stanie...

- Nie! A jak wyjdzie ktoś z rodziny wyrzucić śmieci, albo jakiś sąsiad i mnie rozpozna...

- Ale to tylko "laska", nic więcej... kobieto...

- Nie, a jak ktoś będzie wychodził...

- No dawaj nie bądź taka...

- Powiedziałam ci, że nie i koniec!

- No weź, tu się schylisz i nikt cię nie zobaczy, głupia...

- Nie!

W tym momencie pojawia się siostra dziewczyny, w koszuli nocnej, rozczochrana i mówi:

- Tata mówi, że już wyrzuciliśmy śmieci i masz mu zrobić tą laskę do cholery, a jak nie to ja mu zrobię, a jak nie, to tata mówi ze zejdzie i mu zrobi, tylko niech zdejmie rękę z tego kurewskiego domofonu bo jest 3 w nocy do cholery!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...