Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Po pierwsze to nie o ten post chodzi :mad:

 

Po drugie...a może to była próba gwałtu ! Dziewczę uciekało a oprawca gonił. Więcej empatii kolezanko ! Sprawdź im krocza. To co odstaje to główny powód nieszczęścia na tym świecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj i dzięki Riri.

Aleś ty skryta :)

Napisz nam cos o sobie. Ciekawość mnie zżera jak jasna cholera ! :D

 

Reruś, chodzi o nie spanie syna. Pytałam a raczej sugerowałam, że to byc może przez pogodę.....

Chłopa trzeba tym twoim królicom. Zasugeruj mężowi małe co nie co...byle był szybki ;) :lol2:

 

Łeb peka ? Ponoć wtedy dupie lżej !!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, no cała trójca mnie zbałamuciła. Pojechaliśmy po jednego, a wyszliśmy z dwoma. Promocja była :lol2: Wszędzie piszą, że króliki stadne i lepiej żeby brać parami, ale patrząc na te dwa biegające w kółko, mam mieszane uczucia.

 

Mari, nie wiem czy tak zareagował na aurę czy też nie. Choróbska na razie nie ma.

 

A wiecie co, syn ostatnio się budził w nocy i przychodził do sypialni. Budził tatusia i mówił, choć przegoń ducha z mojego pokoju. Nie wiem czy on tak serio czy coś sobie ubzdurał. Bajek o duchach nie ogląda. W przedszkolu go inne dzieci straszą???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu straszą.....

Dojrzewa Ci dziecię. To normalne i zdrowe. Dziecięcy świat bajek, wyobraźnia pracuje, nadmiar emocji i wrażeń w dniu poprzednim i sni się.

Może w przedszkolu, dzieci poprostu się w coś tam bawiły i w nocy przerabiał.

Nie ma co roztaczać aż takiego parasola. Dziecko potem nie nadąża za tym czym zyją rówiesnicy. Nie mówię, że przed snem powinnas mu puszczać Teksańską masakrę ale delikatnie go wprowadzać w ten basniowy świat, tłumacząc zawsze, że to tylko bajka, że tego nie ma, że to wymyslone i śmiac sie przy tym.

Jako terapię puść mu bajkę o Duchu Kacperku. Niby duch ale miły, sympatyczny no i nie straszny. Może jak zapamieta obraz tego ducha to za każdym razem gdy rówiesnicy będa cos na ten temat mówić, jemu skojarzy sie to z czyms sympatycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rere ja w duchy wierzę:yes: ale myślę że dzieci mają problem ze zdefiniowaniem swoich wyobrażeń. Mój syn (5 latek) chodzi do katolickiego przedszkola prowadzonego przez siostry, ma sporą wiedzę jak na swój wiek na temat duchowej sfery życia ale siostry duchami nie straszą ani o duchach nie rozmawiają z dziećmi , jedynie o Duchu św. też przerabialiśmy i nadal to trwa wędrówki nocne- ,młody bez lampki spał nie będzie i nad ranem do nas przychodzi i mówi, że się boi, raz wspomniał o duchu ale na pytanie kto to jest duch odpowiedzieć nie potrafił...dzieci śnią dużo więcej niż my dorośli (im jesteśmy starsi tym mniej śnimy) często maja problem z odróżnieniem świata realnego od tego sennego... u nas tv niema , bajki jedynie starannie wyselekcjonowane a czasem jak Łukaszek wypali z jakimś tekstem to przez kilka dni zachodzimy skąd on go wziął...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...