Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

Pamiętam, że dawno temu, jedna z Was powiedziała mi, że gdy wejdę to tego mojego, przeznaczonego mi itp domu to to poczuję i motyle w brzuchu będą mi latały i tętno podskoczy......

 

No i stało się !!!

Motyle, wypieki i usmiech od ucha do ucha !!!

 

TO NASZ DOM !!!!

 

Relacja później bo teraz szykujemy dzieciaki do spania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Najpierw pojechalismy oglądać Anglika.

Trafiłam bez problemu, bo już wcześniej go sobie wygooglowałam na mapie :)

Z zewnątrz ( o dziwo) wygląda całkiem nieźle. Lepiej niż na zdjęciach i tu własnie szok. Po raz pierwszy, to co zobaczyłam oczami memi zielonymi, było super.

Dół boski ! Te przestrzenie ! Te ciekawe rozwiązania ! JADALNIA !!!! To była naprawdę jadalnia. Dwu poziomowy salon z wyjściem na ogródek.

Góra - super ! Jezu, jakie fajne schody ! 3 pokoje - 2 większe i jeden mniejszy. Wolałabym dac dzieciakom mniej więcej po równo no ale.....

2 łazienki - wc i łazienka z wanną.

kolejne piętro - wielki, 40 metrowy pokój z przyjaznymi skosami w liczbie też fajnej, dodatkowy jeden pokój i łazienka.

Na pietrach szafy wnekowe na coś tam.... Piwnica. No żesz ! Wreszcie spiżarnia i to jaka ???!!! Wielka pralnia z suszarnią, pokój rozrywek wszelakich, kotłownia, łazienka i chyba cos tam jeszcze było.... Wszystko super..naprawdę ! Pierwszy raz, podobał mi się jakis dom !

A zapomniałam o 40 metrowym tarasie na który wychodzi się z jednego pokoju na 1 piętrze.

Zapomniałam o kuchni.....nie wiem jak można gotować dla 4 osobowej rodziny nie mając praktycznie żadnych szafek :o

Potem wyszlismy na ogródek i tu zonk !!!!! :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Zapytałam Pania czy to już...No taki 5 sekundowy ! Mozna powiedzieć, że to ogródek w wersji mikro.

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że cała, CAŁA !!! działka ma 400 metrów.

Byłam w takim szoku, że mi kopara opadła i zaniemówiłam. WHY ???????????????????????????????? :cry::cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ułan !!!

Wyobraźnia ludzka nie zna granic.

Tekst...sięgaj gdzie wzrok nie sięga powstał po wizytacji tego własnie domu.

No kuźwa nie wpadłabym na pomysł, zastapienia części pokrycia dachowego szybami hartowanymi ze zbrojeniem po to, zeby stworzyć świetliki do okien, które powstały w skutek wchłonięcia balkonów do wnetrza domu.

CZY TO JEST JASNE ???

Nie chodzi o zabudowę balkonów szybami. To takie kuźwa coś, czego nie ogarniałam dopóki nie wlazłam do domu i nie spojrzałam w te okna.

Ja pierdzielę !!!

Dom do remontu całkowitego....no prawie. Być może w głębokiej rozpaczy, zostawiłabym mozaikę w salunie.

Kuchnia zdobyta chyba na talony ! Glazura na podłodze. GLAZURA!!!! Sraczka i szaroburość. W kuchni, która jest jednocześnie jadalnią, stał mały okrągły stolik.

Łazienki - WSZYSTKIE !!! Kiła - mogiła ! Schody ażurowe. Na poddaszu, potworne zacieki na ścianach, odłażące płyty K-G bo nasiąkniete wodą.

W części domu inne podłogi - deski. Chodziliśmy na bosaka, żeby nie zabrudzić Pani persów i czułam, że deski wygiete w łódkę.

W piwnicy hooj grasuje ! Co za syf a jakie Mac Gajwerowskie patenty ! Ja bym je opatentowała ! Piwnica przypominała mi pomieszczenia przy oborze. Wszystko tam było i wszystko jakies takie z demobilu i na szrot.

Pan właściciel zbudował śluzę dla psów. Pod sufitami na całą szerokość domu, sklecił z desek cos w rodzaju tunelu z zapadnią, którym psy moga przechodzić z tyłu domu na front, nie depcząc świętego trawnika.

Poruszanie sie po ogródku, przypominało próbe wydostania się z Alca traz ! Tylu płotków, furtek, ogrodzeń i innych cudów, nie widziałam nigdy !!!!

W ogrodzie było też oczko wodne, wodospad z plujacej mordą żaby, który przepływał pod chodnikiem i wpadał do pokaźnego stawu ze sztucznymi nenufarami. Rosliny powsadzane tak jak "lubię" czyli jak by kto nasrał. To tu, za 5 metrów cos innego.....

Działka wielka metrażowo ale w kształcie baaaaaaaaaaaaaaaardzo ostrego trójkata. No normalnie szpica !

 

No i jak wrażenia ?????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serce Reruś, zabiło mi do Anglika :) I to mocno. Cały czas odtwarzam sobie w głowie to co widziałam no ale ma minusy.Ja wiem, że jesteście z różnych stron Polski i dla Was nasz budżet wydaje sie ogromny ale jak na nasze stoliczne warunki to jest on raczej mały.

Na pewno za mały na to co Ja bym chciała i od dziś ojciec też.

 

Zafundował mi takiego nerwa w drodze na pierwsze oglądanie, że normalnie, miałam ochotę go wyrzucić z samochodu w biegu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mijalismy, jedno z większych centrów ogrodniczych.

Ojciec zaczął swoje wywody filozoficzne o tym, że :

- oj te ludzie to gupie jakieś, żeby tyle kasy na rosliny wydawać...

- że w Polsce jest 25 dni słonecznych i ogródek nie jest potrzebny bo i tak się z niego nie korzysta.....

- nie ma co sie upierać przy wiekszej działce bo po co i na co......

 

Po obejrzeniu Anglika, zaczął w inna stronę...

- że jak sie wyprowadzam do domu poza Warszawę to ogródek powinien być....

- co My na tak maleńkiej działce zwojujemy .......

- gdzie ja nastawiam dzieciom sprzetów.......

 

Powiedziałam, że poszukam sobie jakiejś fajnej działeczki pracowniczej w tej okolicy i tam się wyżyję ....

Usłyszałam....

Z Twoja nadwagą ?????????????????????????????????

 

:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żesz !

Nie ukrywam, że jestem pyzą no bo w sumie jak...ale jakoś mu to nie przeszkadza, gdy tyram w jego ogródku !

No normalnie chudne w oczach ! Z każdym kolejnym wbiciem szpadla, ubywa mi z 5 kilo!!!

 

Szczupak sie znalazł ! Butów nawet nie może sam założyć ! :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...